Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dáwiddal vigyázz, felnyom a modiknál. :D <_< :icon13:

Azt még túlélem valahogy...

A németjuhászról jut eszembe, ma láttam egy fehér Caravant, aminek szerintem 20 centivel magasabban volt a hátulja, mint az eleje... nagyon groteszk látványt nyújtott.

A gumiba meg nem kötök bele, nekem is 175/70 R13 szafaládé van fenn... :)

Link to comment
Megosztás:

:D :D

Az már nem is németjuhász, és a pernyócvan kerekek se lesznek fent sokáig :P

A tetősínnélküliség az oké :lol: Arra büszke vagyok :icon13:

;)

Nah jóvan, kikötözködtem magam erre a hétre :) (még szerencse hogy már csak szűk 2 óra :D :lol: )

Szívás mert nincs itthon sör. Viszont "kicsit" morcos vagyok a történtek miatt, de ha ilyenkor nem tudok sörözni, akkor b.szogatok másokat <_< Tudom, tudom... megyek a szuzuki fórumra -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Azt még túlélem valahogy...

A németjuhászról jut eszembe, ma láttam egy fehér Caravant, aminek szerintem 20 centivel magasabban volt a hátulja, mint az eleje... nagyon groteszk látványt nyújtott.

A gumiba meg nem kötök bele, nekem is 175/70 R13 szafaládé van fenn... :)

Kp003.jpg

Nálunk van 1 ilyen.. :lol: (egyik indexe fehér másik meg sárga amúgy :D )

:P

Nah jóvan, kikötözködtem magam erre a hétre :D (még szerencse hogy már csak szűk 2 óra :lol: -_- )

Szívás mert nincs itthon sör. Viszont "kicsit" morcos vagyok a történtek miatt, de ha ilyenkor nem tudok sörözni, akkor b.szogatok másokat :icon13: Tudom, tudom... megyek a szuzuki fórumra B) :D

Bizony és éjfél után tessék megnézni a születésnaposokat... Nem célzás vagy utalás volt csak egy ötlet ;) <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.