Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha befér az ajtón, felviszek Neked bármit...... -_-

Mármint a lakás ajtón? :D Vagy a liftajtón? Az erkélyre beférne az opel B)

Olyant meg mi szoktunk mondani a cb-ben mikor ellepik a csatornánkat :D igaz nem kussónak de legalább szóltunk nekik, hogy szitu van.. :)

<_< :icon13:

cb... amikor haverral 3 autós kiskonvojjal mentünk, az első és az utolsónál volt kis cdrádió. Én voltam elől, haver a poloval hátul. Dumálgattunk...1szercsak beleszól valaki: "Sziasztok...hova mentek??? Csajok vannak nálatok??? "

És ennyi volt többet nem szólt bele :lol:

Románok szucspulára mondanak valamit?

Link to comment
Megosztás:

Én románul csak 1 kifejezést tudok... Ja és csak fonetikusan tudom leírni.. " szucspulá "

Olyant meg mi szoktunk mondani a cb-ben mikor ellepik a csatornánkat :D igaz nem kussónak de legalább szóltunk nekik, hogy szitu van.. :)

Link to comment
Megosztás:

Mármint a lakás ajtón? :) Vagy a liftajtón? Az erkélyre beférne az opel <_<

A liftajtón. A lakást megoldod Te B) :D

Öööö...kívül is megoldható..... :icon13:

Van páncélszekrény a cégnél a földszinten. Fel kéne vinni a kislépcsőn a lift gépházba. :lol:

Mi a fenének annyit lépcsőzni, ha van lift? -_-

Link to comment
Megosztás:

cb... amikor haverral 3 autós kiskonvojjal mentünk, az első és az utolsónál volt kis cdrádió. Én voltam elől, haver a poloval hátul. Dumálgattunk...1szercsak beleszól valaki: "Sziasztok...hova mentek??? Csajok vannak nálatok??? "

És ennyi volt többet nem szólt bele <_<

Románok szucspulára mondanak valamit?

Valszeg valami unatkozó biztonsági őr volt :icon13: :lol:

Passz, nem értem de akkor még nyüzsibb a sáv a részükről.. :)

Nna jóccakát, reggel melóm van.. :D

Link to comment
Megosztás:

Kis adatbázis hiba. <_< Majd az adminok megoldják. :icon13: Látom te is telepakoltad sok hülye eszköztárral szerencsétlen böngészőt... :D Nem szereted ha gyors a böngésző és minél kevesebbet láss egy oldalból? :lol:

Lehet hogy a router miatt, de a netem mintha gyorsabb lenne. :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy a router miatt, de a netem mintha gyorsabb lenne. :)

Pedig semmit nem csináltam, esküszöm! <_< Csak beállítottam a titkosítást. :icon13: Lehet egyébként azért, mert már nem foglalják idegenek.. még akkor rá kellett volna néznem a routerben, hogy éppen használja-e még valaki, mert az a Linksys biztos hogy írja, hogy épp ki kapcsolódik még rá... :D Azért elfogadnám azt a routert egyébként, nem egy TP-link. :lol: Arra a típusra van egy rakás emberek által készített okosított szoftver, van aki torrentezik vele.. -_-

Link to comment
Megosztás:

Pedig semmit nem csináltam, esküszöm! :D Csak beállítottam a titkosítást. <_< Lehet egyébként azért, mert már nem foglalják idegenek.. még akkor rá kellett volna néznem a routerben, hogy éppen használja-e még valaki, mert az a Linksys biztos hogy írja, hogy épp ki kapcsolódik még rá... :) Azért elfogadnám azt a routert egyébként, nem egy TP-link. :icon13:

az enyém, ha belépek neten a beállításokba egyből mutatja milyen gépek csatlakoznak vezetékkel vagy wifivel ...

Link to comment
Megosztás:

az enyém, ha belépek neten a beállításokba egyből mutatja milyen gépek csatlakoznak vezetékkel vagy wifivel ...

Igen, de a tiedé már az újabb, biztonságosabb előírások szerint készült szoftverrel rendelkezik, de az övé 6 éves már és akkoriban még nem voltak ilyen biztonsági dolgok. Pl az egyik bizonyíték, hogy elég régi szabványt használ, hogy még csak 11Mbps-es wifi-t tud... :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, de a tiedé már az újabb, biztonságosabb előírások szerint készült szoftverrel rendelkezik, de az övé 6 éves már és akkoriban még nem voltak ilyen biztonsági dolgok. Pl az egyik bizonyíték, hogy elég régi szabványt használ, hogy még csak 11Mbps-es wifi-t tud... :D

ennyire nem értek hozzá :)

ez most 5 éves...ha jol emlékszem

Link to comment
Megosztás:

Igen, de a tiedé már az újabb, biztonságosabb előírások szerint készült szoftverrel rendelkezik, de az övé 6 éves már és akkoriban még nem voltak ilyen biztonsági dolgok. Pl az egyik bizonyíték, hogy elég régi szabványt használ, hogy még csak 11Mbps-es wifi-t tud... :D

Jó, de nekem elég. :)

Link to comment
Megosztás:

Pedig semmit nem csináltam, esküszöm! :D Csak beállítottam a titkosítást. <_< Lehet egyébként azért, mert már nem foglalják idegenek.. még akkor rá kellett volna néznem a routerben, hogy éppen használja-e még valaki, mert az a Linksys biztos hogy írja, hogy épp ki kapcsolódik még rá... :) Azért elfogadnám azt a routert egyébként, nem egy TP-link. :icon13: Arra a típusra van egy rakás emberek által készített okosított szoftver, van aki torrentezik vele.. :lol:

Amikor vidéken vagyunk a laptoppal mindig lopom a wifit,hacsak mód van rá.Nem olyan nagy kunszt feltörni egy routert,3 progi kell hozzá. -_-

A szomszédot kiborítottam már párszor,mindig próbálkozik,de még nem talált olyan jelszót,amit nem fejtettem vissza. B)

Persze egy cisco routerrel már nem olyan egyszerű a helyzet. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.