Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

15e ftért simán lehet szerezni olyan alut... :D bár az is sok érte. <_<

Minek ha ott eszi a franc mind a négyet a garázsban? :icon13: Ideje lenne már nekik esnem.. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem én vagyok a házigarázda b+ -_- amúgy meg nem kell nagy haccacáréra gondolni, kész lett teljesen a kecó, jó északi szokáshoz híven beszólok meg belekötök valamibe oszt jówan <_< :icon13: viccen kívül csak kicsit összeülünk dumálni és jövünk is hazafelé de ha netán korán indulunk akkor lehet kiruglak az ágyból 5 órakor B) bár nem esel útba de....mióta a 4-es végig ki van pakolva 30-as meg 60-as táblával inkább kerülöm a látósünök miatt azt megyünk a 35-ösön :) de legalább nem kerülő az sem.. :lol:

Még mindig? Fakadok sírva. Jövőhét végén mennem kell arra. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ez megy a levegőszűrőhöz hideg/meleget váltani?

Egy megoldás van rá... le kell venni a plexit róla... :D :lol:

Mondjuk akkor meg cúg lesz benne... -_-

Hát igen! <_<

150-ig semmi, tovább még nem probáltam. :) Tavaly november óta fent vannak a felnin.

150-ig semmi, tovább meg nem megy. B) Vettem a tecsóban 38Forintért 3 liter Vip nyári ablakmosót. Jó lesz jövőre. Csak 3 flakonnal hoztam el, mert a Wagon R+ csomitartójába nem fért több. :D Kint van a hátán a T-betű, kerestem a rükit vagy 4 percig, utánna meg recsegtettem a váltót, de mindenki türelmesen mosolygott. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem ez megy a levegőszűrőhöz hideg/meleget váltani?

Hát igen! :D

150-ig semmi, tovább meg nem megy. -_- Vettem a tecsóban 38Forintért 3 liter Vip nyári ablakmosót. Jó lesz jövőre. Csak 3 flakonnal hoztam el, mert a Wagon R+ csomitartójába nem fért több. :) Kint van a hátán a T-betű, kerestem a rükit vagy 4 percig, utánna meg recsegtettem a váltót, de mindenki türelmesen mosolygott. <_<

Jó olcsó volt. :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lali! Adjál már egy szilvát...meg talán egy körtét...ja, meg cseresznyét is :) vegyigyümi kell a gépbe :D

Nah jó, bocsesz az OFF-ért az általános műszaki problémák topicba, inkább áthelyeztem ide.

Majd ráfogjuk valakire, én meg jól fölnyomom egy modinál <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

:D <_< :icon13:

De kihagytad a jól szót! :)

majd jól ráfogjuk valakire... De a következőt én hagy súgjaaam :lol:

Úgylátom üvegtigris este van -_- Nem megy a comedy centralon? B)

Nem leheet. Ehhez hivatalos spicli vizsgát kell tenni. A Kérdőívet kérdd el Norbitól! Ha jól töltöd ki, megkapod a spicli igazolványodat, és minden bejelentésnél, azzal a számmal kell igazolnod, hogy jogosult vagy bejelenteni :D

Link to comment
Megosztás:

Nem leheet. Ehhez hivatalos spicli vizsgát kell tenni. A Kérdőívet kérdd el Norbitól. Ha jól töltöd ki, megkapod a spicli igazolványodat, és minden bejelentésnél, azzal a számmal kell igazolnod, hogy jogosult vagy bejelenteni :lol:

<_<

Nembaj..tanulok még 1 kicsit :) Meg figyelek :icon13: Ranglétra van úgylátom. Spiclinek leszek a spiclije :D Súgok Neked, Te súgsz tovább..

Link to comment
Megosztás:

Nem leheet. Ehhez hivatalos spicli vizsgát kell tenni. A Kérdőívet kérdd el Norbitól. Ha jól töltöd ki, megkapod a spicli igazolványodat, és minden bejelentésnél, azzal a számmal kell igazolnod, hogy jogosult vagy bejelenteni <_<

Bejelentelek Joohnynál. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Kíváncsi voltam, figyeltek e? <_< :icon13:

Nem. Én most csak a sörömre figyelek, mert ha nem figyelek rá, akkor kiborul. Ilyenek ezek a mocskok. Leteszi az ember az asztalra, elfordul, aztán mire visszanéz, már dobott egy hátast a doboz, és már az asztal sarkáról kell inni :D szemét dobozok... be van bacva az összes söröskonzerv :)

Link to comment
Megosztás:

Nem. Én most csak a sörömre figyelek, mert ha nem figyelek rá, akkor kiborul. Ilyenek ezek a mocskok. Leteszi az ember az asztalra, elfordul, aztán mire visszanéz, már dobott egy hátast a doboz, és már az asztal sarkáról kell inni <_< szemét dobozok... be van bacva az összes söröskonzerv :D

Igyál tejet. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem. Én most csak a sörömre figyelek, mert ha nem figyelek rá, akkor kiborul. Ilyenek ezek a mocskok. Leteszi az ember az asztalra, elfordul, aztán mire visszanéz, már dobott egy hátast a doboz, és már az asztal sarkáról kell inni <_< szemét dobozok... be van bacva az összes söröskonzerv :)

Páleszt? :D Turbózzuk a hatást.. :icon13:

Tényleg ma láttam egy ilyen coupe féle insignia turbot. Szép volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:)

Vettem egy illatosítót ma is,de mivel a kocsiba már van 1 (számszerint 12) amit pár napja akasztottam ki, de nem tudtam otthagyni a boltba mert megtetszett az alakja, ezért elhoztam...és kiakasztottam a szobámba... Kezdek aggódni az elhatalmasodó illatosítómániám miatt.. :D

PA220005.JPG

Link to comment
Megosztás:

:)

Vettem egy illatosítót ma is,de mivel a kocsiba már van 1 amit pár napja akasztottam ki, és nem tudtam otthagyni a boltba mert megtetszett az alakja, ezért elhoztam...és kiakasztottam a szobámba... Kezdek aggódni az elhatalmasodó illatosítómániám miatt.. :D

http://dl.dropbox.com/u/7102596/PA220005.JPG

És ha elnyomja a gumiszagot, hogy fogsz aludni? <_<

Amúgy addig nincs nagy baj, amíg nem szerepelsz az amerikai favágók között egy géppel, aminek a kabinjában ott lifeg a vunderbaum. Azthittem rosszul látok :icon13: A csávó a fenyőerdő közepén kaszabolja a fákat, és a kis fenyő ott lóg a kabinban :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.