Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

HRRen féktárcsa csere megoldotta egy ideig... aztán visszajött, HJA-n meg szerintem centírozni kellene, mert a tárcsa ujszerű... bár attol még lehet szar az is. De én is leszarom, majd 256nál úgyis kigórom az egészet :D

Nálam egyik se játszik. A felnik, gumik hibátlanok, a 256-osokban meg alig van 4000 km, de új korukban sem oldották meg a problémát. :)

Link to comment
Megosztás:

Egy piros bekarikázás ;)

Nem lehet áttenni másikból? :) (csak me' megtaláltam a régi rádiómat, aminek a kazi része halott, meg egy konzervnyitóval lett kitámasztva benne, a beletekeredett kazetta hogy legyen rádió :icon13: :lol: -_- , de amúgy rendben van :D )

Sajnos nem. A CAR300-ba még mezei potméter van, de a CAR400-ban már léptetős digitális... :D Mixer IC-t is kéne ahhoz cserélni, hogy jó legyen. B) Legalábbis asszem. <_< Mert tök úgy rémlik, hogy CAR300-ba is TDA7313 végzi a keverést...

Link to comment
Megosztás:

Elhiszed ha azt mondom amikor motoroztam télen vettem páramentesítő sprét a plexire? 1-2 fokig jó volt, de -10 alatt már a leheletem fagyott rá. Tudod mi a legjobb? Bukóban lecsukott plexivel tüsszenteni. :)

szemüveges vagyok, fagyos időben szitáló ködben a legjobb motorozni....

először a jégkása ráfagy a plexire, ha felhajtom utána a szemüvegre, ha azt is felhajtom akkor meg nem látok :D

na egy ideje (praktikusan mióta van autó...) leszoktam az ilyen ámokfutásról...

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ha van ABS-akkor azt látom a műszerfalon?

Nem kéne mert akkor nem blokkol, ellenben ha igen akkor nagyon közelről ;) amúgy nem tudom mi oka van rá de a Pandának csak hawon vagy jégen szándékszik mukodj :icon13: aszfalton már blokkolt 2x mikor elém léptek.. -_-

Én már feltettem ma a téli gumikat.

http://img0.tar.hu/opeltomi/img/92310350.jpg

Jól megy B) alufelnik télire :)

Nem szoktam én. Amúgyse tiltana, csak leszabályozná és ott pörögne.. :D Én is elváltok 2500nál... Többnyire :D Mondjuk ma inkább 4000 környékén váltottam... :lol: Max 4500.. de nefeledjük nekem 5500nál már szabályoz.

Feltekerjem neked 8000 ezerre? :D <_<

Jah Novy! Holnap járok Zsóti barátoméknál harkányban, a waresz meg a subaru jelet oda adom neki azt majd nála keresd.. :P

Link to comment
Megosztás:

Ennyi idő alatt el lehet használni egy komplett wartburgot, amennyi ideig te sétáltatod :) :lol: :D

Azaz, hogy a többi része el is lett használódva <_< kár érte.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem kéne mert akkor nem blokkol, ellenben ha igen akkor nagyon közelről :lol: amúgy nem tudom mi oka van rá de a Pandának csak hawon vagy jégen szándékszik mukodj <_< aszfalton már blokkolt 2x mikor elém léptek.. -_-

Jól megy :D alufelnik télire :)

Feltekerjem neked 8000 ezerre? ;) :D

Jah Novy! Holnap járok Zsóti barátoméknál harkányban, a waresz meg a subaru jelet oda adom neki azt majd nála keresd.. :lol:

Hátmár be isugorhatnál, úgyis betonozni fogunk, vagy legalábbis nekikészülni :D

Kössz am B)

Ennyi idő alatt el lehet használni egy komplett wartburgot, amennyi ideig te sétáltatod :icon13: :P :lol:

Ezt meg se "hallottam"!!

Link to comment
Megosztás:

Hát már be is ugorhatnál, úgyis betonozni fogunk, vagy legalábbis nekikészülni :icon13:

Meglátom de nem sok esélyt adok rá :D pár órát leszünk csak náluk mert egyrészt ők nem hajnali baglyok, másrészt meg vasárnap mindketten melózunk és korán lesz a reggel :) jól elhúztuk így is ezt a házavató buliszerűséget.. <_<

Link to comment
Megosztás:

De én hallgatom, hogy kopog! Jó alkalom a cserére. Mostanában asszony verdájára tapsikoltunk el egy kazal pénzt. Ideje az enyémmel is törődni. B) :icon13:

Hátő zavarni zavart engem is... de acaravanba nem kopog :lol: Amúgy nem szivesen állnék neki annaka párórás szerelésnek, meg nem is olcsó dolog... majd szervósításkor -_-

Meglátom de nem sok esélyt adok rá :D pár órát leszünk csak náluk mert egyrészt ők nem hajnali baglyok, másrészt meg vasárnap mindketten melózunk és korán lesz a reggel :) jól elhúztuk így is ezt a házavató buliszerűséget.. <_<

meg se hívtatok? jovan vaze

Link to comment
Megosztás:

meg se hívtatok? jovan vaze

Nem én vagyok a házigarázda b+ :lol: amúgy meg nem kell nagy haccacáréra gondolni, kész lett teljesen a kecó, jó északi szokáshoz híven beszólok meg belekötök valamibe oszt jówan :D <_< viccen kívül csak kicsit összeülünk dumálni és jövünk is hazafelé de ha netán korán indulunk akkor lehet kiruglak az ágyból 5 órakor -_- bár nem esel útba de....mióta a 4-es végig ki van pakolva 30-as meg 60-as táblával inkább kerülöm a látósünök miatt azt megyünk a 35-ösön :) de legalább nem kerülő az sem.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem én vagyok a házigarázda b+ :lol: amúgy meg nem kell nagy haccacáréra gondolni, kész lett teljesen a kecó, jó északi szokáshoz híven beszólok meg belekötök valamibe oszt jówan :D <_< viccen kívül csak kicsit összeülünk dumálni és jövünk is hazafelé de ha netán korán indulunk akkor lehet kiruglak az ágyból 5 órakor B) bár nem esel útba de....mióta a 4-es végig ki van pakolva 30-as meg 60-as táblával inkább kerülöm a látósünök miatt azt megyünk a 35-ösön :) de legalább nem kerülő az sem.. :icon13:

Ja igen te alulrol jössz az más.

Gyertek most, most fogok hazavinni két pinavirágot, arrafelé -_-

Link to comment
Megosztás:

Gyertek most, most fogok hazavinni két pinavirágot, arrafelé <_<

Haza vagy hozzád? B) :) :icon13:

Sokat érek vele, nekem viszont legalább nem kell hazahozni :D jön az anélkül is.. :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ. De rég volt. Milyen vékony az a srác. :D <_<

Egy képtelenséget! Nyár van, az Omegán meg téli kerekek. Vagy fotosopp, vagy nem igaz :icon13: :lol:

Nem az. Azon a héten vettem az Omegát, és ezek a felnik voltak rajta, téli gumival. Amugy autó szépségversenyen 2. helyezett lett Tomi Rekordja mögött. Volt is belőle balhé. :lol: -_- B)

Köszi :D :P

Jó randa a felni, de Tiv olcsón adja úgyis :lol:

Majd Zolitól megkérdezem hogy a Saab alkatrészért mennyit lehet kérni. :D ;)

" Persze hogy nem kérek sokat. "

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁ. De rég volt. Milyen vékony az a srác. :) :D

Nem az. Azon a héten vettem az Omegát, és ezek a felnik voltak rajta, téli gumival. Amugy autó szépségversenyen 2. helyezett lett Tomi Rekordja mögött. Volt is belőle balhé. <_< :icon13: :lol:

Majd Zolitól megkérdezem hogy a Saab alkatrészért mennyit lehet kérni. -_- B)

" Persze hogy nem kérek sokat. "

Nem sok munkád volt abban a 2. helyben :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.