Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem, a baj az hogy amúgy beleszerettem :D

De ezzel is ki lennék békülve mondjuk:http://pics.coldline.hu/pics/110152-20101022-3R7Fuf.jpg

megint szerk.:

Nem is azt akartam linkelni, hanem ezt:

http://pics.coldline.hu/pics/110153-20101022-8D4FhR.jpg

<_<

Valamelyik este, 2 sör közt "dobd már fel" az autódra valami képszerkesztővel. :icon13:

Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy nézne ki ilyen felnikkel. :)

Link to comment
Megosztás:

Milyen cég? Nem kell sofőr? Tudok egy megbízhatót. <_<

Kerítésfestés...vadászkerítést építek, tudod az a félbevágot hengeres rudak X-alakban. Na azt próbáld lefesteni úgy hogy mindenhol le legyen kenve. Lehet a többi részét inkább szétszedem, és szálanként festem le.

Fűkaszálós.

Nem mindegy milyen műanyag. Próbálj meg egy autamtából származó kávéspohárral kivenni két deci LB-t a kert végébe gazt égetni. :icon13: Az a baj, hogy csiszolni is ell, emrt nagyon szőrös a fa, ...

Mamutfenyő? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Valamelyik este, 2 sör közt "dobd már fel" az autódra valami képszerkesztővel. :lol:

Már nagyon kíváncsi vagyok, hogy nézne ki ilyen felnikkel. :)

Esténként dolgozom, nem sörözök <_< :icon13: De majd egyszer ránézem. (de szeretném inkább élőben föltenni, mint gépen :D )

Link to comment
Megosztás:

SP,

Van olyan saab, ami 5x110 és 288 < ?

Úgy nézem Viggen sem kapott nagyobbat.

Persze, hogy van, de azoknak már más a nyereg felfogatása. Sokkal távolabb vannak a furatok. Kell hozzá adapter, mint Voszi jobb fékeihez. :)

308 312 ezekre emlékszem.

Anno mikor vettem a fékeimet, volt elég nagy fék. 2.8 v6 9-5ről. Nem is volt drága...

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy van, de azoknak már más a nyereg felfogatása. Sokkal távolabb vannak a furatok. Kell hozzá adapter, mint Voszi jobb fékeihez. :)

308 312 ezekre emlékszem.

Anno mikor vettem a fékeimet, volt elég nagy fék. 2.8 v6 9-5ről. Nem is volt drága...

Adapter az neeeeem gond, ha minőségi <_<

Azt kellene tudni, hogy melyikre megy fel még 15ös bármi /pogácsa nélkül/, nem kell acélnak lennie.

Már ha felmegy :D

Link to comment
Megosztás:

Adapter az neeeeem gond, ha minőségi <_<

Azt kellene tudni, hogy melyikre megy fel még 15ös bármi /pogácsa nélkül/, nem kell acélnak lennie.

Már ha felmegy :D

Nézd már meg majd a saját féked, és próbáld lemérni mekkora a távolság a nyereg és a felni közt. :)

Am felrakható az omega 296osa, de arra csak az omega felni meg fel 15be asszem.

Link to comment
Megosztás:

Nézd már meg majd a saját féked, és próbáld lemérni mekkora a távolság a nyereg és a felni közt. :)

Am felrakható az omega 296osa, de arra csak az omega felni meg fel 15be asszem.

Tooom, hogy kevés, de lehet valami speckóóóóó felni is :lol:

Az nem érdekel annyira.

Voszi viszont azt mondta, hogy AP-nak vannak gyárihoz hasonlatos szériái és abban van már 4 dugattyús is <_< :icon13:

Na majd körbelesem :D

Link to comment
Megosztás:

Tooom, hogy kevés, de lehet valami speckóóóóó felni is :icon13:

Az nem érdekel annyira.

Voszi viszont azt mondta, hogy AP-nak vannak gyárihoz hasonlatos szériái és abban van már 4 dugattyús is :D <_<

Na majd körbelesem :)

Nagyobb kerék kell, és minden sokkal egyszerűbb. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aha, naponta járok arra, már ott is mérnek. :) Hazafele Csanakon elmentem egy fehér kocsi mellett, a kolléga szólt, hogy sasoltak belőle. :D Visszamentem saját kocsival, de csak a szembeforgalomnak volt 30-as táblája, nekem nem, amúgy 50-el mentem. Bakaphassák! :icon13:

Aztán meg te is nyelhetsz egy 30 ezres békát :lol: ha mégis volt ott egy faárnyékban bújkáló plélemez vagy mobil cucc.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.