Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

info van most! ;) :) a tegnapit is megmagyaráztam! :D :D am ma jó jegyeket is kaptam! :D

kinti munka?? remélem a cég alapítás van folyamatban! :P :lol: <_< :icon13:

Vettem észre, hogy jól megy ez Neked. -_- A cégalapítást pedig nélküled el sem kezdem. :lol:

Kinti munka? Elkezdtem ásni a kertet szombaton aztán jött az eső. A tecsóban 70forint egy kiló sárgarépa, végülis van értelme. :(

Nem a répákra gondoltam.

Valamelyik hétvégén pl. kerítést festettem. Van aki egy ilyen :lol: kíséretében mesélhetne is róla. B)

Link to comment
Megosztás:

Vettem észre, hogy jól megy ez Neked. <_< A cégalapítást pedig nélküled el sem kezdem. :lol:

Nem a répákra gondoltam.

Valamelyik hétvégén pl. kerítést festettem. Van aki egy ilyen :D kíséretében mesélhetne is róla. :icon13:

:)

Videó nem készült róla?

Link to comment
Megosztás:

X14NZ F Astra Classic, olajcsere. Történt ugye, hogy elfogyott az olaj belőle (alig 1 liter jött le :icon13:). Főnököm megkért, hogy cseréljem le. Oké, előtte mentem egy karikát vele, hogy meleg legyen a cucc. Már az fura volt, hogy nem látni a termosztát nyitását, csak megállt a 90 jelzés felett egy picivel (fordulatszámmérő nélküli). Beálltam, addigra munkatársam felnyitotta az akna tetejét, aztán leengedtem és a folyás közben láttam, hogy valami irgalmatlanul durván olajsáros körbe az olajteknő, nameg a hengerfej is és a rotornál is ömlik. :D Rohadnak a nyúlványok is. :) Nade mindegy, kicseréltem az olajat, készen is voltam, beültem, mondom tesztkör, kicsit megzavarjuk. Újra felmelegedett a motor, akkor megküldtem. Továbbra is erősebb az 1.6-om a hosszabb váltóval, mint ez a legrövidebb végáttétellel (megnéztem F13 WR 4.18). Ennyit a Classicról és "újabb mint egy 96-os" dologról. <_< Azt hozzá se teszem, hogy puritán a belseje nagyon, ahhoz képest, hogy egyébként belül ugyanaz, mint az enyém, csak nem légzsákos és nincs szervó se.

Link to comment
Megosztás:

L..-... rendszámú Fiat kisautó érkezik beáll mellém de úgy..

Ezért én kihúztam volna a placc közepére :lol: új fiját ide vagy oda vagy inkább vigye a csába.. -_-

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások....

Na ezért jómúltkorában Pestem majdnem megagyaltam két istenbarmát ;) alig tudott visszafogni az asszony <_< én is bringázok alkalmasint de eszem ágába nem jutna blokkolni tőlem gyorsabbakat, inkább hadd menjen ha annyira sietős neki.. B)

Én ezért állok alapból mindehol a lehető legmesszebb a bejárattól, a sok paraszt úgyis ott tolong az ajtótól 5 méterre egymást taposva.

Cseszheted azt :D tavaly szilveszterkor a miskolci brikósztór parkolójában jól arrébb álltam a tömegtől nehogy meghúzzák -haver még dumált is érte hogy facé kell +50 métert gyalogolnunk :) hát terepjárós nagyfater nem telibe verte a löki bal elejét a pótcsokival..? :lol: Mindegy, lett egy új gyári rajta majdnem ingyé, fizetett :P mondjuk annyit tisztelek benne, hogy nem lépett le mint itt Hajdúban szokás.. :D

Ma nálunk is bekattanás volt :D behalt egy hajtómű erre a góré leoszt, hogy ezt látni kellett volna meg szólni -én meg visszaosztottam hogy másfél hete szóltam mindenkinek :( csak pislogott :D nna nekiesünk leszenvedni a helyéről erre kolléga bekattant azt 3 órán keresztül nyomta a hülyeséget, ordibálva kornyikált meg ilyenek :( én meg míg néztem hogyan is kell dolgozni :lol: kifagytam a Volvoból.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

X14NZ F Astra Classic, olajcsere. Történt ugye, hogy elfogyott az olaj belőle (alig 1 liter jött le :lol:). Főnököm megkért, hogy cseréljem le. Oké, előtte mentem egy karikát vele, hogy meleg legyen a cucc. Már az fura volt, hogy nem látni a termosztát nyitását, csak megállt a 90 jelzés felett egy picivel (fordulatszámmérő nélküli). Beálltam, addigra munkatársam felnyitotta az akna tetejét, aztán leengedtem és a folyás közben láttam, hogy valami irgalmatlanul durván olajsáros körbe az olajteknő, nameg a hengerfej is és a rotornál is ömlik. <_< Rohadnak a nyúlványok is. :) Nade mindegy, kicseréltem az olajat, készen is voltam, beültem, mondom tesztkör, kicsit megzavarjuk. Újra felmelegedett a motor, akkor megküldtem. Továbbra is erősebb az 1.6-om a hosszabb váltóval, mint ez a legrövidebb végáttétellel (megnéztem F13 WR 4.18). Ennyit a Classicról és "újabb mint egy 96-os" dologról. :icon13: Azt hozzá se teszem, hogy puritán a belseje nagyon, ahhoz képest, hogy egyébként belül ugyanaz, mint az enyém, csak nem légzsákos és nincs szervó se.

Szóval sz.r a Classic...? :D

Link to comment
Megosztás:

Látszik rajta hogy már csak összedobálták. Ha átülnél egy 96-97-es szériából, amit sokat vezettél, neked is feltűnne. :D

Én ültem már ilyen újabb 1.4es benzinesben (év szerint 2002-esben). Szerintem az én 1993as fapados kiadásom kevésbé fapados mint az... <_< Nem fikázom mert opel..de ez a véleményem. Ami tetszett benne az a kis középkonzol kijelzői.. :icon13: Bár az minden astrába megvan..csak nekem olyan amilyen :)

Link to comment
Megosztás:

Én ültem már ilyen újabb 1.4es benzinesben (év szerint 2002-esben). Szerintem az én 1993as fapados kiadásom kevésbé fapados mint az... :D Nem fikázom mert opel..de ez a véleményem. Ami tetszett benne az a kis középkonzol kijelzői.. <_< Bár az minden astrába megvan..csak nekem olyan amilyen :)

Nem a felszereltségről van szó..

Link to comment
Megosztás:

Vettem észre, hogy jól megy ez Neked. :D A cégalapítást pedig nélküled el sem kezdem. :lol:

Nem a répákra gondoltam.

Valamelyik hétvégén pl. kerítést festettem. Van aki egy ilyen :) kíséretében mesélhetne is róla. <_<

Milyen cég? Nem kell sofőr? Tudok egy megbízhatót. :icon13:

Kerítésfestés...vadászkerítést építek, tudod az a félbevágot hengeres rudak X-alakban. Na azt próbáld lefesteni úgy hogy mindenhol le legyen kenve. Lehet a többi részét inkább szétszedem, és szálanként festem le.

Link to comment
Megosztás:

Ez mennyire érint téged érzékenyen 0:30, és 06:00 között? Időzíts estére valami jót :)

Nem ez a lényeg Teeee! Mi a túrót lehet csinálni 2×20 másodperc (!!!) alatt? Legfeljebb villany leó....csati kihúz, másik bedug, villany fel.

Mi a francnak ezt bejelenteni előre....kit érdekel :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ez a lényeg Teeee! Mi a túrót lehet csinálni 2×20 másodperc (!!!) alatt? Legfeljebb villany leó....csati kihúz, másik bedug, villany fel.

Mi a francnak ezt bejelenteni előre....kit érdekel :)

Nézd úgy, hogy inkább szóltak, minthogy álmatlanságban szenvedő Mari néni panaszkodjon.

Link to comment
Megosztás:

Milyen cég? Nem kell sofőr? Tudok egy megbízhatót. :icon13:

Kerítésfestés...vadászkerítést építek, tudod az a félbevágot hengeres rudak X-alakban. Na azt próbáld lefesteni úgy hogy mindenhol le legyen kenve. Lehet a többi részét inkább szétszedem, és szálanként festem le.

Pár hete festettem ilyet. 90 cm. magas volt, és 80 méter hosszú. <_< Jó híg festékkel, kézi virág spriccelővel csináltuk ketten. Másnap nem tudtam a kanalat megfogni, ugy bedurrant a kezem. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Pár hete festettem ilyet. 90 cm. magas volt, és 80 méter hosszú. <_< Jó híg festékkel, kézi virág spriccelővel csináltuk ketten. Másnap nem tudtam a kanalat megfogni, ugy bedurrant a kezem. :) :D

És hogyan mosom le a kutyákat, akik a tulsó oldalról nézik mit csinálok? :icon13: Amúgy oldószeressel csinálod? Nem szeresse a műanyag a lakkbenzint.

Link to comment
Megosztás:

És hogyan mosom le a kutyákat, akik a tulsó oldalról nézik mit csinálok? <_< Amúgy oldószeressel csinálod? Nem szeresse a műanyag a lakkbenzint.

Adj a kutya szájába is egy flakont. Legalább segit. :icon13: Nem bántja a műanyagot az LB. Szerinted milyen flakonban árulják? :) :D

Link to comment
Megosztás:

Adj a kutya szájába is egy flakont. Legalább segit. :icon13: Nem bántja a műanyagot az LB. Szerinted milyen flakonban árulják? :D <_<

Nem mindegy milyen műanyag. Próbálj meg egy autamtából származó kávéspohárral kivenni két deci LB-t a kert végébe gazt égetni. :lol: Az a baj, hogy csiszolni is ell, emrt nagyon szőrös a fa, és ha szétszedem sokkal könnnyebb, és gyorsabb, akkor meg már le is kenem. Télen megcsinálom a pincében. Csak az a gáz, hogy vettem Jedinka mahagónit akciósan egy dobozzal, lekentem vele a kaput, elfogyott, és az egész városban nincs több. :) Mahagónit csak lazúrként árulnak, zománcnak nincs ilyen színe. Talán a Cellkolor vörösnek van hasonló színe, lehet azzal kenem tovább.

Link to comment
Megosztás:

Nem mindegy milyen műanyag. Próbálj meg egy autamtából származó kávéspohárral kivenni két deci LB-t a kert végébe gazt égetni. :icon13: Az a baj, hogy csiszolni is ell, emrt nagyon szőrös a fa, és ha szétszedem sokkal könnnyebb, és gyorsabb, akkor meg már le is kenem. Télen megcsinálom a pincében. Csak az a gáz, hogy vettem Jedinka mahagónit akciósan egy dobozzal, lekentem vele a kaput, elfogyott, és az egész városban nincs több. :D Mahagónit csak lazúrként árulnak, zománcnak nincs ilyen színe. Talán a Cellkolor vörösnek van hasonló színe, lehet azzal kenem tovább.

Én is Cell vörössel spricceltem. <_< Higitsd meg jól, aztán mehet rá. Minek azt csiszolni? Nem sárvédő. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.