Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És az kerek szám? <_< B) :D

Nem kerek, de egyedi, többet ilyen nem lesz. ;)

Ferdén állok az óvoda előtt, várok, hogy kitolathassak. Szépen nyugodtan,

L..-... rendszámú Fiat kisautó érkezik beáll mellém de úgy kanyarodik hogy majdnem elér, majd 20 centi sincs ajtót nyitni.

Nőci kib@ssza az ajtót neki a kocsimnak, bumm, én bent ülök átnézek, liba félrenéz, mintha mi sem történt volna, gyereket kirángat, félig futva elindul

Kikászálódok ő hátranéz, de semmi bocs vagy valami jelzés, hogy hibáztam.

Megnézem hogy van e horpadás és forr az agyam. Pont ott ért hozzá a kocsim hátsó ajtajához ahol a díszléc fémrésze kiáll, megvan hajolva a lemez és még le is jött a festék a kerítésoszloptól kb fél éve. Kitolatok megfordulok és megvárom, hogy kijöjjön a picsa.

Rám se néz beszáll lendületből kitolat, aztán úgy elhúz hogy bikmakk. Ok hogy van 16 év különbség a két kocsi között, de akkor is !!!!

Remélem a piros festék látszik az ajtó élén.

A kocsihoz, meg jogsihoz nem osztanak se észt se intelligenciát! Némely nőre ez hatványozottan igaz.

Én ezért állok alapból mindehol a lehető legmesszebb a bejárattól, a sok paraszt úgyis ott tolong az ajtótól 5 méterre egymást taposva. :D Amúgy én is rengeteget cangásztam régebben, és nagyon idegesített, hogy leszarnak az autósok, egyrészt mert biciklivel vagyok, másrészt mert fiatal vagyok. Próbáltam az elsőbbségemet érvényesíteni mindíg, csak miután jópárszor elütöttek,és/vagy megvertek rájöttem, hogy nem ér annyit az egész. :P

15 perc :icon13: :lol:

Én annyit nem lehetek egyszerre a gépnél. :) -_- Hárman lesik mikor kelek fel pölö pisilni menni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nahh akkor én is OFF-olok kicsit bocsi, csak ha már hallottam én is ilyenekről. <_<

Haverom kamionszerelő ő is mesélt egy két dolgot hogy mikor hogy állítja át az ismerőse az órákat. 2évig vettem autót szóval azért már nézegettem párat a neten meg kereskedés stb. De km-erre tényleg nem szabad adni. Amikor mondom a kereskedésben hogy szép és jó az autó csak sokallom a 160ezer km-ert benne.... válasz: mié mennyi legyen benne? mennyit szeretnél? ehh :)

egy óraátálítás 50ezer Ft kicsit soknak tűnik de a km-er órát is átnyomják, a compjútert is és gyári blombát tesznek rá. motort is cserélnek, motorszám átütése 15ezer szóval nahh értitek.

Opel astra G céges egy benzinkúton használták éjjel nappal 1év alatt 200ezer körül volt benne km-er, el akarták adni ugye elég sok 1éves autóhoz ennyi, nem kellett senkinek visszaállították az órát 20ezer km-erre és egy héten belül el is kelt.

viszont volt olyan is hogy 150ezer km-errel olyan állapotban volt az autó mint egy 40ezer km-eres simán szép és jó volt.

Meséltek olyat is hogy csávó bement a kereskedésbe hogy beszámítatná az autóját egy újba. az előzőt is null km-errel vette és 50ezer volt csak benne, gyári olajjal, azóta egyszer sem cserélt olajat, a szűrőben is a papír már kipotyogott belőle szét volt szakadva. mondta számolják így be nem akar költeni az olajcserére.... :D

Módosítva : ivannorbi
Fogyasztásból áthozva
Link to comment
Megosztás:

Na úgylátom mindenki kapja a hülyéket sorra. Szerencsére én nem kaptam mostanában... Legutóbb a balatonon a penny parkolóba bacta rám az ajtót 1 nő a kiskölyökkel....Azt leosztottam eléggé keményen.Amikor bement a boltba akkor polírpasztával lesúroltam a kéket az én fehéremről. Szerencsére más nyom nem maradt.. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Fényszóró izzót cserélnék hogy kezdjek neki? :D

Szia!

Csak ajánlani tudom

Kicserélni meg...kinyitod a géptetőt, a lámpatest hátulján van egy ilyen gumimembrán szerű vacak, azt leszeded kihúzod az izzót a lámpatestből kiszeded a régi izzót beledugod az újat visszateszed a lámpatestbe, gumimembránt visszateszed a lámpatest hátuljára, és ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások.......jön velem szembe az egyirányú utcában. Nyugodtan gurultam tovább, mondom majd félreáll. Nem állt....én sem. 1m-re tőlem befordult az üres kukák közé, felborítgatva azokat. Habzó szájjal jön oda hozzám, hogy olvassam el a Kreszt :D Mondom úgy tudom, hogy az új szabályzás megengedi, hogy egyirányú utcában a forgalommal szemben közlekedjen, de az nem jelenti azt, hogy elsőbbsége is van. Meg különben is ééééén vagyok az erősebb. :lol: Erre benyúlt az ablakon....vesztére. Elkaptam a kezét és rántottam egyet rajta, lefejelte a tetősínt (nem lett baja.....a tetősínnek :icon13: ) Kénytelen voltam kiszállni. Mint kiderült úgy másfél fejjel és vagy 40 kilóval volt lemaradva <_< Nem vitatkozott tovább, felpattant a drótszamárra és eltekert :)

Bocs, de ez csak ott él ahol a tábla megengedi, vagy csík, ja látom már leírták egyszer.

Én bizony biciklisként egy szabálymódosítással nem értek egyet- a szoros jobbra tartás megszüntetésével. Ahol lyuk van vagy aknafedél ott lehessen beljebb menni, de egyébként ne záróvonalazhasson egy bringás se.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.