Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ferdén állok az óvoda előtt, várok, hogy kitolathassak. Szépen nyugodtan,

L..-... rendszámú Fiat kisautó érkezik beáll mellém de úgy kanyarodik hogy majdnem elér, majd 20 centi sincs ajtót nyitni.

Nőci kib@ssza az ajtót neki a kocsimnak, bumm, én bent ülök átnézek, liba félrenéz, mintha mi sem történt volna, gyereket kirángat, félig futva elindul

Kikászálódok ő hátranéz, de semmi bocs vagy valami jelzés, hogy hibáztam.

Megnézem hogy van e horpadás és forr az agyam. Pont ott ért hozzá a kocsim hátsó ajtajához ahol a díszléc fémrésze kiáll, megvan hajolva a lemez és még le is jött a festék a kerítésoszloptól kb fél éve. Kitolatok megfordulok és megvárom, hogy kijöjjön a picsa.

Rám se néz beszáll lendületből kitolat, aztán úgy elhúz hogy bikmakk. Ok hogy van 16 év különbség a két kocsi között, de akkor is !!!!

Remélem a piros festék látszik az ajtó élén.

A kocsihoz, meg jogsihoz nem osztanak se észt se intelligenciát! Némely nőre ez hatványozottan igaz.

Link to comment
Megosztás:

Ferdén állok az óvoda előtt, várok, hogy kitolathassak. Szépen nyugodtan,

J..-... rendszámú Fiat kisautó érkezik beáll mellém de úgy kanyarodik hogy majdnem elér, majd 20 centi sincs ajtót nyitni.

Nőci kib@ssza az ajtót neki a kocsimnak, bumm, én bent ülök átnézek, liba félrenéz, mintha mi sem történt volna, gyereket kirángat, félig futva elindul

Kikászálódok ő hátranéz, de semmi bocs vagy valami jelzés, hogy hibáztam.

Megnézem hogy van e horpadás és forr az agyam. Pont ott ért hozzá a kocsim hátsó ajtajához ahol a díszléc fémrésze kiáll, megvan hajolva a lemez és még le is jött a festék a kerítésoszloptól kb fél éve. Kitolatok megfordulok és megvárom, hogy kijöjjön a picsa.

Rám se néz beszáll lendületből kitolat, aztán úgy elhúz hogy bikmakk. Ok hogy van 16 év különbség a két kocsi között, de akkor is !!!!

A kocsihoz, meg jogsihoz nem osztanak se észt se intelligenciát! Némely nőre ez hatványozottan igaz.

Meg se állítottad? :)

Link to comment
Megosztás:

Ferdén állok az óvoda előtt, várok, hogy kitolathassak. Szépen nyugodtan,

J..-... rendszámú Fiat kisautó érkezik beáll mellém de úgy kanyarodik hogy majdnem elér, majd 20 centi sincs ajtót nyitni.

Nőci kib@ssza az ajtót neki a kocsimnak, bumm, én bent ülök átnézek, liba félrenéz, mintha mi sem történt volna, gyereket kirángat, félig futva elindul

Kikászálódok ő hátranéz, de semmi bocs vagy valami jelzés, hogy hibáztam.

Megnézem hogy van e horpadás és forr az agyam. Pont ott ért hozzá a kocsim hátsó ajtajához ahol a díszléc fémrésze kiáll, megvan hajolva a lemez és még le is jött a festék a kerítésoszloptól kb fél éve. Kitolatok megfordulok és megvárom, hogy kijöjjön a picsa.

Rám se néz beszáll lendületből kitolat, aztán úgy elhúz hogy bikmakk. Ok hogy van 16 év különbség a két kocsi között, de akkor is !!!!

A kocsihoz, meg jogsihoz nem osztanak se észt se intelligenciát! Némely nőre ez hatványozottan igaz.

Álljámeg?! Te ezt szó nélkül végigmoziztad? :)

Link to comment
Megosztás:

Álljámeg?! Te ezt szó nélkül végigmoziztad? :)

Tudjátok, a gyerekem is oda jár. Elég fenyegetően néztem rá.

2) látom még eleget a tyúkot, aztán majd bevakkantok neki valamit. Ráteszek egy szép mikuláscsomagocskát.

3) az enyémet is besormintázta valami barom a slusszkulcsával, alig látszik, de véletlenül nem lesz ilyen sakkos cifra sérülés egy fényezésen.

hát majd kipróbálom a kulcsomat....

4) 2 cent kromofág rápöttyen a tetejére, amikor nem látja senki.Foltos lett a savas esőtől.Tudjátok a vörösiszap....jah az lúg.......

A poén az hogy 3-4 méterrel odébb volt 2 üres hely. Ez a nő 10 mpig gondolkozott, hogy beálljon vagy ne.

Az a kocsi annyira új volt hogy hát nem tudom...én L betűre emlékszem....

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok, a gyerekem is oda jár.

2) látom még eleget a tyúkot aztán majd bevakkantok neki valamit.

3) az enyémet is besormintázta valami barom a slusszkulcsával, alig látszik de véletlenül nem lesz ilyen sakkos cifra sérülés egy fényezésen.

4) 2 cent kromofág rápöttyen a tetejére, amikor nem látja senki.Foltos lett a savas esőtől.Tudjátok vörösiszap....jah az lúg.......

A poén az hogy 3-4 méterrel odébb volt 2 üres hely. Ez a nő 10 mpig gondolkozott, hogy beálljon vagy ne.

De ez akkor sem jó. Aztán meg, ha véletlen mégis látja valaki, mikor molesztálod az övét, akkor te leszel feljelentve...utána baszhatod az egészet. Aztán rongálás...nem jó ez. Egyből kell elküldeni a dolgozó lány anyjába, később nem is emlékszik már az ilyenre.

Tescoba beugrott 1x a család(volszlágennel), nekem nem volt kedvem, megvártam őket a kocsiban. Jön puncinella a kölykével, gyerek végigdobol a kocsi oldalán. Kiszóltam, hogy szeretnéd, ha én is végigütném a kocsid oldalát? Szerintem nem, úgyh moderáld a hülyegyereked. Aztán elment. :) :D

Link to comment
Megosztás:

De ez akkor sem jó. Aztán meg, ha véletlen mégis látja valaki, mikor molesztálod az övét, akkor te leszel feljelentve...utána baszhatod az egészet. Aztán rongálás...nem jó ez. Egyből kell elküldeni a dolgozó lány anyjába, később nem is emlékszik már az ilyenre.

Tescoba beugrott 1x a család(volszlágennel), nekem nem volt kedvem, megvártam őket a kocsiban. Jön puncinella a kölykével, gyerek végigdobol a kocsi oldalán. Kiszóltam, hogy szeretnéd, ha én is végigütném a kocsid oldalát? Szerintem nem, úgyh moderáld a hülyegyereked. Aztán elment. <_< :icon13:

Mert te ilyen beszólós vagy.... :D (Nekem is beszólt hogy "megtanítsalak tolatni???" ) :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások.......jön velem szembe az egyirányú utcában. Nyugodtan gurultam tovább, mondom majd félreáll. Nem állt....én sem. 1m-re tőlem befordult az üres kukák közé, felborítgatva azokat. Habzó szájjal jön oda hozzám, hogy olvassam el a Kreszt :D Mondom úgy tudom, hogy az új szabályzás megengedi, hogy egyirányú utcában a forgalommal szemben közlekedjen, de az nem jelenti azt, hogy elsőbbsége is van. Meg különben is ééééén vagyok az erősebb. :lol: Erre benyúlt az ablakon....vesztére. Elkaptam a kezét és rántottam egyet rajta, lefejelte a tetősínt (nem lett baja.....a tetősínnek :icon13: ) Kénytelen voltam kiszállni. Mint kiderült úgy másfél fejjel és vagy 40 kilóval volt lemaradva <_< Nem vitatkozott tovább, felpattant a drótszamárra és eltekert :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások.......jön velem szembe az egyirányú utcában. Nyugodtan gurultam tovább, mondom majd félreáll. Nem állt....én sem. 1m-re tőlem befordult az üres kukák közé, felborítgatva azokat. Habzó szájjal jön oda hozzám, hogy olvassam el a Kreszt :icon13: Mondom úgy tudom, hogy az új szabályzás megengedi, hogy egyirányú utcában a forgalommal szemben közlekedjen, de az nem jelenti azt, hogy elsőbbsége is van. Meg különben is ééééén vagyok az erősebb. B) Erre benyúlt az ablakon....vesztére. Elkaptam a kezét és rántottam egyet rajta, lefejelte a tetősínt (nem lett baja.....a tetősínnek -_- ) Kénytelen voltam kiszállni. Mint kiderült úgy másfél fejjel és vagy 40 kilóval volt lemaradva :lol: Nem vitatkozott tovább, felpattant a drótszamárra és eltekert :)

Azé' b.szódjanak meg mostmár... :D <_< kicsit unom a f.szságaikat...

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások.......jön velem szembe az egyirányú utcában. Nyugodtan gurultam tovább, mondom majd félreáll. Nem állt....én sem. 1m-re tőlem befordult az üres kukák közé, felborítgatva azokat. Habzó szájjal jön oda hozzám, hogy olvassam el a Kreszt <_< Mondom úgy tudom, hogy az új szabályzás megengedi, hogy egyirányú utcában a forgalommal szemben közlekedjen, de az nem jelenti azt, hogy elsőbbsége is van. Meg különben is ééééén vagyok az erősebb. -_- Erre benyúlt az ablakon....vesztére. Elkaptam a kezét és rántottam egyet rajta, lefejelte a tetősínt (nem lett baja.....a tetősínnek :lol: ) Kénytelen voltam kiszállni. Mint kiderült úgy másfél fejjel és vagy 40 kilóval volt lemaradva :icon13: Nem vitatkozott tovább, felpattant a drótszamárra és eltekert :)

Ez nem igaz!!!

Csak akkor mehet be ha a tábla ezt külön megengedi. Sajnos ezt nagyon kevesen tudják, mert a média anno félremagyarázta a változtatást, és most tessék. Mindenki ezzel jön :D

Link to comment
Megosztás:

A következőt üsd el, az eleje már nem lesz rosszabb. :D

A múltkor felqrt egy kopasz... A Mogyoródin mentem volna keresztbe át a Hungárián, de ez becsámpázik elém és simán elb.szta a zöldemet. Megállok mögötte, nézem a pirosat, ez közbe lazán átteker keresztbe, amikor éppen nem jönnek 1-1 sávon. Olyan szívesen csaptam volna arra a fényes golyó fejére hogy megboruljon... Engem megfingathat, ő meg mehet pirosba, 2x3 sáv +2x1 villamossínen keresztbe? Rendszámot az összesre... :)

Link to comment
Megosztás:

Úgy tűnik engem mindig megtalálnak az idióta bringások.......jön velem szembe az egyirányú utcában. Nyugodtan gurultam tovább, mondom majd félreáll. Nem állt....én sem. 1m-re tőlem befordult az üres kukák közé, felborítgatva azokat. Habzó szájjal jön oda hozzám, hogy olvassam el a Kreszt :D Mondom úgy tudom, hogy az új szabályzás megengedi, hogy egyirányú utcában a forgalommal szemben közlekedjen, de az nem jelenti azt, hogy elsőbbsége is van. Meg különben is ééééén vagyok az erősebb. ;) Erre benyúlt az ablakon....vesztére. Elkaptam a kezét és rántottam egyet rajta, lefejelte a tetősínt (nem lett baja.....a tetősínnek :icon13: ) Kénytelen voltam kiszállni. Mint kiderült úgy másfél fejjel és vagy 40 kilóval volt lemaradva <_< Nem vitatkozott tovább, felpattant a drótszamárra és eltekert :)

Kemény vagy Csoki. :lol: őőő Breki. -_- B) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez nem igaz!!!

Csak akkor mehet be ha a tábla ezt külön megengedi. Sajnos ezt nagyon kevesen tudják, mert a média anno félremagyarázta a változtatást, és most tessék. Mindenki ezzel jön :)

Nem különösebben izgat, hogy mit tehet és mit nem, de ha nekem benyúlkál az ablakon, átrángatom a fejét a küllői között :D

Kemény vagy Csoki. :icon13: őőő Breki. :lol: -_- B)

Ja, mint a kád széle :D Amúgy egy nagyon nyugodt ember vagyok, nehéz felhúzni, de sajnos van amire egyből ugrok <_<

Link to comment
Megosztás:

Értesítés szolgáltatás-kiesésről

Ezúton tájékozatjuk Tisztelt Előfizetőinket, hogy a 2010. október 20-ára meghirdetett karbantartási munkálatokat, technikai okok miatt, Társaságunk új időpontban: 2010. november 4-én végzi.

Ennek következtében :

2010. november 4-én, 00:30 és 06:00 óra között

digitális televízió, internet és telefonszolgáltatásunk

2 x 20 másodperces kiesése lesz tapasztalható.

<_< :icon13: :D :) Még ez is....csapás-csapás után :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.