Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor még nem késtem le :icon13: Szerintem ne így tedd föl, hanem a 7-es, és a D között hagyj egy kis helyet, hogy ne épüljön így egybe <_< De csak magánvélemény :)

Tehát szétvágom 7es és a D között..? De akkor utánna hogy lesz tökéletesen 1vonalba? :D valami ötlet? Mert én is gondoltam erre + arra is hogy a diesel és a power között is hagyok 1 kis helyet.

Link to comment
Megosztás:

Tehát szétvágom 7es és a D között..? De akkor utánna hogy lesz tökéletesen 1vonalba? :) valami ötlet? Mert én is gondoltam erre + arra is hogy a diesel és a power között is hagyok 1 kis helyet.

Igen...és szerintem nem vagy olyan béna hogy annyira elragaszd egymástól :D no para...bízz magadban <_<

Link to comment
Megosztás:

Tehát szétvágom 7es és a D között..? De akkor utánna hogy lesz tökéletesen 1vonalba? :) valami ötlet? Mert én is gondoltam erre + arra is hogy a diesel és a power között is hagyok 1 kis helyet.

Akár el is vághatod. Utána asztalon egy vonalba teszed és a transzfert széles festőszalaggal leragasztod. Így egymáshoz képest nem tudnak elmozdulni, és egy sorban lesz. Ha egy keskeny csíkban lelóg a festőszalag róla akkor még helyezgetni is egyszerűbb, mielőtt felsimítod a betűket. A hátsó szélvédőn, a fekete pöttyökhöz, meg a fűtőszálhoz elég jól be lehet lőni a vízszintest <_< (ne az ablak aljához nézd, mert az íves a széleken és olyan hülyén fog kinézni, mint az én fejem, amikor erre rájöttem :D )

Link to comment
Megosztás:

Igen...és szerintem nem vagy olyan béna hogy annyira elragaszd egymástól :icon13: no para...bízz magadban :lol:

óóó hidd el képes lennék elbacni..Pont beremeg a kezem vagy ilyesmi :)

Akár el is vághatod. Utána asztalon egy vonalba teszed és a transzfert széles festőszalaggal leragasztod. Így egymáshoz képest nem tudnak elmozdulni, és egy sorban lesz. Ha egy keskeny csíkban lelóg a festőszalag róla akkor még helyezgetni is egyszerűbb, mielőtt felsimítod a betűket. A hátsó szélvédőn, a fekete pöttyökhöz, meg a fűtőszálhoz elég jól be lehet lőni a vízszintest -_- (ne az ablak aljához nézd, mert az íves a széleken és olyan hülyén fog kinézni, mint az én fejem, amikor erre rájöttem :D )

Hűű apám... Ennyi logikám nem volt hogy asztalon megcsinálom <_< Köszi!

Rendben próbálni fogom keresni a párhuzamos vízszintes vonalat.

Link to comment
Megosztás:

óóó hidd el képes lennék elbacni..Pont beremeg a kezem vagy ilyesmi :)

Hűű apám... Ennyi logikám nem volt hogy asztalon megcsinálom :D Köszi!

Rendben próbálni fogom keresni a párhuzamos vízszintes vonalat.

Vagy darabold össze betűnként és ragasztgasd fel össze-vissza ... aki ügyes olvassa el <_<

Na jó...nem vicceskedek ám :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem láttam még ilyent. Még sose kellett használnom, csak amikor első-hátsót cserélgettem került elő.

Biztos nem túl gyakran fordul elő, de elméletileg lehetséges, hogy pont úgy került össze a gumi meg a felni, hogy nem üt. Mint amikor beállok szombat este a kocsibeállóba, ránézek a számlálóra, és pont 246000-et mutat. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos nem túl gyakran fordul elő, de elméletileg lehetséges, hogy pont úgy került össze a gumi meg a felni, hogy nem üt. Mint amikor beállok szombat este a kocsibeállóba, ránézek a számlálóra, és pont 246000-et mutat. :D

És az kerek szám? :) <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

:) :D Melóban, egyik rendszergarázdánál láttam egy órát. Az egész cégnél egy ember van aki megtudja róla hogy hány óra. Az is ő <_< 2-es számrendszerben írja az időt :icon13: :lol: -_-

Anno egy oldalon is kint volt. Elég könnyű értelmezni. Az is olyan, hogy oszlopokon pixelek voltak és különbözőképp világítottak? B)

Link to comment
Megosztás:

Anno egy oldalon is kint volt. Elég könnyű értelmezni. Az is olyan, hogy oszlopokon pixelek voltak és különbözőképp világítottak? <_<

Jah. A nullák meg az 1-ek ott virítottak :)

Aki meg elment mellette, csak nézte hogy milen hülye asztaldísz, biztos kihalt belőle pár led :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.