Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem repülőgép de egy versenybiciklit azért le lehet vele nyomni :icon13: ahhoz képest elég tűrhetően szedi a lábát :) elvitt egy körre -a maga módján, még harmadikban picikét húzott, amolyan kehes trabi feeling.. <_<

Végülis amire használja az illető, hogy elszaladgál vele helybe arra tökéletes :lol: Gondolom autópályázni nem nagyon illő már vele :D

Link to comment
Megosztás:

Végülis amire használja az illető, hogy elszaladgál vele helybe arra tökéletes :icon13: Gondolom autópályázni nem nagyon illő már vele :)

Nem kell esőben meg car időben is kerózni és mégis ócóból megvan :lol: pályán szerintem csak külön engedéllyel, felvezető kocsival és csak a leállón lehet vele közlekedni.. :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem kell esőben meg car időben is kerózni és mégis ócóból megvan B) pályán szerintem csak külön engedéllyel, felvezető kocsival és csak a leállón lehet vele közlekedni.. :D <_<

:icon13: :lol: Azért aranyos -_-

Bár oké hogy dízelpárti vagyok de nem kéne rendes mindennapi használatra :)
Link to comment
Megosztás:

:icon13: :lol: Azért aranyos B)
Bár oké hogy dízelpárti vagyok de nem kéne rendes mindennapi használatra :)

Ha csak úgy tudnék egy jó állapotú, nagy hidegben is könnyen indulót szerezni azzal járnék melózni :D picike de rövidebb távokra elcsászkálni kész tökély.. -_-

Nna jóccakát <_< holnap lesz egy köröm északra.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jah, a dájháccu adott -_- de abban is csak 4-es váltó éééés 2.5-3 literes fogyasztással :lol: pólóban az 1.6 benyásnak is csak 5-ös váltója van, 6-os is csak asszem az 1.9 vagy 2.0 pd-hez volt rendelhető <_< a csávó kb annyit érthet hozzá mint én a lópatkoláshoz.. :)

Értesz a lovakhoz? :icon13: Az a szomorú amikor ezeket a literes mocikat még tuningolják is. Nem értek a témához, de én szerintem egy tuninghoz kell egy normális alapmoci, ami mondjuk legyen min. 2 literes. :D Most kezdjem el bővíteni a 60-tagú ménest, hogy kapjak egy akkorát, amit egy nagyobb köbcenti alapból kínzás nélkül tud?

Link to comment
Megosztás:

Nem drága EZ egy kicsit?? 5ért vettem a fordulatszámmérőset...

Neeem... ez nem drága. De én 4-ért is adok! Valaki? :lol:

Fordulatszámmérőset annakidején valaki 14ezerért akart eladni nekem... :)

DÁWID EZT MEG NEKED!!

köcce, ezzel még lehet hogy beszélek is -_-

Háttezgyönyörű :D <_< veszel egy kárpit alatt fél évesen is rozsdásodós, időnként kézifékbowden szakadós kis gyöszt 2-3 milláért, és még a tükör is lehullik róla :icon13:

http://totalcar.hu/magazin/hirek/2010/10/1...a_suzuki_swift/

Link to comment
Megosztás:

Értesz a lovakhoz? :D

Az a szomorú amikor ezeket a literes mocikat még tuningolják is.

Nem :) pont azért mondtam.. :D

Na akkor adott egy ezres Wartburg blokk, teszel rá dupla torkú weber karbit -a pillangószelepek elé kis ventilátorocskákat, könnyített főtengelyt, szívótorok fűtés, izéhozésatöbbi és ha mindezt jól beállítod kapsz cserébe vagy 8 lóerőt ha nem többet B) igaz ez így nem soknak tűnik de érzésre is baromi sokkal jobban húz :lol: ezerhárom simán megwót.. <_<

És nem ez az első visszahívásuk. ;)

Te Zotya, mé nem mész el hozzájuk szerelőnek? :icon13: Nap mint nap kiélhetnéd magad.. :D -_-

Link to comment
Megosztás:

Értesz a lovakhoz? :D Az a szomorú amikor ezeket a literes mocikat még tuningolják is. Nem értek a témához, de én szerintem egy tuninghoz kell egy normális alapmoci, ami mondjuk legyen min. 2 literes. :) Most kezdjem el bővíteni a 60-tagú ménest, hogy kapjak egy akkorát, amit egy nagyobb köbcenti alapból kínzás nélkül tud?

Polókba van olyan motor azt hiszem, ami 1.2-es, 3 hengeres és TURBÓS.

Link to comment
Megosztás:

Arra! El hiszem, vittek már vele, meglepően húz. De akkor is....nem tudom, akkor is 1.2, 3 henger.

Tökéletes :D Haveromnak sima 9n poloja van 1.2es 3hengeres 6szelepes 55 lovas, 105Nm nyomatékkal, és szerintem nagyon dinamikus kis autó ezekhez a méretekhez képest. <_< Tavasz környékén kiment neki 1 trafó, és 2 hengerrel jött haza debrecenbe az M7esen és M3ason át. 120-130at még ígyis ment. Igaz zakatolt rendesen meg a 2 henger rángatta 1 kicsit a motort de nem volt gáz. Nagyon jó kis motor szerintem az az 1.2es 3hengeres. Nagyanyámnak is olyan van, neki meg még ennyi gond se volt vele.Megbízható autók.Attól hogy 1.2es 3 hengeres még jó. Amikor vezetem ezeket az autókat mindíg meglepődök hogy tök jó kis autó. Corsában is van 3 hengeres 1.2es. Sőt...1.0-es 3hengeres is van corsából :)

Link to comment
Megosztás:

Tökéletes <_< Haveromnak sima 9n poloja van 1.2es 3hengeres 6szelepes 55 lovas, 105Nm nyomatékkal, és szerintem nagyon dinamikus kis autó ezekhez a méretekhez képest. :icon13: Tavasz környékén kiment neki 1 trafó, és 2 hengerrel jött haza debrecenbe az M7esen és M3ason át. 120-130at még ígyis ment. Igaz zakatolt rendesen meg a 2 henger rángatta 1 kicsit a motort de nem volt gáz. Nagyon jó kis motor szerintem az az 1.2es 3hengeres. Nagyanyámnak is olyan van, neki se volt vele még semmi gond. Amikor vezetem ezeket az autókat mindíg meglepődök hogy tök jó kis autó.

Na jó...be fogom :) Akkor is csak 1.2 :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.