Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol:

Én meg lehet megyek pecázni délután, kezd kivirulni az ég.. -_- B)

Húh na megjöttem a városból... Ekkora szart mint a DKV :) olyan "faxa" zafirát láttam :D ...felül narancssárga, alul fekete, hátsó lámpáján egy ilyen maszk szerű műanyag, sportkipufogó(dupla, de ferdén állt mindkettő), és a homokot az úton az építkezésnél a katalizátornál fújta szét :D Hallatszott a hangján hogy nem gyengén lyukas. Lyukasabb az astráétól. <_<

Ez ám a Viva felni Sanci :icon13:

autowp.ru_opel_junior_concept_2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Bicikli... -_- Az kitudja hol van azóta..melyik cigánytelepen van beleborítva a sárba :)

Cafcarázzál tőlük egyet B) egy haveromnak ellopták a rigók, ajtóstól ment be hozzájuk, kipakolta az egész családot meg a tázsvíreket azt vigyázzban álltak míg ő válogatott egy neki tetszőt a lopottak közül <_< persze a sajátján túl fájdalomdíjként.. :icon13: :lol:

Jó kasztni, jó sofőr, nincs kockázat. :D

Úgy a.. ;)

Akkor nem is értem mit rinyálok :D .....megyek megnézem a Taxi 1-et azt nem fog érdekelni az sem, ha "nem úgy gyorsul a szekér ahogy szeretém..." :P

Biturbó meg V6 blokk, rulez.. :D

Link to comment
Megosztás:

Cafcarázzál tőlük egyet :lol: egy haveromnak ellopták a rigók, ajtóstól ment be hozzájuk, kipakolta az egész családot meg a tázsvíreket azt vigyázzban álltak míg ő válogatott egy neki tetszőt a lopottak közül :D persze a sajátján túl fájdalomdíjként.. <_< :icon13:

Ja aztán meglékelnének ahogy illik... :)

Link to comment
Megosztás:

Ennek a kempingbelseje a komoly :D <_< valami kegyetlen amit összehoztak ebbe a kis dögbe. Én is megjöttem a városból, és közben beesett a csomagtartómba 4 kilincs, meg egy másik ablaktörlő kar hátulra :icon13: Jah meg tegnap tettem föl ilyen ablaktörlőket. Most naggyon facák. Majd kíváncsi leszek jövő ilyenkor, hogy mennyire romlik :)

Link to comment
Megosztás:

Ennek a kempingbelseje a komoly :D <_< valami kegyetlen amit összehoztak ebbe a kis dögbe. Én is megjöttem a városból, és közben beesett a csomagtartómba 4 kilincs, meg egy másik ablaktörlő kar hátulra :icon13: Jah meg tegnap tettem föl ilyen ablaktörlőket. Most naggyon facák. Majd kíváncsi leszek jövő ilyenkor, hogy mennyire romlik :)

Ha kibirja jövő ilyenkorig. :lol: -_-

Link to comment
Megosztás:

Ennek a kempingbelseje a komoly :D <_< valami kegyetlen amit összehoztak ebbe a kis dögbe. Én is megjöttem a városból, és közben beesett a csomagtartómba 4 kilincs, meg egy másik ablaktörlő kar hátulra :lol: Jah meg tegnap tettem föl ilyen ablaktörlőket. Most naggyon facák. Majd kíváncsi leszek jövő ilyenkor, hogy mennyire romlik :)

Jaja B)

Amikor unalom van akkor olvasgatom az opeles könyvet. Elolvasom a történetet ami a könyvbe volt, neten nézek az adott kocsiról képeket, wikipediába olvasok róluk.. -_- elvagyok :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Igaz... Nah Sanci szilveszterkor nem petárdázunk, inkább gránátozunk..Citromsziget környékén majd :lol: Ott jó lesz :lol:

-_- B) :D

Nna a pecából alvás lett :icon13: míg az asszonyt fel nem csörögte a kolléganőyeah :D aztán engem a góré <_< mondom nincs bitumen oszt kész, hagyjanak békén... :) :P ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.