Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Névvel,nevekkel nem illik viccelődni. B)

Amúgy én. :D Tanárok is mindíg szivattak...hívtak Felségnek, amikor feleltem és jól sikerült akkor a szokásos: "ez király volt" :)

Szóval 1 idő után megszoktam, de ettől függetlenül nem szeretem.

Neked Király a neved, nekem Mester :icon13: Át érzem az ilyet nyugi :lol: Voltam én is részeges-karate mester (ittas állapotomba volt 1-2 állon csapkodás.. <_< ), sajtmester ( ez nem tudom honnan jött -_- ) Mesterek mestere, meg sok sok ilyen hülyeség....

Link to comment
Megosztás:

Neked Király a neved, nekem Mester :lol: Át érzem az ilyet nyugi -_- Voltam én is részeges-karate mester (ittas állapotomba volt 1-2 állon csapkodás.. :icon13: ), sajtmester ( ez nem tudom honnan jött B) ) Mesterek mestere, meg sok sok ilyen hülyeség....

Ne vergődjetek, a ti neveteket legalább nem kell 3x elbetűzni... :) :D <_<

Link to comment
Megosztás:

Ne vergődjetek, a ti neveteket legalább nem kell 3x elbetűzni... :) :D <_<

Eleinte nem bírtam amúgy megjegyezni.Mindíg Ditától kérdeztem meg msnen, hogy milyen Dávid? Aztán teljes névvel írtalak be a telefonomba, és azóta megy hibátlanul. 2 volt osztálytársamnak voltak érdekes neveik.. 1ik: Patalenszki, Másik meg Brezovcsik :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Eleinte nem bírtam amúgy megjegyezni.Mindíg Ditától kérdeztem meg msnen, hogy milyen Dávid? Aztán teljes névvel írtalak be a telefonomba, és azóta megy hibátlanul. 2 volt osztálytársamnak voltak érdekes neveik.. 1ik: Patalenszki, Másik meg Brezovcsik :)

Akkor képzeld el hogy amikor kicsi voltam, én meddig tanultam :lol: :D <_< -_- Akkor még se olvasni nem tudtam, se telefonom nem volt :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Eleinte nem bírtam amúgy megjegyezni.Mindíg Ditától kérdeztem meg msnen, hogy milyen Dávid? Aztán teljes névvel írtalak be a telefonomba, és azóta megy hibátlanul. 2 volt osztálytársamnak voltak érdekes neveik.. 1ik: Patalenszki, Másik meg Brezovcsik :)

Tökmind1 hogy írod be, úgy is magánszámot ír ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Tökmind1 hogy írod be, úgy is magánszámot ír ki. <_<

Csak azért jársz mindig így, mert ha összevissza-bontósokkal, "ócóalkatrészesekkel" beszélek telefonon, akkor nem küldöm el nekik a számomat. Ha kell valami, akkor majd én telefonálok, engem ne bacogasson :) Aztán miután jól kibeszélgettem magam, jól úgy felejtem, és amíg az asszony nem csesz le hogy miért szám nélkül hívom, addig úgy is marad. Ha téged szám nélkül hívlak, az csak annyit jelent hogy időrendi sorrendben asszony elé kerültél. (vagy hogy miután ő szólt, hogy szám nélkül hívom, megint elfelejtem visszaállítani :D )

Link to comment
Megosztás:

Dávid, ennyiért már csak elhoznám azokat az üléseket. <_<

Nem. Közben eszembe jutott hogy olajat is kéne cserélni. Haverom aki általában mögöttem ül, ha valahova 4-en 5-en megyünk, sikított amikor meglátta azokat az üléseket, mert már tudta hogy a változás az ő lábterére lesz negatív hatással :) :D Mondjuk ez annyira nem érdekelne, de pénzem nincs rá most, miután meg megcsináltam az enyémeket, már nem fog érdekelni :lol: :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nem. Közben eszembe jutott hogy olajat is kéne cserélni. Haverom aki általában mögöttem ül, ha valahova 4-en 5-en megyünk, sikított amikor meglátta azokat az üléseket, mert már tudta hogy a változás az ő lábterére lesz negatív hatással :) :D Mondjuk ez annyira nem érdekelne, de pénzem nincs rá most, miután meg megcsináltam az enyémeket, már nem fog érdekelni :lol: <_<

Meg ne vegyem fotelnak.. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Ha nincs nagy gondja, akkor egy elektroműszerész megcsinálja. Nagy páka nem jó hozzá...csak az a spéci...tűhegyű, állandó hőmérsékletű...

Az wónék csak nem nagyon dolgozgatok a szakmában :) meg ugye javából olyan dolgokat forrasztgatok ahol kell is a teljesítmény :lol: tavaly év elején vettem egy 100w-os pillanatpákát -idáig 1x volt használva, a cégesemet is évente 4x ha használom :D na most ilyen célokra egy 30w-os bőven elég de azért, hogy 3-4 évente 1x használjam nem adok ki 1700 pízt, egy minőségibb hőszabályzós meg 10enezres kategória.. :icon13:

..a bal alsó sarokba csináltattam most 1 feliratot... Meglepi lesz ;) 20 centi hosszú 2 centi magas felirat... Majd látjátok :D

Rákérdezhetek? <_< "Német-juhász voltam"?? -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Az wónék csak nem nagyon dolgozgatok a szakmában :) meg ugye javából olyan dolgokat forrasztgatok ahol kell is a teljesítmény ;) tavaly év elején vettem egy 100w-os pillanatpákát -idáig 1x volt használva, a cégesemet is évente 4x ha használom :D na most ilyen célokra egy 30w-os bőven elég de azért, hogy 3-4 évente 1x használjam nem adok ki 1700 pízt, egy minőségibb hőszabályzós meg 10enezres kategória.. B)

Rákérdezhetek? <_< "Német-juhász voltam"?? :D :P

Vajon miért "örökölt" pákával dolgozom? :icon13: Pedig én napi szinten használom :D Bár ez a forr.állomás szerintem még engem is kihúz, és megörökli valaki :lol: -_-

Szerintem "Astra la vista baby" lesz a felirat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vajon miért "örökölt" pákával dolgozom? :lol:

Vajon miért nem azzal dolgozom? :) Volt egy jófajta ruszki soksok éve, még a Titásztól szereztem lomoláskor csak faterom bacott neki valamit azt azóta se került vissza hozzám.. <_< :D

Neeeem ;)

Arányokat tekintve nagyjából ki is adta volna :D Na mi lesz? :icon13: "D...T...C..."?? -_- B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.