Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor mond el, miért nem vettél? :lol:

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Miért nem szóltál hogy mögöttem jössz? :)

Megjegyzem haver 320-asát egy fehér astra kapta el :D <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Akkor mond el, miért nem vettél? :D

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Erről van szó :)

Nem az autó hozza meg az arcát, hanem az arcához választ BMW-t, bár nekem mákom van, akinél szerelni szoktuk a kocsit, egy végtelenül normális gyerek, pedig volt már pár bmw je, és igaz nem ujak, de volt ami 4millát ért... 23éves létére szóval...de a másik sráccnak meglegujjabb bmwje van, és az is egy tök normális gyerek... tény hogy sok nagyképű bmw-s van... de nem mindegyik az.

Link to comment
Megosztás:

Akkor mond el, miért nem vettél? :)

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Talán nem egyforma rétegnek készült a kettő. Egy BMW árából két Opel kijön. Nem az "egyszerű" embereknek készítették.

Link to comment
Megosztás:

Ekkora geczi 1 melót ami ma volt.... Szét kellett verni a dobozokon szinte a kezünket, mert a kupakot nem rácsavarni kellett hanem ráütni.... Másrészt kint volt a picsába a melóhely, és már 6kor ott kellett lennem. Még jó hogy fater a verdát itthonhagyta mert elment pöstre,és mehettem autóval... Ja és csak 1 napos munka volt. 1 darab kupakolás 1,5 forintot ért. (igen egyegész öttized forintot) megcsináltunk 5X84 dobozt..... Nah? Mindenki 630 forintot kapott?? :lol: Megérte... :) :D <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Kéne a francnak BMW....jó...ingyen nem fájna, de nem vennék az is tuti... :lol:

Annyiba kerül egy nagyszerviz rajt, mint az én egész autóm. -_-

Ekkora geczi 1 melót ami ma volt.... Szét kellett verni a dobozokon szinte a kezünket, mert a kupakot nem rácsavarni kellett hanem ráütni.... Másrészt kint volt a picsába a melóhely, és már 6kor ott kellett lennem. Még jó hogy fater a verdát itthonhagyta mert elment pöstre,és mehettem autóval... Ja és csak 1 napos munka volt. 1 darab kupakolás 1,5 forintot ért. (igen egyegész öttized forintot) megcsináltunk 5X84 dobozt..... Nah? Mindenki 630 forintot kapott?? B) Megérte... :) :D <_< :icon13:

Villanydoboz?

Link to comment
Megosztás:

Ekkora geczi 1 melót ami ma volt.... Szét kellett verni a dobozokon szinte a kezünket, mert a kupakot nem rácsavarni kellett hanem ráütni.... Másrészt kint volt a picsába a melóhely, és már 6kor ott kellett lennem. Még jó hogy fater a verdát itthonhagyta mert elment pöstre,és mehettem autóval... Ja és csak 1 napos munka volt. 1 darab kupakolás 1,5 forintot ért. (igen egyegész öttized forintot) megcsináltunk 5X84 dobozt..... Nah? Mindenki 630 forintot kapott?? -_- Megérte... :D <_< :icon13: :lol:

NEM. :)

Link to comment
Megosztás:

Van ott meriva opc is... B)

Já, válasz jött?

Zafira OPC esetleg ?

:) :D <_< :icon13: Ennek a beszélgetésnek nincs sok információtartalma -_- Milyen villanyász? Milyen villanydoboz? Miről van szó? :lol:

A mai munkád. Hogy milyen doboz meg milyen kupak.

Link to comment
Megosztás:

:) :D <_< :icon13: :lol: mint a vadász ... de te villanyász...szerinte :D

A mai munkád. Hogy milyen doboz meg milyen kupak.

Jaaaaa ééértem -_- Nem vagyok villanyász ;) Tanuló biztonságiőr vagyok, és vegyésztechnikus B) Viszont munkahiány miatt, és munkanélküliség miatt, 630 Forintért szarrávertem a kezemet a mai napon... :D Szar alkalmimunka

Link to comment
Megosztás:

Akkor mond el, miért nem vettél? <_<

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Azért nem vettem BMW-t mert minden apró sz@r pont egy nullával több az összeg végén és talán nem is tudnám kihasználni....ja és ott a legkellemetlenebb: mi a szőrömet kezdenék egyszerre annyi csajjal???...

Lehet akkor csak kisvárosban meg vidéken van az, hogy valaki elad fél hektár pityókaföldet meg 2 tehenet és vesz magának egy 93-as mocskot annak egyből akkora a feszületi indexe, hogy beszarsz...nem beszélve arról akinek mát futja egy 98-as modelre. :) Az újabb modelekbe nem is merek belebocsátkozni...

30-40 ezer ojróért kérem legyen is összerakva egy autó és ha az opel is így össze lett volna rakva akkor most egyikünknek sem lenne opelje bár a JAstra és az Insignia picit cáfol ebben a témában...az össze van rakva de egyikünknek sem lessz Insigniája mostanában ebben szinte biztos vagyok. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.