Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Volt már itt valakinek vesekő zúzása? Csak érdeklődnék mire számítsak. Egy hónap mulva megyek. A jobb oldalon van egy 11x7 milis kavics.

Túl lehet élni? :)

Maga a kőzúzás nem fájdalmas mert ultrahanggal történik. Ami lényegesebb, hogy fogyassz rengeteg, mondom RENGETEG folyadékot, hanem olyan suttyó érzés lessz brunyálni, hogy kilövöd magad a Holdra!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Mée pont nekem? <_<

Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy mitől nagyobb arc akinek BMW-je van???

Mindenhol ezt látni...akinek Bömöse van annak az arcmérete is egyenesen arányos a köbcentivel. Ne vicceljünk már, a szürke árából (ami 14 ezer ojró volt) vehettem volna egy 2007-es 525-öst. Egyszerüen nem tudom felfogni...ez a három betü miért jogosítja fel a tulajokat, hogy ne ismerjenek sem istent, sem embert sem törvényt....minden villanyoszlop helyett világító BMW-ket akarok látniiiii!!!!!!! :D :)

Link to comment
Megosztás:

Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy mitől nagyobb arc akinek BMW-je van???

Mindenhol ezt látni...akinek Bömöse van annak az arcmérete is egyenesen arányos a köbcentivel. Ne vicceljünk már, a szürke árából (ami 14 ezer ojró volt) vehettem volna egy 2007-es 525-öst. Egyszerüen nem tudom felfogni...ez a három betü miért jogosítja fel a tulajokat, hogy ne ismerjenek sem istent, sem embert sem törvényt....minden villanyoszlop helyett világító BMW-ket akarok látniiiii!!!!!!! :icon13: <_<

Haver is lecsapta a 320coupe elejét, úgy hogy ő gyakorlatilag nem is mozgott :lol: -_- (hibátlan, szalonállapotú e36 kúpé dojcsoktól, 1 éve hozta be, fél éve törötten áll az udvaron... :D )

Nem csak BMW-sből van hülye, de ha valakinek elmegy az agya, és kitapossa a szemét az autónak ami éppen alatta van, akkor sz.pás lehet. Ha ez az autó hátul hajt, akkor a hülyegyereknek esélye nincs megfogni, ő csak egyenesbe tudta tolni neki. Amúgy ezek a dögök tényleg kihoznak az emberből valami egész mást, mint ahogy egyéb autókat vezetne B) Ha hátul teperős van alattam, én is bacom neki, pedig nyugodt ember vagyok :) (DR-ben milyen lehetne az ember, ha nem nyugodt... :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

Haver is lecsapta a 320coupe elejét, úgy hogy ő gyakorlatilag nem is mozgott <_< :icon13: (hibátlan, szalonállapotú e36 kúpé dojcsoktól, 1 éve hozta be, fél éve törötten áll az udvaron... :D )

Nem csak BMW-sből van hülye, de ha valakinek elmegy az agya, és kitapossa a szemét az autónak ami éppen alatta van, akkor sz.pás lehet. Ha ez az autó hátul hajt, akkor a hülyegyereknek esélye nincs megfogni, ő csak egyenesbe tudta tolni neki. Amúgy ezek a dögök tényleg kihoznak az emberből valami egész mást, mint ahogy egyéb autókat vezetne :lol: Ha hátul teperős van alattam, én is bacom neki, pedig nyugodt ember vagyok :) (DR-ben milyen lehetne az ember, ha nem nyugodt... -_- B) )

Linkelj egy videót DR-el rükiben ha nagy a pofád :D

Link to comment
Megosztás:

Linkelj egy videót DR-el rükiben ha nagy a pofád :)

Hááát... egyszer régen olyan is volt, de akkor még a régi mocival, és 40 másodperc alatt kinyomtam belőle annyi olajat hogy a nívópálca ne érjen bele, barátnőm meg 3 napig nem volt hajlandó beülni mellém az autóba :icon13: :lol: :D <_< De mivel DR-ben nyugodt vagyok, ezért ilyen videó már nem lesz -_-

Link to comment
Megosztás:

Szép! :D

Az első ajtód, ha a képen rendesen be van csukva, akkor lóg egy kicsit, látszik az oldalsó csíkon, nincs vonalban a hátsó ajtóval. Az első index miért áll olyan érdekesen?

Az első ajtó szerintem lóg 1 kicsit... azt hogy lehetne beállítani? Az első index pedig szerintem cserés volt és szarul rakták be... vagy pedig pasz :)

Link to comment
Megosztás:

Az első ajtó szerintem lóg 1 kicsit... azt hogy lehetne beállítani? Az első index pedig szerintem cserés volt és szarul rakták be... vagy pedig pasz :lol:

Tiszta szívás ha szép az autó :) Minden apró kis hülyeséget ki lehet szúrni rajta. Nekem nincs két elem az elején ami egyformán áll, így nem is veszi észre senki hogy nem jól áll az index :D <_< :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Tiszta szívás ha szép az autó :) Minden apró kis hülyeséget ki lehet szúrni rajta. Nekem nincs két elem az elején ami egyformán áll, így nem is veszi észre senki hogy nem jól áll az index :D <_< :icon13:

Erre mikor én kérdeztem a múltkor, hogy miért nem teszel be fehér indexbúrát, akkor azt mondtad, hogy az nem áll benne jól. Ki érti ezt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre mikor én kérdeztem a múltkor, hogy miért nem teszel be fehér indexbúrát, akkor azt mondtad, hogy az nem áll benne jól. Ki érti ezt? <_<

Nem is. Piroson hogy néz má' ki a fehér index :) Nekem sokkal jobban tetszik a sárgával (főleg ha egy picit hozzásötétítem majd a hátsókhoz) Ez a szanaszét-front csak ideiglenes, még nem tudtam összeszedni magam, hogy rendesen meg legyen csinálva :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is. Piroson hogy néz má' ki a fehér index :) Nekem sokkal jobban tetszik a sárgával (főleg ha egy picit hozzásötétítem majd a hátsókhoz) Ez a szanaszét-front csak ideiglenes, még nem tudtam összeszedni magam, hogy rendesen meg legyen csinálva :D

Az enyémen jól! Sőt!!! <_< Kár, hogy a baloldali kontakthibás, és folyton mocitetőnyitás + vezeték baszogtatásos gyorsjavítás szükséges.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémen jól! Sőt!!! :icon13: Kár, hogy a baloldali kontakthibás, és folyton mocitetőnyitás + vezeték baszogtatásos gyorsjavítás szükséges.

Hááát nemtom, izlések meg ficamok, de nekem akkor is a tavaly nyári kinézet a cél <_< Nekem a sárga tetszik rajta :)

106596-20101014-LdOKwm.jpg

Nah jó... a tavaly előtti télivel is kiegyeznék :D

Link to comment
Megosztás:

Azt magyarázza meg valaki nekem, hogy mitől nagyobb arc akinek BMW-je van???

Mindenhol ezt látni...akinek Bömöse van annak az arcmérete is egyenesen arányos a köbcentivel. Ne vicceljünk már, a szürke árából (ami 14 ezer ojró volt) vehettem volna egy 2007-es 525-öst. Egyszerüen nem tudom felfogni...ez a három betü miért jogosítja fel a tulajokat, hogy ne ismerjenek sem istent, sem embert sem törvényt....minden villanyoszlop helyett világító BMW-ket akarok látniiiii!!!!!!! :D :)

Akkor mond el, miért nem vettél? <_<

Amugy igaz az hogy nem csak a BMW sek között vannak bunkók. Én is szeretnék egyet majd. Valljuk be azért, hogy azok jobban össze vannak rakva mint a mi opeljeink. Tudom hogy lesz aki nem ért velem egyet, de a BMW-k és a Mercik öreg korukban is sokkal jobban egyben vannak. Persze mint mindig , itt is vannak kivételek, mielőtt bárki elkezdene példálózni. A nagy általánosságról beszélek. A terepjárósoknak sokkal nagyobb az arcuk mint a BMW sek többségének. És F astrást is láttam már nagyon bunkóskodni. Erről ennyit.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.