Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kapcsolat bontott OPEL alkatrész:

Cím: 1162 Budapest, Szlovák út 26.

Mail: info@alkatresz.eu

Tel.: +36/1-409-44-40

Fax: +36/1-409-22-81

Mobil: 06 30 28 77 385

Guglival ezt találtam most hirtelen.

Egészen kis bontó ez, mondjuk ahhoz képest, hogy mekkora van a soroksári úton...

Itt van még csomó bontó:

http://opel.bontodepo.hu/

Ha gondolod licitálhatsz az enyémre is, mert mondom van egy elfekvőben :)

Csak szét kéne tudnom szedni, hogy beletegyem azt a membránt, mert az most ki van szedve belőle..

Köszi szépen! Nem tudom mi lesz még, az imént soroltam fel 1 jó pár kiadást ez egyenlőre háttérbe van. De azért köszi!

Link to comment
Megosztás:

Kapcsolat bontott OPEL alkatrész:..........

Én többnyire náluk szoktam keresgélni, ha kell valami.......nem mondanám, hogy nagyon olcsók. Pontosabban van amit gombokért adnak, a kurrens vagy keresett cuccok viszont drágák. Pl. corsa hátsó ajtó 30000, astra caravan hátsó lökös 20000 (festetlen) csomagtér roló 20000....stb. Amit nem nagyon tudnak eladni az az olcsó. Viszont nagyon emberi módon foglalkoznak a vevővel...egyszer vettem zárat a hátsó ajtóra (1000 píz). Valamiről szóba kerültek a műszerfal izzók, a srác hátrament és hozott egy marékkal....ingyé. :)

Amúgy ez a Patacsi bontója :D

Link to comment
Megosztás:

Én többnyire náluk szoktam keresgélni, ha kell valami.......nem mondanám, hogy nagyon olcsók. Pontosabban van amit gombokért adnak, a kurrens vagy keresett cuccok viszont drágák. Pl. corsa hátsó ajtó 30000, astra caravan hátsó lökös 20000 (festetlen) csomagtér roló 20000....stb. Amit nem nagyon tudnak eladni az az olcsó. Viszont nagyon emberi módon foglalkoznak a vevővel...egyszer vettem zárat a hátsó ajtóra (1000 píz). Valamiről szóba kerültek a műszerfal izzók, a srác hátrament és hozott egy marékkal....ingyé. :)

Amúgy ez a Patacsi bontója :icon13:

Hát ezek tényleg szép összegek, bár összehasonlítási alapom nincs sok.

Eddig háromszor voltam bontóban:

Soroksári út, ez a vákuumos vacak amiről szó volt 2000 pénzbe került.

Voltam itt a szlovák úton, motorháztető biztonsági zárért, 500 Ft

meg vezérműtengelyért corsába, budaörsön valahol, az meg 10 e volt. Jófej volt az ember ott is, azt mondta, telefonban, hogy 10 ezer, helyszínen meg hogy 15ért szokták adni (volt vagy 2 hét telefonálás után). De telefonban még 10 volt. Na jó, akkor legyen 10. 15-ért is elhoztam volna, mert összes bontóból csak itt volt, és a vezérműtengely nem olyan, mint a csomagtérroló, hogy tud nélküle rohangálni az ember :D

ja meg itt adtak egy marék szelephimbát is, meg szelepfedelet a tengelyhez, amivel nemigen mentünk sokra, de álúúmínijum <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát ezek tényleg szép összegek, bár összehasonlítási alapom nincs sok.

Eddig háromszor voltam bontóban:

Soroksári út, ez a vákuumos vacak amiről szó volt 2000 pénzbe került.

Voltam itt a szlovák úton, motorháztető biztonsági zárért, 500 Ft

meg vezérműtengelyért corsába, budaörsön valahol, az meg 10 e volt. Jófej volt az ember ott is, azt mondta, telefonban, hogy 10 ezer, helyszínen meg hogy 15ért szokták adni (volt vagy 2 hét telefonálás után). De telefonban még 10 volt. Na jó, akkor legyen 10. 15-ért is elhoztam volna, mert összes bontóból csak itt volt, és a vezérműtengely nem olyan, mint a csomagtérroló, hogy tud nélküle rohangálni az ember :)

ja meg itt adtak egy marék szelephimbát is, meg szelepfedelet a tengelyhez, amivel nemigen mentünk sokra, de álúúmínijum :D

budaörsön hol voltál bontóban? <_<

Link to comment
Megosztás:

budaörsön hol voltál bontóban? :D

itten eh:

Név: AAX-COM Bt.

Város: 2040 Budaörs (Pest megye)

Cím: Stefánia u.32.

Telefon: -

Fax: -

Mobil: (+3670) 531-7177

Skype: -

Msn: -

Nyitva: H-P: 9-17

Térkép: maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&ge...

E-mail: info@opelka.hu

Web: www.opelka.hu

Bazinagy telep ez is, és GPS szerint nincs 32 az utcában :) de attól még meg lehet találni

Link to comment
Megosztás:

itten eh:

Név: AAX-COM Bt.

Város: 2040 Budaörs (Pest megye)

Cím: Stefánia u.32.

Telefon: -

Fax: -

Mobil: (+3670) 531-7177

Skype: -

Msn: -

Nyitva: H-P: 9-17

Térkép: maps.google.com/maps?f=q&hl=hu&ge...

E-mail: info@opelka.hu

Web: www.opelka.hu

Bazinagy telep ez is, és GPS szerint nincs 32 az utcában :) de attól még meg lehet találni

Jah, akkor vágom. Ismerem a tulajt. :D

Link to comment
Megosztás:

Szép! :D

Az első ajtód, ha a képen rendesen be van csukva, akkor lóg egy kicsit, látszik az oldalsó csíkon, nincs vonalban a hátsó ajtóval. Az első index miért áll olyan érdekesen?

Link to comment
Megosztás:

nincsmit, bár nemigen vágom, minek neked ebből a cuccból új (mármint másik)?

próbálj belefújni/szívni. Ha benne van a membrán sztem nem lehet baja. Én 2000ért vettem bontóban, sajna ennyire sikerült lealkudni csak 3000ről.

Pesten a szlovák úton van egy bontó, talán próbáld meg azt, ott elég piti összegekért sikerült eddig cuccot szereznem, bár csak egyszer voltam ott. Gondolom postázza is a srác.

500 Ft-ért adott biztonsági zárat motorháztetőre. Meg 1000-ért adott volna F Astra polcot is.

Patacsiék. 2 telephelyes cég, de csak apró vackaik vannak bontós oldalon, pl.: egy nyomorult motorháztetőt nem tudtam kiszenvedni belőlük... :D Viszont olajat jó áron adtak a múltkor :) Ha szép kő, jó kő, astra kő, akkor vagy Debrecen, vagy a Zoli <_< :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.