Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

<_< :icon13:

oké, ezeket én is végignéztem már. Személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi. :lol:

Ja, az még nincs szerencsére. Úgy tudom attól függ, mekkora darabokra "robbantják" szétt. Az asszony mondott valami olyat is, hogy a húgycsövön keresztül dugnak fel valamit....de á, ez biztos nem az, vedd úgy , hogy nem is mondtam. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, az még nincs szerencsére. Úgy tudom attól függ, mekkora darabokra "robbantják" szétt. Az asszony mondott valami olyat is, hogy a húgycsövön keresztül dugnak fel valamit....de á, ez biztos nem az, vedd úgy , hogy nem is mondtam. :D :)

Mond neki hogy ne mondjon ilyeneket. :icon13: :lol: Nem téged ijesztget most, hanem engem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jobb helyre nem tudom feltenni kérdésem, mert azt se tudom mit akarok kérdezni. Talán elsősorban azt, hogy ez mi????

http://kepfeltoltes.hu/thumb/101013/128679...ltoltes.hu_.jpg

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Köszi a válaszokat előre is!

Folyt. köv. :D

Nekem ez a vacak okozott vákuumrendszer-problémákat.

Egyszerűen csak szétesett. Egyszer észrevettem, összepattintottam, akkor még megvolt benne a membrán. Újra szétesett, akkor már elveszett belőle az a kis membrános cucc. A lényege ennek a vacaknak (szerintem), hogy egyirányúsítja a vákuumot. Talán próbálj meg a tetején levő kis csőbe belefújni, meg megszívni. Csak az egyiknek szabad mennie. Aztán amikor sikerült bontóból szereznem, hazaértem, és megtaláltam a membránját, szal nekem most kettő van :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ez a vacak okozott vákuumrendszer-problémákat.

Egyszerűen csak szétesett. Egyszer észrevettem, összepattintottam, akkor még megvolt benne a membrán. Újra szétesett, akkor már elveszett belőle az a kis membrános cucc. A lényege ennek a vacaknak (szerintem), hogy egyirányúsítja a vákuumot. Talán próbálj meg a tetején levő kis csőbe belefújni, meg megszívni. Csak az egyiknek szabad mennie. Aztán amikor sikerült bontóból szereznem, hazaértem, és megtaláltam a membránját, szal nekem most kettő van :)

Helló CarTárs, MotorTárs, KasztniTárs :D

Köszi a választ majd megpróbálok szerezni a bontóban. Remélem nem egy csillagászati összegű alkatrész. Most fogok venni hűtőt, téli gumit, fagyállózás, olajcsere. Kicsit sokba van ez a hónap <_<

Link to comment
Megosztás:

Najsz! Jól néz ki a gép, hátulja ugye már kapott egy kicsit? :)

Hallod te aztán tudsz valamit :D Honnan jöttél rá, amúgy igen egy tehetséges női sofőr gyönyörűen rám ugratott a pirosnál <_< :S Én még ki se szálltam a kocsiból a nő már sírt na mondom ######a... de aztán csak a fekete műanyag sérült meg (horzsolódott). Megígérte, hogy nem csinál többet ilyet és elbúcsúztunk de am előttem már szerintem komolyabban is törték, de szépen (szerintem) ki lett javítva... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Hallod te aztán tudsz valamit :) Honnan jöttél rá, amúgy igen egy tehetséges női sofőr gyönyörűen rám ugratott a pirosnál :D :S Én még ki se szálltam a kocsiból a nő már sírt na mondom ######a... de aztán csak a fekete műanyag sérült meg (horzsolódott). Megígérte, hogy nem csinál többet ilyet és elbúcsúztunk de am előttem már szerintem komolyabban is törték, de szépen (szerintem) ki lett javítva... <_<

Én sajnos a komolyabbat látom. A kilincsek feletti hajlat elvileg egyenesen fut végig a kocsi hosszán, a tiednek meg eltér az egyenestől a seggén.

Link to comment
Megosztás:

Helló CarTárs, MotorTárs, KasztniTárs :)

Köszi a választ majd megpróbálok szerezni a bontóban. Remélem nem egy csillagászati összegű alkatrész. Most fogok venni hűtőt, téli gumit, fagyállózás, olajcsere. Kicsit sokba van ez a hónap :D

nincsmit, bár nemigen vágom, minek neked ebből a cuccból új (mármint másik)?

próbálj belefújni/szívni. Ha benne van a membrán sztem nem lehet baja. Én 2000ért vettem bontóban, sajna ennyire sikerült lealkudni csak 3000ről.

Pesten a szlovák úton van egy bontó, talán próbáld meg azt, ott elég piti összegekért sikerült eddig cuccot szereznem, bár csak egyszer voltam ott. Gondolom postázza is a srác.

500 Ft-ért adott biztonsági zárat motorháztetőre. Meg 1000-ért adott volna F Astra polcot is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.