Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem. Lehet használt is, bárhonnan jó. Mondjuk 5. bontóban voltam és nincs. És a neten sem találtam semmit. :)

Érdemes a váltókarral együtt megvenni, mert ha 1x lejön, utána már nem lesz az igazi a gomb. No meg akkor ki tudod cserélni a gumit is a kar alján. :D

Ja, és találd ki azt is, hogy kocka gond, vagy gömb gomb gond. <_<

Link to comment
Megosztás:

Érdemes a váltókarral együtt megvenni, mert ha 1x lejön, utána már nem lesz az igazi a gomb. No meg akkor ki tudod cserélni a gumit is a kar alján. :)

Ja, és találd ki azt is, hogy kocka gond, vagy gömb gomb gond. :D

Gömb gomb gond van <_< És hol találok váltógombot karral együtt? És azt mennyire nehéz beszerelni?

Link to comment
Megosztás:

Az fel is lesz, elkerülhetettlen a korrózió sajnos. Időközönként cserélni kell, minőségi cuccra, és akkor nem lesz az egész egy merő rozsda, de mindig lesz benne.

Felmentem tokajba, kb egy félóra alatt meg is lett az uj forgalmim, 585ftot kellett fizetni.

Ahogy nekem is... :) nem tokajba persze. <_< Neked kellett vinni a hátsó rendszámot? :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem ideje lesz beszerezni egy lézerblokkolót.. :D

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/13/16/...2583d3a2438.jpg

Úgyhogy van egy középkék sötétített Bmw-nk is.. <_<

Őszinte részvétem... B) :D

Mennyivel mentél? :lol: 30ezer? -_-

Mit ér az erő, ha nem uralod?... ;)

Méghogy lomha a dízel.... :) Sokszor azért nem eléggé... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Őszinte részvétem... :P :lol:

Mennyivel mentél? :D 30ezer? ;)

Méghogy lomha a dízel.... :D Sokszor azért nem eléggé... -_-

Kössz de már igénybe vettem a telefonos segítségemet :lol: sajnos nem sok esély van rá de megteszik amit lehet.. <_<

Ott van a felső sorban, 50 :icon13: 30-as táblánál :D csak azt nem tudom, hogy került az oda mert mióta felújították az Ipari park előtti szakaszt (csak ott volt 30-as korlát) az összeset eltakarították ezért értetlen a dolog B) na de lesz még éjszaka meg fekete szigszalag nálam.. :)

Link to comment
Megosztás:

Kössz de már igénybe vettem a telefonos segítségemet :D sajnos nem sok esély van rá de megteszik amit lehet.. :D

Ott van a felső sorban, 50 :lol: 30-as táblánál B) csak azt nem tudom, hogy került az oda mert mióta felújították az Ipari park előtti szakaszt (csak ott volt 30-as korlát) az összeset eltakarították ezért értetlen a dolog -_- na de lesz még éjszaka meg fekete szigszalag nálam.. :)

Ja, hogy az a 30-az az volt... És pont kereken 50-el mentél. Logikus, mindíg ilyen idióta helyekre pakolják ki / felejtik ott a 30-as táblákat... <_< :icon13:

Hátha az ismerősöd segítene!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Jobb helyre nem tudom feltenni kérdésem, mert azt se tudom mit akarok kérdezni. Talán elsősorban azt, hogy ez mi????

Köszi a válaszokat előre is!

Folyt. köv. :)

Valami vákumbiszbasz, ott van a szélvédő alatt a homlokfalon ugye?

Közben szeretnék kicsit dicsekedni...

Tisztulás után :D

Baba! <_<

Link to comment
Megosztás:

Ja, hogy az a 30-az az volt... És pont kereken 50-el mentél. Logikus, mindíg ilyen idióta helyekre pakolják ki / felejtik ott a 30-as táblákat... :) :D

Hátha az ismerősöd segítene!! :D

Nem hinném, más az elméletem :icon13: tartok tőle, hogy az egy "mobil" tábla -_- úgyis van dolgom arrafelé holnap, megnézem hogy ott van-e most is, ha nem elkezdődik a vadászidény.. B)

Hát őszintén remélem de nem sok esélyét látja ha már megkaptam a levelet.. <_<

Közben szeretnék kicsit dicsekedni...

Lehet is vele ;) szép.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Volt már itt valakinek vesekő zúzása? Csak érdeklődnék mire számítsak. Egy hónap mulva megyek. A jobb oldalon van egy 11x7 milis kavics.

Túl lehet élni? :D

Túl de egy ideig kellemetlen lesz brunyálni <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Valami vákumbiszbasz, ott van a szélvédő alatt a homlokfalon ugye?

Igen ott van... Van valami köze az alapjárathoz???? Mert nekem az ebbe bemenő cső el van zárva és idegesít mert nem hiszem h úgy kéne lennie... Valami pontos megnevezés csak, hogy a bontóba mit mondjak???

Baba! :D

Köszi, 5 órás meló :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.