Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok! Valaki nem tudja véletlenűl hogy ami nekem van 10pin-es diagnosztikai csatlakozó ahhoz milyen obd2-es interface kell?

Mert van átalakítóm meg egy ELM 327 v1.3A USB Multiprotokoll OBD2 / EOBD hibakód olvasó interfész-em és még a hozzá adott demó scanmaster se csatlakozik az ecu-hoz! az interfész-hez az van írva hogy:

CAN - BUS , ISO , PWM , VPWM, KWP2000

Amerikai , Európai , Japán , Ázsiai típusokhoz is !

A piacon kapható leguniverzálisabb termék,

amely az összes szabványos OBD2 protokollt ismeri !

http://www.autodiagnosztika.eu/pc-alapu-di...i-keszulek.html

Mi nem jó?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valaki nem tudja véletlenűl hogy ami nekem van 10pin-es diagnosztikai csatlakozó ahhoz milyen obd2-es interface kell?

Mert van átalakítóm meg egy ELM 327 v1.3A USB Multiprotokoll OBD2 / EOBD hibakód olvasó interfész-em és még a hozzá adott demó scanmaster se csatlakozik az ecu-hoz! az interfész-hez az van írva hogy:

CAN - BUS , ISO , PWM , VPWM, KWP2000

Amerikai , Európai , Japán , Ázsiai típusokhoz is !

A piacon kapható leguniverzálisabb termék,

amely az összes szabványos OBD2 protokollt ismeri !

http://www.autodiagnosztika.eu/pc-alapu-di...i-keszulek.html

Mi nem jó?

Semmilyen, a 10 pines OBD1. Pontosabban ALDL formátum.

Link to comment
Megosztás:

Semmilyen, a 10 pines OBD1. Pontosabban ALDL formátum.

Pedíg kell működnie mert amit lehet kapni 200.000ft-ér programot az kezeli

itt van videóis

megnézed a videót ott is meg van az átalakító meg az obd2-es interfész!

én felhívtam az embert hogy odb 10pin-es csatlakozós opel astra 95-ös nél is működik-e az élő diagnosztika...stb ami a videóban van

és azt mondta tökéletesen működik..nyugodtam menjek el rádugja megnézhetem....stb

csak nincs sok kedvem átkocsizni bp-re

szóval semmi tipp?

Link to comment
Megosztás:

azé neeeem :)

Most amúgy faterom van nagyon oda azért, hogy ő erős autót akar venni. Mondja neki anya, hogy vegyenek egy 1.3as dízel ignist ( anya a hozzáértő :D ), hát..erős tiltakozás volt, hogy nem kell 1 olyan wc csésze. Fater most inkább arra ment rá, hogy kicsi autó legyen, nagy turbós dízelmotorral, és 5 évnél nem idősebb. Meg max másfél millát költenének rá. Szerintem nem nagyon van ilyen :D

Már összessen, vagy a vételáron fellül a tuningra? :D

Link to comment
Megosztás:

ÚÚÚRISTEN.... 1.6 16V F caravan..Sportfokozattal... :D :D :P :D 1kicsit élvezkedtem, (padló, éppen hogy nem tiltotta le) és már 140 fölé megy a mutató :P ;) ez nagyon durva

Pénteken a Köntösgátsoron blokkoltam egy S8-ast :P volt 100 métere és rámvert egy parkettával vagy 600at :) na az megy :D annyit azért láttam a pitsáján, hogy "V12" :D na az már a nekem se való kategória :D jó ott az RS Octavia szétgyilkolni a gyakorlópályán félévente 1x.. ;)

...és borzalmas szag a bokádig. ;) :D

Kb :D :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nno akkó viccölőggyünk mán megint ;)

Szabályzat!

Állandóan halljuk 'a szabályokat' a nők részéről.

Na most itt a másik oldal.

Ezek a MI szabályaink! Jegyezd meg...

Mindegyik pont SZÁNDÉKOSAN az 1-es számot kapta, mert egyformán

fontosak!

1. Tanuld meg használni a WC-ülőkét. Nagylány vagy. Ha fel van hajtva,

hajtsd le.

Nekünk felhajtva kell, nektek lehajtva. Sosem hallotok minket arról

panaszkodni, hogy megint lehajtva hagytátok.

1. Vasárnap = sportok. Ez

olyan mint a holdciklus vagy az apály-dagály váltakozása. Törődj bele!

1. A bevásárlás NEM sport. És nem, soha nem fogunk rá akként gondolni.

1. A sírás = zsarolás.

1. Azt kérd, amit akarsz.

Tisztázzuk: a finom utalások nem működnek! A nyomatékosított utalások

nem működnek! Az egyértelmű utalások sem működnek!

Csak mondjad!

1. Az IGEN és NEM tökéletesen megfelelő válaszok szinte minden

kérdésre.

1. Csak olyan problémával gyertek hozzánk, aminek megoldásában a

segítségünket kéritek.

Erre vagyunk valók. Szimpátiáért ott vannak a barátnőitek.

1. Az a fejfájás, ami 17 hónapja tart, az már betegség.

Menj orvoshoz!

1. Bármi, amit 6 hónapnál régebben mondtunk nem felhasználható vita

közben.

Igazából minden megjegyzésünk érvényét veszti 7 nap után.

1. Ha nem úgy öltözködtök, mint egy sorozatszereplő, akkor ne várjátok

el, hogy úgy viselkedjünk, mint a szappanopera-szereplők.

1. Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, valószínűleg úgy is van. Ne

kérdezz minket!

1. Ha az, amit mondunk kétféleképp érthető és az egyik megsért,

elszomorít vagy feldühít, akkor mi a másikra gondoltunk.

1. Megkérhettek, hogy csináljunk meg valamit, vagy megmondhatjátok,

hogy milyen legyen.

De azt ne, hogyan. Ha már tudod, hogyan lehet a legjobban megcsinálni,

tedd meg magad!

1. Amikor csak lehet, a feltétlen szükséges mondanivalódat a reklámok

alatt mondjad el!

1. Kolumbusz Kristófnak nem volt szüksége iránymutatásokra.

Nekünk sincs.

1. MINDEN férfi csak 16 színben lát, mint a Windows alapbeállításnál.

Például a barack az egy gyümölcs, nem szín. A padlizsán az zöldség.

Fogalmunk sincs, mi az a mályva.

1. Ha viszket, megvakarjuk. Így szoktuk.

1. Ha azt kérdezzük mi baj és azt mondjátok 'semmi', akkor úgy

viselkedünk, mintha semmi baj se lenne. Tudjuk, hogy hazudtatok, de nem

éri meg a zűrt.

1. Ha felteszel egy kérdést, amire nem akarsz választ hallani, akkor

olyan választ fogsz kapni, amit nem akarsz hallani.

1. Ha valahova el kell mennünk, bármit is viselsz, az nagyszerű. De

tényleg.

1. Ne kérdezd meg, hogy min gondolkodunk, kivéve ha felkészülten tudsz

beszélgetni olyan témákról, mint a futball, lőfegyverek vagy

versenyautók.

1. Elég ruhád van.

1. Túl sok cipőd van.

1. Formában vagyok. A kerek is egy forma.

1. Kösz, hogy elolvastad ezt. Igen, tudom, ma a kanapén kell aludnom.

De tudod, ezt a férfiak egyáltalán nem bánják, olyan, mint a

kempingezés.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen sem volt még.

Ma hazafelé, a saját utcánkban, a saját házunk előtt levillogtak a rend éber őrei. :D :P

Az előző kereszteződésnél ért utol, de én ott ácsorogtam kicsit, mert balra kanyarodtam, és kiengedtem két autót, megvártam pár gyalogost. Na bekanyarodtam, ezek jöttek utánam, és már nyomták is a villogót. Nyugodtam megálltam, lassan kiszálltam, a két tüskéshátú is, és elkérték a papírokat. Nézegeti, és egyszer megkérdezi. Tudja miért jöttünk maga után? Mondom nem, de szerintem ugyis megtudom. Nagy volt a pofám, mert véletlenül épp be voltam kötve, indexeltem a kereszteződésben, pénteken kapott 90 % os gumit a két elsőkerék a slickek helyett, izzókészlet, elakadásjelző, minden volt nálam. Tudtam hogy a papirok rendben vannak, és még csak nem is ittam. :D

Azt mondja, egy idős hölgy állt a zebránál, " a kereszteződés előtt ugy 10 méterrel" és nem álltam meg neki. :) :D

Mondom, akkor a hölgy nem állhatott nagyon a járda szélén, mert meg szoktam állni ilyenkor. Amugy a forgalmat figyeltem, és autókat is engedtem ki, szerintem láthatta. Bár a rendőr, amikor én annál a zebránál voltam, még eléggé mögöttem volt. És volt nyüzsgés.

Hmm.

Azt mondta, ilyen ne forduljon többet elő, és visszaadta a papirokat. A fóliára csesztek rá. Amugy arról is van műbizonylatom. :D

Persze a fél ház engem nézett. Pont a lépcsőházunk előtt volt. Alattunk éjjelnappali kisbolt, és egy zöldséges. Volt nézőközönségem.

Az egyik szomszéd megkérdezte, mi történt? Mondom, gyorsultunk egyet, és ő veszitett. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyen sem volt még.

Ma hazafelé, a saját utcánkban, a saját házunk előtt levillogtak a rend éber őrei. :D :P

Az előző kereszteződésnél ért utol, de én ott ácsorogtam kicsit, mert balra kanyarodtam, és kiengedtem két autót, megvártam pár gyalogost. Na bekanyarodtam, ezek jöttek utánam, és már nyomták is a villogót. Nyugodtam megálltam, lassan kiszálltam, a két tüskéshátú is, és elkérték a papírokat. Nézegeti, és egyszer megkérdezi. Tudja miért jöttünk maga után? Mondom nem, de szerintem ugyis megtudom. Nagy volt a pofám, mert véletlenül épp be voltam kötve, indexeltem a kereszteződésben, pénteken kapott 90 % os gumit a két elsőkerék a slickek helyett, izzókészlet, elakadásjelző, minden volt nálam. Tudtam hogy a papirok rendben vannak, és még csak nem is ittam. :D

Azt mondja, egy idős hölgy állt a zebránál, " a kereszteződés előtt ugy 10 méterrel" és nem álltam meg neki. :) :D

Mondom, akkor a hölgy nem állhatott nagyon a járda szélén, mert meg szoktam állni ilyenkor. Amugy a forgalmat figyeltem, és autókat is engedtem ki, szerintem láthatta. Bár a rendőr, amikor én annál a zebránál voltam, még eléggé mögöttem volt. És volt nyüzsgés.

Hmm.

Azt mondta, ilyen ne forduljon többet elő, és visszaadta a papirokat. A fóliára csesztek rá. Amugy arról is van műbizonylatom. :D

Persze a fél ház engem nézett. Pont a lépcsőházunk előtt volt. Alattunk éjjelnappali kisbolt, és egy zöldséges. Volt nézőközönségem.

Az egyik szomszéd megkérdezte, mi történt? Mondom, gyorsultunk egyet, és ő veszitett. :D :D

Holnap meg már Tivadar, a rendőrverő leszel... :P

Link to comment
Megosztás:

Ilyen sem volt még.

Ma hazafelé, a saját utcánkban, a saját házunk előtt levillogtak a rend éber őrei. :D :D ....

Szánalmas brigád.... :) Aljasok mind...Nekem is volt, hogy ott igazoltattak az út mellett, de nem intettek le. Amikor elmentem előttük, azonnal be a kocsiba, és a sötétítés miatt azonnal megállítottak. De ráb*sztak. :D

Link to comment
Megosztás:

Amikor elmentem előttük, azonnal be a kocsiba, és a sötétítés miatt azonnal megállítottak. De ráb*sztak. :D

Tipikus :D :D

Na de nemár. Ha minden gyalogosnak megállok, sosem érek haza. :)

Kapcsold be a magassági kormányt :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.