Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

1.7DR után egyértelmű, hogy 1.6 16V 101 lóerős motorral majdnem behugyoz. :D :D

áááh....Csak húz csak húz csak húz csak húz padlóra nyomom, agresszíven visszavált, leforgatja tiltásig, ahogy 1 barátom mondaná szinte a fejtámla lyukába beleprésel :) Nekem nagyon tetszik. Hát az 1.7DR egy nagy lomha disznó az 1.6 16V-hez képest. De azért szeretem az én kis dízelemet is :D

Link to comment
Megosztás:

áááh....Csak húz csak húz csak húz csak húz padlóra nyomom, agresszíven visszavált, leforgatja tiltásig, ahogy 1 barátom mondaná szinte a fejtámla lyukába beleprésel :) Nekem nagyon tetszik. Hát az 1.7DR egy nagy lomha disznó az 1.6 16V-hez képest. De azért szeretem az én kis dízelemet is :D

Asszem sejted mit szeretnék mondani... :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

áááh....Csak húz csak húz csak húz csak húz padlóra nyomom, agresszíven visszavált, leforgatja tiltásig, ahogy 1 barátom mondaná szinte a fejtámla lyukába beleprésel :) Nekem nagyon tetszik. Hát az 1.7DR egy nagy lomha disznó az 1.6 16V-hez képest. De azért szeretem az én kis dízelemet is :D

Hrrrrrrrrrrrrrrr.......harap-harap :D

Most képzeld el, hogy van V6 A korza is :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem sejted mit szeretnék mondani... :) :D :D

Jah :D Most amúgy rohadt jól jött, hogy volt benne ABS... 120-130as tempónál egy macska kimászott elém, és ott állt az út közepén közbe csak nézett... Erős fékezés közbe nagyon jól jött, hogy ki is tudtam kerülni.

Hrrrrrrrrrrrrrrr.......harap-harap :D

Most képzeld el, hogy van V6 A korza is :P

Bekerülnék 1 olyanba... :D Szörnyű hatalom lenne a kezembe :D

Link to comment
Megosztás:

Jah :D Most amúgy rohadt jól jött, hogy volt benne ABS... 120-130as tempónál egy macska kimászott elém, és ott állt az út közepén közbe csak nézett... Erős fékezés közbe nagyon jól jött, hogy ki is tudtam kerülni.

Bekerülnék 1 olyanba... :D Szörnyű hatalom lenne a kezembe :)

...és borzalmas szag a bokádig. :D :D

Link to comment
Megosztás:

...és borzalmas szag a bokádig. :D :D

azé neeeem :)

Most amúgy faterom van nagyon oda azért, hogy ő erős autót akar venni. Mondja neki anya, hogy vegyenek egy 1.3as dízel ignist ( anya a hozzáértő :D ), hát..erős tiltakozás volt, hogy nem kell 1 olyan wc csésze. Fater most inkább arra ment rá, hogy kicsi autó legyen, nagy turbós dízelmotorral, és 5 évnél nem idősebb. Meg max másfél millát költenének rá. Szerintem nem nagyon van ilyen :D

Link to comment
Megosztás:

azé neeeem :)

Most amúgy faterom van nagyon oda azért, hogy ő erős autót akar venni. Mondja neki anya, hogy vegyenek egy 1.3as dízel ignist ( anya a hozzáértő :D ), hát..erős tiltakozás volt, hogy nem kell 1 olyan wc csésze. Fater most inkább arra ment rá, hogy kicsi autó legyen, nagy turbós dízelmotorral, és 5 évnél nem idősebb. Meg max másfél millát költenének rá. Szerintem nem nagyon van ilyen :D

Akkor kell egy c corsa v6 cdtivel. :D

Link to comment
Megosztás:

azé neeeem :)

Most amúgy faterom van nagyon oda azért, hogy ő erős autót akar venni. Mondja neki anya, hogy vegyenek egy 1.3as dízel ignist ( anya a hozzáértő :D ), hát..erős tiltakozás volt, hogy nem kell 1 olyan wc csésze. Fater most inkább arra ment rá, hogy kicsi autó legyen, nagy turbós dízelmotorral, és 5 évnél nem idősebb. Meg max másfél millát költenének rá. Szerintem nem nagyon van ilyen :D

Focus RS...szépen szól az 5 henger, és megy is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.