Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A műszeregységet. Meg ha már benne vagy a motorháztető is mehet. :D

Zotyának ledes sofita...

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=204234&am...46918&sort=

http://xfree.hu/kep_show.tvn?aid=204234&am...46919&sort=

Már ráhekkeltem egy kiégett sofitára 2X4 fúrt fejű ledet, világít mint állat. A csomitartóba meg csak 4-et, mert ott kevés a hely. Ha nem lesz ma meló, remélem nem az eső miatt, akkor elosztom elöl a 2X4-et, mert most egy kupacban vannak. Igazából nem égett ki a sofita amire ráforrasztottam, vagy 10 percig kellett a falhoz backodni, mire elpattant benne a szál. :P Van egy 28V-os trafóm, mondom kiégetem azzal, de most persze bírta a genyaláda a feszkót. :) Igazából a 3.lett jó, mert az első kettő inkább eltörött, minthogy elpattanjon benne a wolfram. :D

Zotya

Mi a meglátásod ? :D :D

Fúrd átt a monitort, hátul kontraanyával rögzítsd. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Már ráhekkeltem egy kiégett sofitára 2X4 fúrt fejű ledet, világít mint állat. A csomitartóba meg csak 4-et, mert ott kevés a hely. Ha nem lesz ma meló, remélem nem az eső miatt, akkor elosztom elöl a 2X4-et, mert most egy kupacban vannak. Igazából nem égett ki a sofita amire ráforrasztottam, vagy 10 percig kellett a falhoz backodni, mire elpattant benne a szál. :D Van egy 28V-os trafóm, mondom kiégetem azzal, de most persze bírta a genyaláda a feszkót. :) Igazából a 3.lett jó, mert az első kettő inkább eltörött, minthogy elpattanjon benne a wolfram. :D

Fúrd átt a monitort, hátul kontraanyával rögzítsd. :P :D

:D :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Már ráhekkeltem egy kiégett sofitára 2X4 fúrt fejű ledet, világít mint állat. A csomitartóba meg csak 4-et, mert ott kevés a hely. Ha nem lesz ma meló, remélem nem az eső miatt, akkor elosztom elöl a 2X4-et, mert most egy kupacban vannak. Igazából nem égett ki a sofita amire ráforrasztottam, vagy 10 percig kellett a falhoz backodni, mire elpattant benne a szál. :D Van egy 28V-os trafóm, mondom kiégetem azzal, de most persze bírta a genyaláda a feszkót. :) Igazából a 3.lett jó, mert az első kettő inkább eltörött, minthogy elpattanjon benne a wolfram. :D

Fúrd átt a monitort, hátul kontraanyával rögzítsd. :D :D

Valami kép nincs róla?

Link to comment
Megosztás:

Tán az egyetlen szép dolog azon az autón :D :P

Jól tudom hogy a legújabb a RAT próbálkozás? :D ;) Bár eddig a legjobb. Csak egyszer azé' befejezhetné, mert sosem készül el, mikor elkezdni megint átcsinálni az egészet :D

Kinek mi tecc :) mondjuk én is majdnem matt fekára fújtam az alukat azt repültek vissza a bódé alá :D és még nem kizárt, hogy vissza is fognak menni.. :P

Hogy ne aludj jól :
:P ;) :D :D

Hmm, az a Corrado ott van.. :D

Igen!

THX! ;)

Tecc is? :D

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Egy kis viccelődjünk megint ;)

Egy férfi meséli a haverjának:

- Képzeld, a bátyám egy ezermester. A múltkor csinált magának egy olyan járgányt, aminek a motorja egy Fordé volt, a sebességváltója egy Volkswagené, a kipufogó meg egy Mercedesé.

- És, mi lett belőle?

- Másfél év felfüggesztett...

Link to comment
Megosztás:

Egy kis viccelődjünk megint :D

Egy férfi meséli a haverjának:

- Képzeld, a bátyám egy ezermester. A múltkor csinált magának egy olyan járgányt, aminek a motorja egy Fordé volt, a sebességváltója egy Volkswagené, a kipufogó meg egy Mercedesé.

- És, mi lett belőle?

- Másfél év felfüggesztett...

Ez nem is olyan vicces.... :D :)

Link to comment
Megosztás:

Találós kérdés. Mi volt ez, még tegnap reggel?

Az öcsém ott ült volna a jobb egyben, ha pár perccel később megy érte a haverja. Így nem volt még otthon.

Franciaországból jöttek haza a mult héten, mert ott dolgoznak. Utközben olaszországban lerohadtak, bal hátsó kerékcsapágy. Egy szervizben kicserélték, ujat tettek bele. Ugy 200 Euroért. Hazajöttek, és a srác még ithon is furikázott vele. Tegnap ment ugy 80-90 körül, és minden előjel nélkül elkezdett szitálni a hátulja, és kiszakadt a bal hátsó kerék. Azonnal keresztbe állt, mindezt pár másodperc alatt. Egy szembejövő autó, ugy 80-al telibekapta. Neki egy kisebb vágott seb a homlokán, a szembejövőnek semmi baja nem lett, kinyilt a légzsák. Na de ha az öcsém ott ül, kiskanál. :) Ennyit az uj. csapágyról. Szakértő mondja majd meg hogy mi volt a hiba. Ma mentek volna vissza a franciákhoz.

Link to comment
Megosztás:

Nem.

Mindegy, attól még egy kutya fia :D

Sügér unokabátyám elbambult a lámpánál..

www.tvn.hu_ab7cb52722248ecbd587730168d6f381.jpg

www.tvn.hu_9fa666aae548daa3903f6265aa41fad6.jpg

Nem tudom melyikben lett nagyobb kár :) de tény, hogy szépet koppantak, a vw egy kb 1.5 méteres árok mélyén kötött ki fejjel, a veki meg a szembejövő sávban megfordulva -és még középen ott a balra kanyarodó ugye.. :D

Link to comment
Megosztás:

Mindegy, attól még egy kutya fia :D

Sügér unokabátyám elbambult a lámpánál..

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/06/16/...30168d6f381.jpg

http://s6.images.www.tvn.hu/2010/10/06/16/...265aa41fad6.jpg

Nem tudom melyikben lett nagyobb kár :) de tény, hogy szépet koppantak.. :D

Melyik volt az uncsitesód?

Tudom a kék. :D

Módosítva : Tiv.
Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy a markolóval randalírozott... :D

Azt nekem szokásom néhanapján :) de akkor a góré is menekül a telepről.. :D

Ne sírj :D :D

Viccen kívül: egy helybeli srácnak van egy 2-es Golfja, hivatalosan 1.6D de 1.9 PD moci dorombol benne, a sünök félreállították, belenéztek, berendelték azonnali vizsgára, ott a kocsit azonnal kivonták forgalomból, határozatig elkobozták és az eljárás megkezdődött. Annyival biztatták meg, hogy több százezres bírság lesz a vége és valszeg 2 év felfüggesztettet kap de csak mert "első eset".. :D

Köllene egy cicalány az majd elkapja az egeret :P :D

www.tvn.hu_37115d5e332648092fb2ed55f1b88225.gif

Link to comment
Megosztás:

Azt nekem szokásom néhanapján :) de akkor a góré is menekül a telepről.. :D

Viccen kívül: egy helybeli srácnak van egy 2-es Golfja, hivatalosan 1.6D de 1.9 PD moci dorombol benne, a sünök félreállították, belenéztek, berendelték azonnali vizsgára, ott a kocsit azonnal kivonták forgalomból, határozatig elkobozták és az eljárás megkezdődött. Annyival biztatták meg, hogy több százezres bírság lesz a vége és valszeg 2 év felfüggesztettet kap de csak mert "első eset".. :D

Én is ezt pofázom, de annyira én se akarom elhinni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.