Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Milyen motor lehetett abban a G astrában, ami ma ment előttem? Sárga műszakis matrica alatt ott vigyorgott a piros környezetvédelmi plakett. Egy G astrán. Elég gáz szerintem.

Én is láttam ma egy G astrát, amin meg fekete plakett volt... :)

Attól még a felnin meg lehetett volna fordítani :D

Igaz, de mostmár olymindegy. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, de most eljön annak az ideje is, bár érdekes, hogy a 175/70 R13-as téliektől megszűnt a félrehúzás és ezek a gumik most vannak fent elől először... :)

Sztem nem a helyükre kerültek fel. A gumik (és az Astra futóműve) nagyon érzékenyek erre.

Link to comment
Megosztás:

Milyen motor lehetett abban a G astrában, ami ma ment előttem? Sárga műszakis matrica alatt ott vigyorgott a piros környezetvédelmi plakett. Egy G astrán. Elég gáz szerintem.

Piros plakettet láttam már Fiat Puntón , Pözsó 206-oson is, egy G Astrán is elmegy még szerintem. Az F Astrák 90%-a pedig szerintem alapból piros lesz. Az enyém is... :)

Link to comment
Megosztás:

Piros plakettet láttam már Fiat Puntón , Pözsó 206-oson is, egy G Astrán is elmegy még szerintem. Az F Astrák 90%-a pedig szerintem alapból piros lesz. Az enyém is... :)

Ha egy fillért is sajnálsz rá, akkor valóban piros lesz. A mi X16SZR motorunk olyan simán megkapja a kék plakettet, mint a huzat. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha egy fillért is sajnálsz rá, akkor valóban piros lesz. A mi X16SZR motorunk olyan simán megkapja a kék plakettet, mint a huzat. :D

Ha jól tudom az SZR Euro 2-es, ugye? Csak azt nem tudom a forgalmiban miért 2-es osztályú? Mert az ugye alapból pirosat kap.

Ezek szerint csak át kell íratni és kész? :)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól tudom az SZR Euro 2-es, ugye? Csak azt nem tudom a forgalmiban miért 2-es osztályú? Mert az ugye alapból pirosat kap.

Ezek szerint csak át kell íratni és kész? :D

Így van, az okmányirodában egy szó nélkül meg kell csinálniuk :D

Nekem 585Ft-ért megcsinálták. :)

Link to comment
Megosztás:

Jah :P tegnap se volt csúnya :D

Hja, van egy újabb feketelistásunk, fehér Wagon-R, tegnap a Balmazújvárosin a vasúttól beljebb a szervízúton dekkolva fotografált a mocska :D meg kellett volna húzni.. :D :D

HOgy szakadjon a nyakába 1 mázsa szar... :)

Van még kérdés? :D

Nincs mester! :D

Link to comment
Megosztás:

Hmmm...volt nálunk 1 ember aki megcsinálja a bejárati ajtón a zárat. Meglátta az astrát... teljesen elszomorodott. Neki is volt 1, gyönyörű piros caravan, 17 éves, rendbe tartott, rozsda sehol, hibátlan motor, de egy büdöskurva telefonálás közbe terepjáróval teljesen totálkárosra törte... :D Azóta azt mondja tiszta lelkibeteg amióta a jó kis opel odavan. Azóta csak egy swiftel jár. Nem is fog többet beleszerelmesedni autóba. És csak nézegette körbe körbe az astrát. Szegény ember. :D Sajnálatos dolog :)

Link to comment
Megosztás:

Ma este kaptam egy 2lityis V6-os, hengerenkénti szuris skorpiót, hogy akkó' menjünk :D Hát mentünk :D hátul hajt, nagyon hajt, nagy batár, teper mint a franc, kicsit esett az víz, én terpeszkedtem a bőrben, nagyon állat volt. Csak aztán visszaültem az enyémbe hogy hazajöjjek :) Először újra beraktam 1-be, mert azthittem 3-ban indultam :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este kaptam egy 2lityis V6-os, hengerenkénti szuris skorpiót, hogy akkó' menjünk :D Hát mentünk :D hátul hajt, nagyon hajt, nagy batár, teper mint a franc, kicsit esett az víz, én terpeszkedtem a bőrben, nagyon állat volt. Csak aztán visszaültem az enyémbe hogy hazajöjjek :) Először újra beraktam 1-be, mert azthittem 3-ban indultam :D :D

Nem is vót belőle 2.0 v6 :D

Link to comment
Megosztás:

Ma este kaptam egy 2lityis V6-os, hengerenkénti szuris skorpiót, hogy akkó' menjünk :P Hát mentünk :D hátul hajt, nagyon hajt, nagy batár, teper mint a franc, kicsit esett az víz, én terpeszkedtem a bőrben, nagyon állat volt. Csak aztán visszaültem az enyémbe hogy hazajöjjek :) Először újra beraktam 1-be, mert azthittem 3-ban indultam :D :D

:D Az mi? :D Ford scorpio?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.