Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló!

Nem kéne a hátsó dobféket fognia egy csavarnak, hogy ne tudjon elfordulni az a fém fazék, ha levesszük a kereket?

Mert nekem nincs, és ahogy szedtem le a kereket, visszatevésnél néztem, hogy eltűntek a lyukak. Aztán kis forgatással előkerültek.

Üdv

Gábor

De kellene. Gyárilag legalábbis.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Nem kéne a hátsó dobféket fognia egy csavarnak, hogy ne tudjon elfordulni az a fém fazék, ha levesszük a kereket?

Mert nekem nincs, és ahogy szedtem le a kereket, visszatevésnél néztem, hogy eltűntek a lyukak. Aztán kis forgatással előkerültek.

Üdv

Gábor

Ha kell akkor van valahol kettő. :) Amúgy még ha ki is engeded a kéziféket, a dob van hogy rárohad, vagy válla van, ezért csak nehezen, kocogatással jön le.

Link to comment
Megosztás:

Ha kell akkor van valahol kettő. :) Amúgy még ha ki is engeded a kéziféket, a dob van hogy rárohad, vagy válla van, ezért csak nehezen, kocogatással jön le.

Nem akartam kiengedni a kéziféket, mivel nem véletlenül volt behúzva :D.

Tudom, ki kellett volna ékelni a kocsit, de így is eleget emelgettem.

Autó felemel, bal első le, helyére pótkerék, autó leenged, autó felemel, bal hátsó le, helyére bal első, autó leenged, autó felemel, első pótkerék cseréje hátsó kerékre.

A csavar ha a kezedbe akad szívesen elfogadnám.

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam kiengedni a kéziféket, mivel nem véletlenül volt behúzva :).

Tudom, ki kellett volna ékelni a kocsit, de így is eleget emelgettem.

Autó felemel, bal első le, helyére pótkerék, autó leenged, autó felemel, bal hátsó le, helyére bal első, autó leenged, autó felemel, első pótkerék cseréje hátsó kerékre.

A csavar ha a kezedbe akad szívesen elfogadnám.

Üdv

Gábor

Süllyesztett fejű 6 os csavar. Kb. 7 mm. hosszú.

Link to comment
Megosztás:

Nem akartam kiengedni a kéziféket, mivel nem véletlenül volt behúzva :D.

Tudom, ki kellett volna ékelni a kocsit, de így is eleget emelgettem.

Autó felemel, bal első le, helyére pótkerék, autó leenged, autó felemel, bal hátsó le, helyére bal első, autó leenged, autó felemel, első pótkerék cseréje hátsó kerékre.

A csavar ha a kezedbe akad szívesen elfogadnám.

Üdv

Gábor

Itt van a kezemben. Ha dobsz pü-ben egy címet elküldöm levélben, de amúgy igaza van Tivnek, csavarbótba vehetsz is ha akarsz. :)

Link to comment
Megosztás:

Ők győriek. regisztrálsz, rendelsz, és beírod az átvétel rovatba hogy szeretnéd személyesen. Mondjuk nekem csak egyszer sikerült összefutni a sráccal, mert eléggé elfoglalt. De ha elutalod neki a pénzt sima levélban pár nap alatt elküldi a cuccot.

A rosszindulatú , irigykedő beszólásokra meg nem reagállok. :) Aztán majd sírtok, meg könyörögtök, ha valamit meg kell csinálni a kocsitokon, hogy hekkeljem meg....de akkor már hiába! :D

Akkor a lengőkarszilentemet meg az olajteknő tömítésemet nem hekkeled meg...?

No, ha erre várnak akkor sokáig fog az asztala mögött üldögélni az a luvnya...... :D

Ezért én el nem autókázok Szombathelyig! :D

Pénteken megyek. Elvigyem?

Link to comment
Megosztás:

Én komolyan nem értem néha az embereket....

Van itt valahol egy "kérdezz és 1 percen belül meglesz a válasz" gomb, csak nem néztem körbe eléggé ? :D

Még arra se sírhatna, mert szinte azonnal ment a "GyIK-Link" De hogy a válasz se tetszik neki... :) Ha nem lennék amúgy is fölb.szva, most elmennék aludni. De mostmár megvárom mi lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.