Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem tudom a ventilátor a tápegységnél nagyon zörgött meg minden és a Windowst sem indította el már! :D :D majd hívlak nemsoká! :P :D

Nekem is zörög hidegen a reggeli induláskor, odabacok a tetejére oszt elhallgat. :D

Reggek kiállok a ház elé, várom, hogy jönnek, értem, 6 óra, 6.10....6.25...6.40-kor eldurrant az agyam, fact copatnak, kijártam a kocsival, hogy felmegyek a telephelyre ahonnan indulnak, eltiportam neki, 1-2-be, az utcasarkon meg jönnek velem szembe. :D Betéptem a kéziféket megfordultam szinte helybe, ha Opleosfater látta volna sírva könyörögne a technikáért. Azt lepadlóztam 1-be tiltásig, és leugrottam a kuplungról. :) Voltam olyan ideges, lila volt a fejem. Mire lezártam a kocsit, némileg lehiggadtam. Bizonytalan az indulás, az érkezés a pénz. Kéne újjítani valami melót. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is zörög hidegen a reggeli induláskor, odabacok a tetejére oszt elhallgat. :P

Reggek kiállok a ház elé, várom, hogy jönnek, értem, 6 óra, 6.10....6.25...6.40-kor eldurrant az agyam, fact copatnak, kijártam a kocsival, hogy felmegyek a telephelyre ahonnan indulnak, eltiportam neki, 1-2-be, az utcasarkon meg jönnek velem szembe. :D Betéptem a kéziféket megfordultam szinte helybe, ha Opleosfater látta volna sírva könyörögne a technikáért. Azt lepadlóztam 1-be tiltásig, és leugrottam a kuplungról. :) Voltam olyan ideges, lila volt a fejem. Mire lezártam a kocsit, némileg lehiggadtam. Bizonytalan az indulás, az érkezés a pénz. Kéne újjítani valami melót. :D

Mindezt hideg motorral. :D :D

Ejnye bejnye. :D

Link to comment
Megosztás:

De maga a kocsi az nekem bejövös :P

Lehet pofás darab és jól megy a 150 pacival a kettőnullapédétédéivéercé de amúgy hhót fapad, kényelmetlen, ráz és jó ha a 40 ezren túl tud gurulni :D unokaöcsémé meg a másik se bírta tovább :D vízbázisú lett benne az olaj :) összeborult a mák a cukorral.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet pofás darab és jól megy a 150 pacival a kettőnullapédétédéivéercé de amúgy hhót fapad, kényelmetlen, ráz és jó ha a 40 ezren túl tud gurulni :D unokaöcsémé meg a másik se bírta tovább :P vízbázisú lett benne az olaj :) összeborult a mák a cukorral.. :D :D :D

Ez csak egy 1.9TDi, de a 29 ezer kilométerével már igencsak instabil az alapjárata hidegen és nagyon kalapál egy tőke. :D Igaz, melegen is. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.