Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Off: Persze...gyáriak...valamilyen gyárban készülnek azok is :) :D :D :D :D

Szerintetek az Opel gyárt vezérműszíjat? Esetleg fékbetétet? Elárulom, NEM. Vannak gyári beszállítók. És azok nem csak a gyárba viszik a cuccot, hanem boltokba is szállítanak ugyanabból. Persze azok másik dobozba kerülnek mint amit Opelnek szállítanak. Tehát lehet kapni gyári cuccot másik dobozban. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek az Opel gyárt vezérműszíjat? Esetleg fékbetétet? Elárulom, NEM. Vannak gyári beszállítók. És azok nem csak a gyárba viszik a cuccot, hanem boltokba is szállítanak ugyanabból. Persze azok másik dobozba kerülnek mint amit Opelnek szállítanak. Tehát lehet kapni gyári cuccot másik dobozban. :D

Jóóó jóóó...csak kötekedtem na :) :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek az Opel gyárt vezérműszíjat? Esetleg fékbetétet? Elárulom, NEM. Vannak gyári beszállítók. És azok nem csak a gyárba viszik a cuccot, hanem boltokba is szállítanak ugyanabból. Persze azok másik dobozba kerülnek mint amit Opelnek szállítanak. Tehát lehet kapni gyári cuccot másik dobozban. :)

Teeeeeeeeeeee, annak a kereklámpásnak nem tucc utánnamenni.

Lehet tudok vevőt :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek az Opel gyárt vezérműszíjat? Esetleg fékbetétet? Elárulom, NEM. Vannak gyári beszállítók. És azok nem csak a gyárba viszik a cuccot, hanem boltokba is szállítanak ugyanabból. Persze azok másik dobozba kerülnek mint amit Opelnek szállítanak. Tehát lehet kapni gyári cuccot másik dobozban. :D

Ezeket hívják fehérdobozosnak... :D

nem tudom a ventilátor a tápegységnél nagyon zörgött meg minden és a Windowst sem indította el már! :) :D majd hívlak nemsoká! :P :D

Bizonyára összefügg. :D

Link to comment
Megosztás:

nem tudom a ventilátor a tápegységnél nagyon zörgött meg minden és a Windowst sem indította el már! :D :D

Jaaaa :D az előferdül :) fődarab csere megoldja.. :P

Agyon elektronikáztam az autót. :D

Jól mutat benne élőben, és jól jelez.

Vigyázz, nehogy kivillanjon a csekkendzsin.. :D

Link to comment
Megosztás:

Pár hete írtam, hogy asszony beleugrott 72-vel egy trafiba. Mikor megjött a csekk, fájó szívvel, de kifizettük. Erre most jön egy felszólítás, hogy azonnal fizessük ki a bírságot, mert különben irgum-burgum...... átadják végrehajtásra az adóhatóságnak, aki letiltathatja a fizetéséből. :D

A telefonos call-centert persze nem lehet felhívni, mert vagy foglalt, vagy csesznek felvenni.....szétvet az ideg :) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Pár hete írtam, hogy asszony beleugrott 72-vel egy trafiba. Mikor megjött a csekk, fájó szívvel, de kifizettük. Erre most jön egy felszólítás, hogy azonnal fizessük ki a bírságot, mert különben irgum-burgum...... átadják végrehajtásra az adóhatóságnak, aki letiltathatja a fizetéséből. :D

A telefonos call-centert persze nem lehet felhívni, mert vagy foglalt, vagy csesznek felvenni.....szétvet az ideg :D :D :D

Szkenneld be a befizetett csekket, írd le e-mailbe a sztorit, és hogy már fizettél, majd küld el nekik! :D

(autópálya matricánál jártam így már én is: megvettem, felragasztottam, és mégis jött a büntetés! :) Persze telefonon nem lehet őket elérni, így írtam egy e-mailt, és elnézést kértek, és ennyi... :P )

Link to comment
Megosztás:

Szkenneld be a befizetett csekket, írd le e-mailbe a sztorit, és hogy már fizettél, majd küld el nekik! :D

(autópálya matricánál jártam így már én is: megvettem, felragasztottam, és mégis jött a büntetés! :) Persze telefonon nem lehet őket elérni, így írtam egy e-mailt, és elnézést kértek, és ennyi... :D )

Tudsz e-mail címet? A papírokon és a web-lapon csak telószám és sima levélcím van?

Link to comment
Megosztás:

Pár hete írtam, hogy asszony beleugrott 72-vel egy trafiba. Mikor megjött a csekk, fájó szívvel, de kifizettük. Erre most jön egy felszólítás, hogy azonnal fizessük ki a bírságot, mert különben irgum-burgum...... átadják végrehajtásra az adóhatóságnak, aki letiltathatja a fizetéséből. :D

A telefonos call-centert persze nem lehet felhívni, mert vagy foglalt, vagy csesznek felvenni.....szétvet az ideg :) :D :D

ajánlott levél, csekk fénymásolat, meg egy kapjátok be feliratos fecni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.