Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hehehe....anyós ismét töréstesztet hajtott végre a szutyukin. :D

A meccs állása: garázsajtó - szutyuki : 2 - 0.

Hmm.....jó anyag.....60×40-es vastagfalú zártszelvény :P :D

Addíg próbálja, amig tökélyre nem viszi a rombolást. :D Esetleg kiönthetnéd cementel a zártszelvényt, úgy jobban bírja a gyűrődést. :D Golfunk volt még, anyu tolatott ki a bejáróról apu meg nézte az ablakból, félrehúzta a kormányt hátrafelé nézett, a lökös meg elakadt a betonba, szépen gyűrte fel ahogy tolatott. Apu kirohant a lakásból, szerintem öregedett vagy 10 évet azon a 20 méteren. Mire kiért, átjutott a kocsi az akadályon, visszafordult a lökös a helyére, nyoma sem volt az incidesnek. Összevesztek fél perc alatt, semmi nyoma nem volt a találkozónak, anyu nem is értette mi a baj, de a fater csak hajtogatta: én láttám, én láttam!!!!!! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Addíg próbálja, amig tökélyre nem viszi a rombolást. :D

Egyszer áthajtott, egy fél diszperzites vödör malteron.....mikor hazajött a malterműszerész megkérdezte: tán haragudott arra a vödörre? Simán letagadta, hogy Őőőőő?....őőőő nem. Akkor hitte el, mikor mutattuk a tengelyig malteros első kerekét :D

Még jó hogy van a buzukin gumicsík. Így nem tett tul nagy kárt a zártszelvényben az a kék kazánlemez. :P :) :D

Eddig a legnagyobb kárt egy audiban okozta.....kifordult elé, és gyönyörűen végighúzta a bal oldalát. Precízen, egy centit sem hagyott ki :D Ahhoz képest a szutyuki megúszta egy bal első lámpa + helyzetjelző kombóval, meg egy tenyérnyi horzsolással a sárvédőn..... :D

Link to comment
Megosztás:

Ők győriek. regisztrálsz, rendelsz, és beírod az átvétel rovatba hogy szeretnéd személyesen. Mondjuk nekem csak egyszer sikerült összefutni a sráccal, mert eléggé elfoglalt. De ha elutalod neki a pénzt sima levélban pár nap alatt elküldi a cuccot.

A rosszindulatú , irigykedő beszólásokra meg nem reagállok. :) Aztán majd sírtok, meg könyörögtök, ha valamit meg kell csinálni a kocsitokon, hogy hekkeljem meg....de akkor már hiába! :D

Valami olyanra gondoltam, ahol kicsit nagyobb a választék...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.