Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaj Zotya...ma mentem tanfolyamra, és egy öregasszony letekert ablaknál full hangerőn hallgatta a kék osztrigás videó alatt szóló zenét :D :D Egyből eszembejutottál :D :D

Rendőrakadémia....mindíg megnézem, ha leadják. Emlékszem még amikor alámondással néztük a kalózverziót VHS-en. :P

Szép autó egy méregdrága fotón :)

Összeszámoltad már mennyit toltál a zsebükbe? :D

Ha már sünök......ma majdnem elcsaptam egy majmot drótszamáron. Fordulok be jobbra egy lámpás kereszteződésben, gyalogos sehol, már a zebra felén járok, egyszer csak egy biciklis jobbról hirtelen átteker előttem. Satu, anyázás. Megállt pofázni elsőbbségét bizonygatva, majd még mindig visszafelé bámulva elindult a zebrán, már piroson. A másik oldalon ügyesen nekiment egy rendőrautónak :D Rendőr kiszállt és kérte álljak félre tanúskodni, majd kiosztott a csávónak egy 10.000-es csekket :P

Megalol! :D

Ahol fát vágnak, ott hullik a forgács..... :P

Hmmm...lehet, nálunk vezetékes gáz van. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Árt a bejáratós autónak (700km van benne) ha megfulladok vele? :D Sikerült összehoznom... leugrottam a kuplungról :)

Nem :D Pörgetni nem szabad.

Szerintem nem, hidegen ne gyilkold oszt csókolom.

Melegen se szerintem. Legalább 2ezer kilóméterig nagypapa tempó. Én 70-80tól gyorsabban nem mentem vele.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem, hidegen ne gyilkold oszt csókolom.

Áh..figyelek rá :P

Nem :D Pörgetni nem szabad.

Melegen se szerintem. Legalább 2ezer kilóméterig nagypapa tempó. Én 70-80tól gyorsabban nem mentem vele.

Jaja 2000 és picit felette...igy járkálok vele...csak nyugisan :D

Az neked ártana. :) :D

Jaja nem tenne jót az egészségemnek az biztos :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem :D Pörgetni nem szabad.

Melegen se szerintem. Legalább 2ezer kilóméterig nagypapa tempó. Én 70-80tól gyorsabban nem mentem vele.

Én azt mondtam volna, hogy ne engedje 6000 fölé, de így sem rossz. :)

Fejlődik a kórház is végre Győrben : http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/olyan_...zetben/2180260/

Hááát, nem tudom, majd ha elkészül, és működik, meglátjuk. Az asszony nem valami bizakodó. Olyanok alakítják a rendszert, akik csak kívülről látják.

Link to comment
Megosztás:

Én azt mondtam volna, hogy ne engedje 6000 fölé, de így sem rossz. :)

Hááát, nem tudom, majd ha elkészül, és működik, meglátjuk. Az asszony nem valami bizakodó. Olyanok alakítják a rendszert, akik csak kívülről látják.

Igazad van...várjuk meg míg kész lesz... :D De azért jó volna, ha tényleg korrektül megcsinálnák végre.

Link to comment
Megosztás:

Húúúú....bakker. :D 25 év alatt ennek a töredékét sem költöttem rájuk..

10ensok év alatt 1x vágtak meg egy ezresre, bukó nélkül Babettán (igen, anyámé volt :D) tekertem pedig, nem járt a motor de nem lehetett megmagyarázni az istenbarmának :D tudom csak szomjasak voltak a nagy nyári melegben :D de elég lett volna annyi, hogy 2 kávé meg 2 kóla, annyira meg is hívtam volna őket :) épp elég iránymutató volt hozzá, hogy rühelljem a korrupt fakabátokat és tegyek róla, hogy csökkenjen az arány :D :P abból a májusi előzésből kifakadó gyorsabb hajtást meg megoldottuk okosban.. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor vagy k. nincs melója, vagy egy nap ebből megcsinál tízet :D :D

Nem mindenütt húzzák le az embert ott ahol csak tudják :) bááár 3 ropi 1 óráért nem épp olcsó :D akihez én viszem néhanapján egy ezrest kér óránként.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.