Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Helló!

Most néztem meg, olyan szépen áthúznak a nyáron vásárolt zsír új gyújtókábeleim. Már megvettem pár napja a gégecsövet, de mégiscsak kellett még 1 megerősítés.

Már felvágtam hosszában, az lenne a kérdésem, nem fog ez a cucc elolvadni a motortérben? :)

Feketét vettem, 16 mm kívül talán. Ez volt az erősebb.

Így nem fog beleférni a kábeltartókba, csak úgy menjenek amerre akarnak?

szerk:

Téligumikat elvittem újra centríroztatni, megint a bal első volt elmászva. Megcsinálta az ember, mentem vele egy kört, jó lett.

Másnapra megint rázza a kormányt. kb 50-nél már érezni, (vagy tolatásnál 5000nél :D ).

Holnap lehet megpróbálom hátratenni ezt a kereket, hátsót meg előre. Sajnos nem írta rá az előző tulaj, melyik hol volt, kopásuk pedig azonosnak mondható.

Link to comment
Megosztás:

Már megint!!! :D :P :D :)

Kezdem nagyon unni :D

Szép autó egy méregdrága fotón :D

Összeszámoltad már mennyit toltál a zsebükbe? :D

Ha már sünök......ma majdnem elcsaptam egy majmot drótszamáron. Fordulok be jobbra egy lámpás kereszteződésben, gyalogos sehol, már a zebra felén járok, egyszer csak egy biciklis jobbról hirtelen átteker előttem. Satu, anyázás. Megállt pofázni elsőbbségét bizonygatva, majd még mindig visszafelé bámulva elindult a zebrán, már piroson. A másik oldalon ügyesen nekiment egy rendőrautónak :P Rendőr kiszállt és kérte álljak félre tanúskodni, majd kiosztott a csávónak egy 10.000-es csekket :D

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Most néztem meg, olyan szépen áthúznak a nyáron vásárolt zsír új gyújtókábeleim. Már megvettem pár napja a gégecsövet, de mégiscsak kellett még 1 megerősítés.

Már felvágtam hosszában, az lenne a kérdésem, nem fog ez a cucc elolvadni a motortérben? :)

Feketét vettem, 16 mm kívül talán. Ez volt az erősebb.

Így nem fog beleférni a kábeltartókba, csak úgy menjenek amerre akarnak?

szerk:

Téligumikat elvittem újra centríroztatni, megint a bal első volt elmászva. Megcsinálta az ember, mentem vele egy kört, jó lett.

Másnapra megint rázza a kormányt. kb 50-nél már érezni, (vagy tolatásnál 5000nél :D ).

Holnap lehet megpróbálom hátratenni ezt a kereket, hátsót meg előre. Sajnos nem írta rá az előző tulaj, melyik hol volt, kopásuk pedig azonosnak mondható.

kábelkötözővel odahúzod! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép autó egy méregdrága fotón :)

Összeszámoltad már mennyit toltál a zsebükbe? :D

Ha már sünök......ma majdnem elcsaptam egy majmot drótszamáron. Fordulok be jobbra egy lámpás kereszteződésben, gyalogos sehol, már a zebra felén járok, egyszer csak egy biciklis jobbról hirtelen átteker előttem. Satu, anyázás. Megállt pofázni elsőbbségét bizonygatva, majd még mindig visszafelé bámulva elindult a zebrán, már piroson. A másik oldalon ügyesen nekiment egy rendőrautónak :D Rendőr kiszállt és kérte álljak félre tanúskodni, majd kiosztott a csávónak egy 10.000-es csekket :D

Van Isten!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép autó egy méregdrága fotón :)

Összeszámoltad már mennyit toltál a zsebükbe? :D

Ha már sünök......ma majdnem elcsaptam egy majmot drótszamáron. Fordulok be jobbra egy lámpás kereszteződésben, gyalogos sehol, már a zebra felén járok, egyszer csak egy biciklis jobbról hirtelen átteker előttem. Satu, anyázás. Megállt pofázni elsőbbségét bizonygatva, majd még mindig visszafelé bámulva elindult a zebrán, már piroson. A másik oldalon ügyesen nekiment egy rendőrautónak :D Rendőr kiszállt és kérte álljak félre tanúskodni, majd kiosztott a csávónak egy 10.000-es csekket :D

Zebrán csak akkor van elsőbbsége, ha tolja a biciklit! :D

Jogosan kapta a csekket! :D

Link to comment
Megosztás:

Szép autó egy méregdrága fotón :)

Összeszámoltad már mennyit toltál a zsebükbe? :D

Összesen 105ezret :D De ez csak a levéllel érkezett bünti! Aztán volt egyszer helyszíni 8ezer biztonsági öv miatt (akkor még nem volt lesötétítve) Aztán volt egy szintén helyszíni 10 ezer záróvonalon előzés. És ismételten helyszíni 6 ezer sebsebégtúllépés miatt. Az utolsó már régen volt, akkor mikor még trafi, és kicsivel odébb a "díjbeszedők" Az szimpatikusabb volt, mert akkor lehetett alkudni. Mint amikor 140-el lefényképeztek Eplénybe, 3Km-rel arrébb megállítottak..... egy alvázat kellett festenem cserébe, meg 2láda sört kellett vennem :D

Szóval ha mindent összeszámolok: Majdnem 130ezer 10év alatt :D

Link to comment
Megosztás:

Összesen 105ezret :D De ez csak a levéllel érkezett bünti! Aztán volt egyszer helyszíni 8ezer biztonsági öv miatt (akkor még nem volt lesötétítve) Aztán volt egy szintén helyszíni 10 ezer záróvonalon előzés. És ismételten helyszíni 6 ezer sebsebégtúllépés miatt. Az utolsó már régen volt, akkor mikor még trafi, és kicsivel odébb a "díjbeszedők" Az szimpatikusabb volt, mert akkor lehetett alkudni. Mint amikor 140-el lefényképeztek Eplénybe, 3Km-rel arrébb megállítottak..... egy alvázat kellett festenem cserébe, meg 2láda sört kellett vennem :D

Szóval ha mindent összeszámolok: Majdnem 130ezer 10év alatt :D

Én a jogos büntik miatt nem idegelem magam...

csak mikor ellopták a rendszámomat előlről, meg tettem a feljelentést, aztán pár hét múlva 10000-re megvágtak mert még nem pótoltattam... :D

A retek egye meg a nyakát annak, amelyik lelopta! :)

Link to comment
Megosztás:

Összesen 105ezret :D De ez csak a levéllel érkezett bünti! Aztán volt egyszer helyszíni 8ezer biztonsági öv miatt (akkor még nem volt lesötétítve) Aztán volt egy szintén helyszíni 10 ezer záróvonalon előzés. És ismételten helyszíni 6 ezer sebsebégtúllépés miatt. Az utolsó már régen volt, akkor mikor még trafi, és kicsivel odébb a "díjbeszedők" Az szimpatikusabb volt, mert akkor lehetett alkudni. Mint amikor 140-el lefényképeztek Eplénybe, 3Km-rel arrébb megállítottak..... egy alvázat kellett festenem cserébe, meg 2láda sört kellett vennem :D

Szóval ha mindent összeszámolok: Majdnem 130ezer 10év alatt :D

Ahol fát vágnak, ott hullik a forgács..... :)

Link to comment
Megosztás:

Én a jogos büntik miatt nem idegelem magam...

csak mikor ellopták a rendszámomat előlről, meg tettem a feljelentést, aztán pár hét múlva 10000-re megvágtak mert még nem pótoltattam... :D

A retek egye meg a nyakát annak, amelyik lelopta! :)

Én pedig idegelem magam! És pedig azért mert egy olyan ember találta ki a sebsebéghatárokat aki állítom neked életében se vezetett ezer Km-nél többet...egy agyatlan tuskó! Vagy azért mert amikor lakott terülten belül betartom az 50-et, és azok a mocskos korrupt sünök elviharoznak mellettem 90-100-al (megkülönböztető jelzés nélkül). Vagy amikor letámasszák az út mellé a fehér Astrát mérni, ők meg bemennek a gyümölcsösbe almát szedni...........

Utálom mindet egytől egyig...És leszarom azt hogy nem mindegyik, meg hogy vannak kivételek! Nem érdekel!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.