Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Láttam megállt...na mondom, én addig nem távozok míg nem csinálok fotókat :)

Jó poén lett volna egy piros zacsit benne egy adag papírfecnivel az ablaktörlő alá nyomni :D nesze neked debreczeni twingósokk.. :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Állítólag nemrég volt valami balhé ott náluk. :)

Jah, hallottam róla :D asszem valami feloszlás volt a téma lényege :D csodálkoztam is, hogy a legutóbbi talin nem képviseltették magukat :D pedig Peti azért eléggé odatette magát a dolgokhoz.. :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, tesztnek hívják, hogy lásd múkoggy-e. :D

Szerintem meg csak azért világítt, mert felfele indul el a mutató, amint kimegy a csoró tartományból elalszik. Van hogy ott marad, és nem alszik el. :) :D

Hali mindenkinek! Olvastam itt-ott, hogy f astrában szélvédő csere után beázott a kocsi... szóval csupa rosszat hallottam, tényleg ilyen rossz a helyzet csere után?

Előfordul, mert a szélvédő alatti burkolat gumicsíkja meg van keményedve, és nem feszül neki az új üvegnek.

Mikuláscsomag? Szerintem még van egy-kettő a lányok szobájában, nem is rossz ötlet , lehet copatni vele. :D

Link to comment
Megosztás:

Minek száguldozol állandóan? :D

Amugy részvétem. Két tank benzin ára ugrott. :D Hol volt ez?

Látod hogy nem száguldoztam.... a 74Km/h száguldozás? Autópályán szokott lenni előtte egy egyes is, az már száguldozás :P :D Zirc belterület, az új pályaudvarnál. Elbújtak a mocskok :D

Csini hátsó :P szép tarifával.. :D

Köszi :D

Had találgassak, Zirc Győr felől, vagy Kardosrét? :)

Talált, süllyedt ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg csak azért világítt, mert felfele indul el a mutató, amint kimegy a csoró tartományból elalszik. Van hogy ott marad, és nem alszik el. :) :D

Előfordul, mert a szélvédő alatti burkolat gumicsíkja meg van keményedve, és nem feszül neki az új üvegnek.

Mikuláscsomag? Szerintem még van egy-kettő a lányok szobájában, nem is rossz ötlet , lehet copatni vele. :D

Jó. Akkor kérlek szedd ki az üzemanyagjelző műszert a műszeregységedből és nyugtázd, hogy akkor is villanni fog. Rohadtul semmi köze a mutatóállásnak, hogy mikor villan. Az órában a fordulatszám nyákján van a kis elektronika ami villogtatja a visszajelzőt és az nem a mutatóállást nézi (mégishogyan? :D) hanem a tankban lévő érzékelő aktuális ellenállásán átfolyó villany értékéből tudja, hogy mennyi van benne, mikor kell villanni (feszültség esés). A mutatós műszer meg annyi, hogy ha minél több van a tankban, annál kisebb az ellenállás, tehát nagyobb villany megy át a műszer bimetálján ->> jobban melegszik ->> jobban kitér a mutató.

Ennyi.

Amúgy meg ha precíz lennél és megfigyelnéd jól, hogy amikor telitankod van, akkor még ki sem ment a piros pöcökből, de már nem világít a szegénységjelző. A másik, hogy minél több van a tankban, annál rövidebb ideig világít tesztként a kútfej piktogram.

Link to comment
Megosztás:

Milyen cucc? :) :D

Kesztűtartó alatti polc.

Jó. Akkor kérlek szedd ki az üzemanyagjelző műszert a műszeregységedből és nyugtázd, hogy akkor is villanni fog. Rohadtul semmi köze a mutatóállásnak, hogy mikor villan. Az órában a fordulatszám nyákján van a kis elektronika ami villogtatja a visszajelzőt és az nem a mutatóállást nézi (mégishogyan? :D) hanem a tankban lévő érzékelő aktuális ellenállásán átfolyó villany értékéből tudja, hogy mennyi van benne, mikor kell villanni (feszültség esés). A mutatós műszer meg annyi, hogy ha minél több van a tankban, annál kisebb az ellenállás, tehát nagyobb villany megy át a műszer bimetálján ->> jobban melegszik ->> jobban kitér a mutató.

Ennyi.

Amúgy meg ha precíz lennél és megfigyelnéd jól, hogy amikor telitankod van, akkor még ki sem ment a piros pöcökből, de már nem világít a szegénységjelző. A másik, hogy minél több van a tankban, annál rövidebb ideig világít tesztként a kútfej piktogram.

Elég lett volna egy sima: rosszul tudod! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.