Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor már tudom kire voltam ideges... <_<

Beköthetné, de amúgy se hinné el a BC, hogy olyan keveset enne, ha lehetne. :o

Ne is mond, alig találtam ki Fehérvárról. :wacko: :( A Plaza után kifelé egy szakaszon csak egyirányba, persze befelé lehet menni. Jöttem haza, hát keveregtem egy jót. Be kellett kapcsolnom Andi nénit. ;) ;)

Igaz igaz. A BC nem tud ilyen kis számokat kezelni. :o :)

Link to comment
Megosztás:

Hógyisne, hogy megint bezárjanak a fáskamrába a kutya helyére! <_< ;) Amúgy legutóbb az elektromos tükörért hisztiztem, előtte az ablakemelőért, előtte...... :wacko: Most a tetőablak jön be, de még nem hoztam szóba. :(

Ne is tedd. Azt csak komplett tetőcserével érdemes. Az univerzálisak csak billennek, és nem biztos hogy nem ázik be.

Link to comment
Megosztás:

Hógyisne, hogy megint bezárjanak a fáskamrába a kutya helyére! <_< ;) Amúgy legutóbb az elektromos tükörért hisztiztem, előtte az ablakemelőért, előtte...... :wacko: Most a tetőablak jön be, de még nem hoztam szóba. :(

Kell? Van!

Ne is tedd. Azt csak komplett tetőcserével érdemes. Az univerzálisak csak billennek, és nem biztos hogy nem ázik be.

Megoldható. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne is tedd. Azt csak komplett tetőcserével érdemes. Az univerzálisak csak billennek, és nem biztos hogy nem ázik be.

Úgy gondoltam , hogy egy bontott gyárit szerzek, a tetöbe meg vágok egy nyílást, maximum melléhegesztek lemezt, ha valamilyen véletlen folytán nagyobbra sikerülne a nyílás a kelleténél. De miért bacnám el? <_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam , hogy egy bontott gyárit szerzek, a tetöbe meg vágok egy nyílást, maximum melléhegesztek lemezt, ha valamilyen véletlen folytán nagyobbra sikerülne a nyílás a kelleténél. De miért bacnám el? <_< :(

Ilyen szép peremeket is tudsz hajtogatni? :wacko:

A gyárihoz ez kell! Vagy a tetőből kivágott rész az ablakkal együtt, de azt a lakatosok is horror áron vállalják....gondolom okkal ;)

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam , hogy egy bontott gyárit szerzek, a tetöbe meg vágok egy nyílást, maximum melléhegesztek lemezt, ha valamilyen véletlen folytán nagyobbra sikerülne a nyílás a kelleténél. De miért bacnám el? <_< :wacko:

Elolvastad már a nevet az avatarod fölött? ;) :(

Én amikor fejben pénzt költök, akkor mindig a tető-cserével tervezem. A sínek alatti díszléc alatt végignyesve, és onnan cserélve ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.