Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most mér, ez már a kutyának sem kell, 1000 forintért volt fent a vaterán sokáig. Kidobni sajnálom, dokumentumok nyomtatására tökéletes, csak az asszony odavolt a multifunkciós, nyomtató-szkenner-fénymásolóért. <_<

nekem is ijen volt régen, 640 asszem, utána vmi ijesmi csak uj kiadásba 3*** vmi, most meg photosmart c 5180, de utálom mint a szart, több hascsikarása van mint egy szar vistának

Link to comment
Megosztás:

Most mér, ez már a kutyának sem kell, 1000 forintért volt fent a vaterán sokáig. Kidobni sajnálom, dokumentumok nyomtatására tökéletes, csak az asszony odavolt a multifunkciós, nyomtató-szkenner-fénymásolóért. <_<

A multifunkciós gépek CSAK másolók. A fénymásoló teljesen más elven működik. :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Asszonykám hétvégén kimosta a telóm fülhallgatóját a melósruhával együtt. ;) Kiszáradt már, de vajon rá merjem dugni a telóra? :(

Nincs adat róla, hogy hány ohmos? Mérd ki multiméterrel, hogy megtudd nem zárlatos-e? A feleségem csak a távkapcsolókat szokta kimossni, azt még kíbírták, de a konvektoron szárítást már nem. Szar kínai gyártmány.... <_< ;) Meg egyszer a gyerek vadi új telóját. Én egy ezeréves Ericsson 310-eset használok, de bezzeg a kölöknek vadi új mobilja van. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nincs adat róla, hogy hány ohmos? Mérd ki multiméterrel, hogy megtudd nem zárlatos-e? A feleségem csak a távkapcsolókat szokta kimossni, azt még kíbírták, de a konvektoron szárítást már nem. Szar kínai gyártmány.... <_< :( Meg egyszer a gyerek vadi új telóját. Én egy ezeréves Ericsson 310-eset használok, de bezzeg a kölöknek vadi új mobilja van. :wacko:

Hisztizz te is, hogy karácsonyra új mobilt akarsz. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mért ki multiméterrel, hogy nincs-e csontzárlat. :)

Mint nálam. ;)

Ma is elcsattant az index biztije. Betettem egy 30 ast, és lestem honnan jön a füst. <_< :wacko:

Kormányoszlopnál jött. :( Benyultam, és addig kotorásztam, amig meglett a forró kábel. Jól megégetett. A féklámpakapcsoló vezetékei, teljesen össze voltak sülve. Szétszedtem, leszigeteltem, de még mindig nem volt jó. Véletlenül ránéztem a hátsó lámpa csatikra. A jobb oldali csatlakozónál össze volt olvadva két kábel. ;) Végre megvan a bibi. Megcsináltam rendesen, és minden ok. :o Szar volt index nélkül közlekedni Fehérváron. mint kiderült féklámpám sem volt. :o

Link to comment
Megosztás:

Mint nálam. :o

Ma is elcsattant az index biztije. Betettem egy 30 ast, és lestem honnan jön a füst. <_< :wacko:

Kormányoszlopnál jött. :( Benyultam, és addig kotorásztam, amig meglett a forró kábel. Jól megégetett. A féklámpakapcsoló vezetékei, teljesen össze voltak sülve. Szétszedtem, leszigeteltem, de még mindig nem volt jó. Véletlenül ránéztem a hátsó lámpa csatikra. A jobb oldali csatlakozónál össze volt olvadva két kábel. ;) Végre megvan a bibi. Megcsináltam rendesen, és minden ok. :o Szar volt index nélkül közlekedni Fehérváron. mint kiderült féklámpám sem volt. :)

BC az írná ;)

De ugye.....

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Mint nálam. :)

Ma is elcsattant az index biztije. Betettem egy 30 ast, és lestem honnan jön a füst. <_< :wacko:

Kormányoszlopnál jött. ;) Benyultam, és addig kotorásztam, amig meglett a forró kábel. Jól megégetett. A féklámpakapcsoló vezetékei, teljesen össze voltak sülve. Szétszedtem, leszigeteltem, de még mindig nem volt jó. Véletlenül ránéztem a hátsó lámpa csatikra. A jobb oldali csatlakozónál össze volt olvadva két kábel. :o Végre megvan a bibi. Megcsináltam rendesen, és minden ok. :D Szar volt index nélkül közlekedni Fehérváron. mint kiderült féklámpám sem volt. :o

Akkor már tudom kire voltam ideges... :(

BC az írná ;)

De ugye.....

:D :P

Beköthetné, de amúgy se hinné el a BC, hogy olyan keveset enne, ha lehetne. :)

Link to comment
Megosztás:

Nincs adat róla, hogy hány ohmos? Mérd ki multiméterrel, hogy megtudd nem zárlatos-e? A feleségem csak a távkapcsolókat szokta kimossni, azt még kíbírták, de a konvektoron szárítást már nem. Szar kínai gyártmány.... :wacko: ;) Meg egyszer a gyerek vadi új telóját. Én egy ezeréves Ericsson 310-eset használok, de bezzeg a kölöknek vadi új mobilja van. :(

Hogy lehet ilyeneket kimosni? ;) Igaz én mosok, ill. a lányom is, de sosem mostunk ki semmi ilyesmit. Ha annak idején az asszony benne hagyott volna a ruhában egy mobilt pl, azt hiszem jó ideig lapithatott volna. Egyszer hagytam benne egy p.zs.-t <_< ne tudjátok meg mi lett az eredménye. :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.