Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Láttam már meggyfán pókot. Az ördög sose alszik. Apropó. 5ezer HUF 14es gyári opel felgené? sok péz? megéri? Esetleg olcsóbban valaki ha van olcsóbb?

Én meg karón varjút <_< :wacko:

195/65/15öt nem sikerült lecsavarnom, immár második alkalommal, pedig eléggé elkopott a széle ;)

Vagy esetleg sokat driftelsz ? :( ;)

Korábban nekem volt szétvert, viddingyenafrancba felnim, ha ez támpontnak számít :o

Link to comment
Megosztás:

Na ezen haltam egyet :o 20% üzemanyag megtérülés <_< :wacko: ha kiszámolom laikus fejjel, hogy 5 litert eszik 100-on a bódé akkor annak a 20%-a 1 liter ami ~330 píz ;) (jobb helyeken csak 200 :D ) még mindig olcsóbb mint ez a népkábító csodaszer.. :) ;)

Egy autósboltban láttam ilyen trutymákot a pulton. Megkérdeztem a csávót hogy meddig megyek el vele, ha ezzel tankolom tele, de elzavart :o :(

Link to comment
Megosztás:

Na van műszaki is és zöldkártya is a kocsin...minden mért értéke bőven határon belül :P

De a megállós nem indulós hibát nem produkálta ... szal vagy magától meggyógyult, bár ez nem nátha :wacko: vagy engem utál a kocsi, de nagyon ... :(

Grat :) lehet, hogy csak egy kis magányra vágyik a garázsban? <_< Lehet kitört rajta az őszi depresszió.. :D ;)

Egy autósboltban láttam ilyen trutymákot a pulton. Megkérdeztem a csávót hogy meddig megyek el vele, ha ezzel tankolom tele, de elzavart :D ;)

:o :) :o

Link to comment
Megosztás:

Nah biztonsági tanfolyamot elkezdtem :( Egész jó lesz ;)

Majd beleunsz :wacko: engem csak az akasztott ki, hogy 2 hónapig a segédmunkásom szombatonként én voltam, akkor mindig tanfolyamon volt a srác.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hát, már ezzel a második..és még most is munkanélküli vagyok.

Lehet lesz még vagy 4 és azzal se érsz sokat :wacko: olyan irányban kell kaparászni amire van kereslet, aránylag meg is fizetik és szereted is csinálni :( tudom, nem egyszerű.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tegnap du, leestem a székről. Nézem az E, sportot, Ronnie O'Sullivan a második belökött golyó után megkérdezi a bírót, mennyi jár a max, break ér. ;) ;)

És ba sszus végigcsinálta. <_< A tizedik 147 e. Beszarás ez a pali. :wacko:

B?szki! Kiment a fejemből tegnap, hogy lesz sznúker... bár az NFL-t nem hagytam ki. :( Mint ahogy most se.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.