Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne hogy van egy Opel F astra sedanom és szeretnék rá spoilert és a neten eddig még nem sikerült találnom .tudnátok nekem segíteni h hol keresek vagy h hol van?

köszi hello.

Szia!

Javaslom nézd meg a Vaterát és társait.

Szárvájlingponthu,Duenponthu így hírtelen. <_<

Link to comment
Megosztás:

Tegnap belekeveredtem egy érdekes szituba.

Egy körforgóbol kijövet szélesedett az út 2 sávra.

Előttem ment egy kisteherautó.

Gondoltam elhúzok mellette jobbról.

Amikor mellé értem az elkezdet húzódni kifelé. :(

Vissza kapcsoltam és padló. :wacko:

Ha diesellel vagy 1,4-essel lettem volna biztos lezúzza a kocsim oldalát. <_<

Ilyenkor azért örülök,hogy így megy a kocsi. ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak én látom úgy, vagy a két képen ugyanaz a moci van? <_< SE. NZ.

Meg kell venni mindkettőt :wacko: :(

Úgy néz ki kisebb-nagyobb fellújításokat kell eszközölni az autón.

Egyik, hogy dobál a kuplung (ugrál), főleg elindulásnál (előre/hátra).

Egész mindent kell cserélni, úgy tudom.

Milyen márkára érdemes cserélni? Mondjuk ezek közül.

Mennyi idő egy kuplungcsere? (Nem én csinálom úgyse, csak, hogy munkadíjjal hogyan számoljak).

Nem mai darab az autó, megérdemel egy kis új váltóolajat, biztos használni fog neki. (Tényleg 1600/liter áron lehet kapni??).

Hidrotőkék bosszantó hangja megmaradt olajcsere óta, nem tudom mennyire higgyek ezekben a tisztító löttyökben.

1 flakon árából meglenne 1 hidrotőke.

Harmadik meg, hogy mióta felraktam a téli papucsokat, felnistől, rángatja valamelyik a kormányt.

Első kettőt vittem centrírra. A jelenség csökkent, de megmaradt. Már 50 alatt érezni, de nagyobb tempónál alábbhagy.

Hátsó kerék tud ilyent okozni?

Vagy ha a felnikben (13-as acél) van valami gikszer, azt hogy lehet kideríteni? Szemre nem látok semmi egyenetlenséget.

Kap majd új télieket, csak még nem találtam ki, milyent, meg még kicsit korán van szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap belekeveredtem egy érdekes szituba.

Egy körforgóbol kijövet szélesedett az út 2 sávra.

Előttem ment egy kisteherautó.

Gondoltam elhúzok mellette jobbról.

Amikor mellé értem az elkezdet húzódni kifelé. ;) Vissza kapcsoltam és padló. :(

Ha diesellel vagy 1,4-essel lettem volna biztos lezúzza a kocsim oldalát. <_<

Ilyenkor azért örülök,hogy így megy a kocsi. ;)

Ugye az a fránya holttér, amit sokan elfelejtenek, és csak a tükörbe néznek sávváltásokt, és a kocsi mellé meg nem. Engem a szallagkorlátra nyomtak majdnem fel, amikor a hölgy (Suzuki) elkezdett kihúzódni a belső sávba, fékezni nem tudtam, mert mögöttem voltak, lehúzódtam amennyire tudtam, és vissza 2-padló. Akkor látott meg, amikor elkerültem a kocsi orrát, úgy megijedt, hogy visszarántotta a kormányt, majdnem átment a másik sávba. Aztán amikor mellémállt a lámpánál, még ő üvöltözött nekem! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Meg kell venni mindkettőt <_< :wacko:

Úgy néz ki kisebb-nagyobb fellújításokat kell eszközölni az autón.

Egyik, hogy dobál a kuplung (ugrál), főleg elindulásnál (előre/hátra).

Egész mindent kell cserélni, úgy tudom.

Milyen márkára érdemes cserélni? Mondjuk ezek közül.

Mennyi idő egy kuplungcsere? (Nem én csinálom úgyse, csak, hogy munkadíjjal hogyan számoljak).

Nem mai darab az autó, megérdemel egy kis új váltóolajat, biztos használni fog neki. (Tényleg 1600/liter áron lehet kapni??).

Hidrotőkék bosszantó hangja megmaradt olajcsere óta, nem tudom mennyire higgyek ezekben a tisztító löttyökben.

1 flakon árából meglenne 1 hidrotőke.

Harmadik meg, hogy mióta felraktam a téli papucsokat, felnistől, rángatja valamelyik a kormányt.

Első kettőt vittem centrírra. A jelenség csökkent, de megmaradt. Már 50 alatt érezni, de nagyobb tempónál alábbhagy.

Hátsó kerék tud ilyent okozni?

Vagy ha a felnikben (13-as acél) van valami gikszer, azt hogy lehet kideríteni? Szemre nem látok semmi egyenetlenséget.

Kap majd új télieket, csak még nem találtam ki, milyent, meg még kicsit korán van szerintem.

A hátsó a kasztni hátulját rázza, észrevenni, főleg hogy érzed hogy remeg a kocsi, de a kormány nem.

Link to comment
Megosztás:

A hátsó a kasztni hátulját rázza, észrevenni, főleg hogy érzed hogy remeg a kocsi, de a kormány nem.

Kormányon érzem, hogy mozog. Meg ha elengedem látszik is.

Akkor majd visszamegyek és megreklamálom. Jobb elsőt levette, felrakta a gépre, azt mondta, az jó.

Bal elsőt rátette, a gép kért 15 grammot, azon felül ami rajta volt, levette róla, újra bemérte, és rárakta amit kért.

Mind1, úgyis olyan sok dolguk van. Eddig amikor arra jártam mindig társasoztak <_<

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt fórumlakók! ;)

Kinek hogy szolgál a kedves egészsége?

Jóreggeeeelt! :o Egész nem jól <_< nyeltünk egy kis feka púdert :)

Na de meglett a turbó elveszett hangja, bár lehet így nem hallatszik És az is, hogy hova.. :wacko: :(

Osztány már egész jól gurul a szekér :o bár szerintem még mindíg nem az igazi de eddig 2-esben 4500-ig forgott, most ahelyett egész szabályzásig kipörgött 3-ban is.. ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóreggeeeelt! :o Egész nem jól <_< nyeltünk egy kis feka púdert :)

Na de meglett a turbó elveszett hangja, bár lehet így nem hallatszik És az is, hogy hova.. :wacko: :(

Osztány már egész jól gurul a szekér :o bár szerintem még mindíg nem az igazi de eddig 2-esben 4500-ig forgott, most ahelyett egész szabályzásig kipörgött 3-ban is.. ;)

Ejjjh...de szép hangja van Koma.Meg gyorsan fel is pörög :D Huhúú nekem is mi gané kijönne a katalizátorból ;)

Link to comment
Megosztás:

Jóreggeeeelt! :o Egész nem jól <_< nyeltünk egy kis feka púdert :)

Na de meglett a turbó elveszett hangja, bár lehet így nem hallatszik És az is, hogy hova.. :wacko: :(

Osztány már egész jól gurul a szekér :P bár szerintem még mindíg nem az igazi de eddig 2-esben 4500-ig forgott, most ahelyett egész szabályzásig kipörgött 3-ban is.. ;)

Osztán honnan vetted azt a sok kormot??? :o :D :D

Már csak azt kell kitalálni, hogy mitől képződött az a sok korom...mert szerintem nem túl üzemszerű...

Bár nem értek az olajkályhákhoz... ;)

Link to comment
Megosztás:

Fekete sapkát meddig kellet mosni, hogy sárga legyen ? ;)

Ha adok egy feketét, akkor megcsinálod így ? <_< :wacko:

Huje, vettem egy sárgát tegnap reggel, hogy ne egy fölragasztott befőttes üveg fedővel menjek dolgozni :( ;) A fekete az be let b.szva a zzanyós lábtérbe. Büntibe van me' kötsög volt :o

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.