Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Örülök, hogy találkoztunk

nevem Filoména öröm pacco én ma láttam a profilodat és érdeklődővé váltam benned, szintén szeretni foglak ismerni téged az több, és azt akarom tőled, hogy küldj egy emailt az email címemre so.Here az e-mail címemet (philomena_joy2 @ yahoo . com) Várom a levelet az én e-mail címét a fenti. (Ne feledje, a távolság vagy a szín nem számít, de a szerelem ügyekben sokat az életben).

Filoména öröm

<_< :wacko: :( Mindjárt jobb lett a reggelem, miután elolvastam a méljeimet ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem. :P Utálom a focit. :wacko:

:( Mióta? :o

Örülök, hogy találkoztunk

nevem Filoména öröm pacco én ma láttam a profilodat és érdeklődővé váltam benned, szintén szeretni foglak ismerni téged az több, és azt akarom tőled, hogy küldj egy emailt az email címemre so.Here az e-mail címemet (philomena_joy2 @ yahoo . com) Várom a levelet az én e-mail címét a fenti. (Ne feledje, a távolság vagy a szín nem számít, de a szerelem ügyekben sokat az életben).

Filoména öröm

;) ;) :o Mindjárt jobb lett a reggelem, miután elolvastam a méljeimet :)

De édes. :D Hát ezek a fordítások lenyűgözőek. Valld be, hogy visszaírtál neki! :D

Yankee! Boldog születésnapot! <_<

Link to comment
Megosztás:

Örülök, hogy találkoztunk

nevem Filoména öröm pacco én ma láttam a profilodat és érdeklődővé váltam benned, szintén szeretni foglak ismerni téged az több, és azt akarom tőled, hogy küldj egy emailt az email címemre so.Here az e-mail címemet (philomena_joy2 @ yahoo . com) Várom a levelet az én e-mail címét a fenti. (Ne feledje, a távolság vagy a szín nem számít, de a szerelem ügyekben sokat az életben).

Filoména öröm

<_< :wacko: :( Mindjárt jobb lett a reggelem, miután elolvastam a méljeimet ;)

Ez a csaj már nekem is írt. ;) :o :)

Link to comment
Megosztás:

Hááá én már azt is ritkán....

NFL szakértő kommentárral rulez :wacko:

Mert rosszul csinálod. Meccset, autóversenyt, barátokköztet mindig úgy kell nézni, hogy előtte megtaposod a némítás-gombot :( A meccsbe, meg a versenybe így nem pofáznak bele hülyeséget, a barátokközt meg úgy legalább nem zavar, de hangulatvilágításnak a TV jó <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.