Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Naná hogy megér annyit. Ráadásul bőrös. :D

És nem találtam meg... <_< Pedig kerestem :o

Budapest jelenti: szakad. :(

Az tuti... És hála a sok esőnéző sügérnek, úgy áll a város mintha kiöntöttem volna betonnal. :wacko: Etele út 55-Külső Szilágyi --> 50 perc ;) Állok a piri-lámpánál, előttem 2 nem túl pörgős emberke, állok mint 3. Lámpa sárga, semmi (mondom persze, de szabályosak vagyunk) lámpa ződ, még mindig semmi (mi van b+ most nézed a kezelésiben hogy hol az egyes? ;) ) már éppen feküdnék a dudára, elindul (nahvégre...) mögötte levő mester kb ugyan ez, de akkor is úgy indul, mintha nem lenne 1-2 és 3-asban kéne csúsztatva elindulni (mostmár anyád, megkerültem a p.csába) tükörben látom hogy már halvány rózsaszín mire ő is átmászik, de jön, és vonatozik 1 méterre :) :o

Jah, vért! VÉRT! VÉRT! :D

Link to comment
Megosztás:

A szezon első disznóvágásából származó sült kolbász az ebédem. <_<

Kép, esetleg videó a jutubon? :(

Ha más nem, a lakótelep parkjában, mi? ;) Nem jó, utálok sátorozni. Már hideg is van... ;)

Tudom. :D :o

Meg nincs egy leleményes férfi a környéken aki felállítja a sátort ugye? :o

Lecseréltem a tecsós lapátokat Valeora, jó látni, hogy már kilátok. Viszont visszatéréskor ezek is ugrállnak. Be kéne zsírozni őket. :) Asszem holnap szélvédő alját-kinyomom szilóval projekt lesz, gyanítom nekem is onnan ázik a szivacsom a szőnyeg alatt.

Behalt a mikróm, széttszedtem, egy porcelán bizti volt kimenve benne, ideiglenesen áthidaltam, és bementem a Somogyiba új biztiért. Azt mondta az eladó nő, hogy nincs és nem is fogok kapni mert a mikro házilag nem szerelhető veszélyes gép, és nem adnak hozzá biztit, csak szerelő teheti bele. Elmentem egy másik üzletbe ott adott a csaj (jó bőr volt) 2db-ot 250 forintért biztos szerelő kinézetem volt. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam ocsmányirodában és akkormár megérdeklődtem ezt a rossz környezetvédelmi besorolásos dolgot. 585Ft-ért új forgalmit kapok a helyes besorolási számmal és ehhez csak a műszakikor kapott műszaki adatlapot kell vinnem. <_<

A fővárosi esetleges korlátozáson kívül van valami hátrányom belőle ha én nem kérek jó besorolást?

Link to comment
Megosztás:

Pár dolog csere periódusa érdekelne, amit nem találtam meg. Csinálni akarok egy táblázatot, ahol vezetem ezek cseréjét, mert eddig csak saccoltam, meg biztos ami biztos alapon hamarabb cseréltem.

Ami meg van:

Olaj és szűrő 15000 km/1év

Gyertya 30000 km/2év

Vezérműszíj 50000km

Ami kellene:

Légszűrő

Benzinszűrő

Hosszbordás szíj

Féktárcsa, betét, dob, betét kb. élettartama km-ben

Vezérműszíj és egyéb vezérléssel összefüggő alkatrészek (feszítő- ill. vezetőgörgők, vízpumpa): 60000km/5év :wacko:

Ma voltam ocsmányirodában és akkormár megérdeklődtem ezt a rossz környezetvédelmi besorolásos dolgot. 585Ft-ért új forgalmit kapok a helyes besorolási számmal és ehhez csak a műszakikor kapott műszaki adatlapot kell vinnem. <_<

Mázlista.

Link to comment
Megosztás:

Kép, esetleg videó a jutubon? ;)

Meg nincs egy leleményes férfi a környéken aki felállítja a sátort ugye? :o

Lecseréltem a tecsós lapátokat Valeora, jó látni, hogy már kilátok. Viszont visszatéréskor ezek is ugrállnak. Be kéne zsírozni őket. ;) Asszem holnap szélvédő alját-kinyomom szilóval projekt lesz, gyanítom nekem is onnan ázik a szivacsom a szőnyeg alatt.

Behalt a mikróm, széttszedtem, egy porcelán bizti volt kimenve benne, ideiglenesen áthidaltam, és bementem a Somogyiba új biztiért. Azt mondta az eladó nő, hogy nincs és nem is fogok kapni mert a mikro házilag nem szerelhető veszélyes gép, és nem adnak hozzá biztit, csak szerelő teheti bele. Elmentem egy másik üzletbe ott adott a csaj (jó bőr volt) 2db-ot 250 forintért biztos szerelő kinézetem volt. <_<

Van egy fölös mikróm, ha érdekel. Multkor voltam győrben, és van egy olcsó háztartásigép bolt. Megetszet egy mikró, megvettem. A réginek csak annyi a baja, hogy mivel nem digitális, fél prcre nem lehet pontosan belőni már. Igy a kávém mindig kiforrott. :wacko: :(

Amugy hibátlan.

Link to comment
Megosztás:

Van egy fölös mikróm, ha érdekel. Multkor voltam győrben, és van egy olcsó háztartásigép bolt. Megetszet egy mikró, megvettem. A réginek csak annyi a baja, hogy mivel nem digitális, fél prcre nem lehet pontosan belőni már. Igy a kávém mindig kiforrott. <_< :wacko:

Amugy hibátlan.

Nem mondod komolyan hogy ezért vettél egy mikrót? :( ;) Miért nem lőtted be 1 percre, és mikor nagyjából eltelik a fél perc szimplán kiveszed..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Épp a héten csináltam meg a corsáét,elvágtam a kar rugójából,nem kis meló vissza akasztani,de most szépen töröl.

Azt mondod, akkor túl erős a rugó, azért pattog visszafele? És ha hajtanák kifele a lapátkaron?

Nincs, és hiába is kérnél ;)

Az évjárat miatt ha jól sejtem? <_<

Van egy fölös mikróm, ha érdekel. Multkor voltam győrben, és van egy olcsó háztartásigép bolt. Megetszet egy mikró, megvettem. A réginek csak annyi a baja, hogy mivel nem digitális, fél prcre nem lehet pontosan belőni már. Igy a kávém mindig kiforrott. :wacko: :(

Amugy hibátlan.

Kösz most már működik , ez sem digitális, 4 és fél kört kell mennie az én kávémnak 3 cukorral, 3 és felet az asszonyénak bogyóval, de csak ha tecsós tejszín van benne, mert ha Coop-os, akkor mindegyikhez hozzá kell adni egy kört. ;)

Link to comment
Megosztás:

Kösz most már működik , ez sem digitális, 4 és fél kört kell mennie az én kávémnak 3 cukorral, 3 és felet az asszonyénak bogyóval, de csak ha tecsós tejszín van benne, mert ha Coop-os, akkor mindegyikhez hozzá kell adni egy kört. ;)

Nem csalódtam benned zotya cartárs <_< :wacko: :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem mondod komolyan hogy ezért vettél egy mikrót? <_< :wacko: Miért nem lőtted be 1 percre, és mikor nagyjából eltelik a fél perc szimplán kiveszed..... :o

Ezért vettem. ;) Nem állok ott mellette, csak bedobom a cuccot. Van hogy elfelejtem, és du. amikor ujra melegiteni akarok, hoppá már van benne egy. :( ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt mondod, akkor túl erős a rugó, azért pattog visszafele? És ha hajtanák kifele a lapátkaron?

Pont az a baj,hogy gyenge már a rugó és nem elég erővel nyomja a lapátot az üveghez.

Emeld meg a kart és érezni fogod,hogy fos gyenge már.

Én vágtam egy fél menetet a rugóból és újra hajottam a beakasztó szemet.Viszont így olyan erős már a rugó,hogy elég nagy erő kell vissza akasztani,megizzadtam vele,de most nagyon jól töröl.

Link to comment
Megosztás:

Kösz most már működik , ez sem digitális, 4 és fél kört kell mennie az én kávémnak 3 cukorral, 3 és felet az asszonyénak bogyóval, de csak ha tecsós tejszín van benne, mert ha Coop-os, akkor mindegyikhez hozzá kell adni egy kört. ;)

<_< :wacko:

Számolgassa a t..öm. :(

Link to comment
Megosztás:

Hát ez ROTFL! <_<

Mutassam be neki a műszerész papírjaim,akkor ad?

Behalok mik vannak ebben az országban! :wacko:

Érdekes ez az eladó, amikor ledesíteni akartam, ide mentem be ledért, kérdeztem szerinte mekkora ellenállás kell a led mellé, de azt mondta nem lesz jó, mindíg ki fog égni, mert nem csak a feszültséget kell csökknteni, vagy valami ilyesmi. Egy önjelölt, műszerész-atomfizikus-erősáramú villlanyszerelő lehet a drága. Volt előttem 3 vevő, mindegyiket elzavarta valami dumával, hogy amit akarnak az nincs, nem lesz jó, vagy illegális, nem tudom miből élnek. :(

Link to comment
Megosztás:

Nem csalódtam benned zotya cartárs <_< :wacko: :( :o

Jó-jó nem vagyok ám olyan nagy ász, 10-ből 7-szer nekem is kifut. A maradék 3-at meg asz asszony melegíti. ;)

Pont az a baj,hogy gyenge már a rugó és nem elég erővel nyomja a lapátot az üveghez.

Emeld meg a kart és érezni fogod,hogy fos gyenge már.

Én vágtam egy fél menetet a rugóból és újra hajottam a beakasztó szemet.Viszont így olyan erős már a rugó,hogy elég nagy erő kell vissza akasztani,megizzadtam vele,de most nagyon jól töröl.

Na akkor holnap flex, nekem nem lesz gond visszaakasztani, én gyúrok ám! ;) Kösz a tanácsot! :)

Link to comment
Megosztás:

Zoli egy igazi csodabogár! :wacko:

Soha nem jutna eszembe számolni...főleg,hogy rühellem a kávét! :(

Az biztos ;)

Nna nekem reggel a vezérlő ajtaja nyílik, max 3 másodperc és már pöccen is a főző.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem reggelente, a második kávé után nyilik ki a szemem. :(

Nekem amint megszólal az ébresztőm :o kimegyek melózgatni, max 1 óra és off :wacko: volt már, hogy a sofőrök keltettek fel <_< a végén már megtanulták hogyan is kell silót váltani :) akkor már többet aludhattam.. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.