Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nos ahogy tippeltem, a frissen vásárolt és szervizelt autó csekkendzsin lámpája nem véletlenül villog (autószerelő szerint csak elektronika hiba miatt). 44-es hibakód, Lambdaszonda, szegény keverék. <_< Szóval eltárolta, de csak hiba esetén villan ki, mikor épp úgy érzi. Corsa B, C14SE. ;)

Jó hogy mondod, faterék corsájával kínlódok már egy ideje, de még eszembe se jutott villogtatni. :(

Van egy munkatársam, aki napok óta panaszkodik, hogy a jelenlegi barátnője állandóan az eljegyzést emlegeti, pedig ő még nem akarja lekötni magát. Hát ma volt egy kis dolgom Győrben, és hazafele megkerestem a csajt a Baumaxban, ott melózik. Gratuláltam neki a nagy eseményhez, sok boldogságot, stb...stb. Tök hepi lett, meg asztaaaa! A Ricsi mondta az eljegyzést? Mondom ja, egész nap rólad beszél, meg hogy milyen gyűrűt akar venni. :wacko: Van egy olyan érzésem, hogy ezért kipics lesz a csávótól, de megéri. ;)

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem baj, ha felhívás jelleggel ide is bekerül: lehet, hogy holnap elmarad a Pályanap.

Akit érint mindenképp olvasson bele a Pályanapos topicba.

Bár mostanában nem sokat jár erre, boldog születésnapot Mester91. <_<

Aki szeretne menni, és nem olvassa a topikot, az meg is érdemli. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Jó hogy mondod, faterék corsájával kínlódok már egy ideje, de még eszembe se jutott villogtatni. ;)

Van egy munkatársam, aki napok óta panaszkodik, hogy a jelenlegi barátnője állandóan az eljegyzést emlegeti, pedig ő még nem akarja lekötni magát. Hát ma volt egy kis dolgom Győrben, és hazafele megkerestem a csajt a Baumaxban, ott melózik. Gratuláltam neki a nagy eseményhez, sok boldogságot, stb...stb. Tök hepi lett, meg asztaaaa! A Ricsi mondta az eljegyzést? Mondom ja, egész nap rólad beszél, meg hogy milyen gyűrűt akar venni. <_< Van egy olyan érzésem, hogy ezért kipics lesz a csávótól, de megéri. ;)

Neked véged van. :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Get a room

Egy pár mondat erejéig megszegem a "nem szólok hozzád" ígéretem.

Finom leszek és nőies.

(Ismételten) Kérlek, hogy NE reagálj rám és a velem kapcsolatos hozzászólásokra.

Köszönöm.

<_< :wacko:

Ezt így Te ne határozd meg. :(

Te pedig ne légy paraszt.

Az hogy valaki elhülyéskedik valakivel, nem jogosít fel téged arra , hogy kifejezett kérése ellenére beszólogass.

Ui. Nem véletlenül nincsenek smilék.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.