Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tiszta gyiszkóó :D

És akkor még a Wartburgomat nem is láttad :D parasztias sufnituning de nagyot szólt :D 680W 4 csatornán -Kenwood hang (ami néha megmozdított ezt-azt :wacko: ) B oszlopnál egy lapos vasra erősítve egy strobi (plusz kék forgófény extraként :( ) na öcsém mikor odagomboltam neki lehullott az ablak, leszálltak az ajtónyitó gombok meg felnyílt a csomiajtó :) 1x B.újfaluban egy diszkó előtt ajtónyitás és lőjj neki ;) sacc 1 perc múlva kijöttek a kidobók, hogy vegyem már lejjebb mert bent azt hallgatják ami kint megy <_< na arra senki nem mondta, hogy gyenge.. ;) :o

Az utolsó kettő okozott olyan mértékű csömört, hogy már hanyagolni sem kell senki! :P :)

Hááát előfordul az ilyen.. :o

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom h a fészbúkon kívüliek látják-e ezt:

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/ev...0782&ref=mf

Ez az egyik fő előadó, legalábbis az egyik trackje:

Ez pedig a másik fő előadó egyik trackje:

Tudom, tudom...sokan nem szeretik a diumdisu zenéket! :(

Nem igazán látják <_<

Az elsőhöz nekem is nagyon sokat kellene innom ;) ;)

Amúgy jó bulit :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán látják <_<

Az elsőhöz nekem is nagyon sokat kellene innom ;) :o

Amúgy jó bulit :wacko:

Lehet látni, csak rá kell nyomni a bővebben gombra... :(

Köcce...hosszú lesz ez...

Én nem fogok inni mert vezetni is kell...oda is meg visszafelé is...bár a vissza még nem biztos hogy én vezetek majd... ;)

Link to comment
Megosztás:

Lehet látni, csak rá kell nyomni a bővebben gombra... <_<

Köcce...hosszú lesz ez...

Én nem fogok inni mert vezetni is kell...oda is meg visszafelé is...bár a vissza még nem biztos hogy én vezetek majd... :wacko:

Nekem van, csak korábban beküldtem vmit és ott zörgés volt, hogy miuért nem látszik :(

Oldddddddmeghogyne ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem van, csak korábban beküldtem vmit és ott zörgés volt, hogy miuért nem látszik :wacko:

Oldddddddmeghogyne :(

Inni amúgy sem szoktam buliban, mert akkor nem érzem magam olyan jól.

Inkább a fáradságtól parázok kicsit...szombat reggeltől vasárnap estig fenn lenni és levezetni 500km-t...bár volt már rá jó néhány példa... <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez így nem igaz,van egy excel táblám itthon,amiben benne vannak,hogy mik az összefüggések a jó buli vs pia változókkal. <_<

Nekem nem az ital mennyiségétől függ a buli milyensége... :(

Inkább nem iszom és akkor még délelőtt 11-kor is tudok ugrabugrálni a kedvenc zenéimre, anélkül hogy a macskajaj kerülgetne! :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem az ital mennyiségétől függ a buli milyensége... :wacko:

Inkább nem iszom és akkor még délelőtt 11-kor is tudok ugrabugrálni a kedvenc zenéimre, anélkül hogy a macskajaj kerülgetne! <_<

Nem azt mondtam,hogy totál hülyére kell inni magad,de egy kis szalon spicc sok gátlást felold! :(

Mondjuk én is voltam már olyan koncedrten,ahol a zene viott magával és nem kellett hozzá pia sem.

Link to comment
Megosztás:

Nem azt mondtam,hogy totál hülyére kell inni magad,de egy kis szalon spicc sok gátlást felold! :(

Mondjuk én is voltam már olyan koncedrten,ahol a zene viott magával és nem kellett hozzá pia sem.

Nyugi, én sem vagyok az italozás ellen, mert ajó házipáleszt nem vetem meg! :wacko:

Akkor nagyjából tudod, milyen érzés sodródni a zenével és a hangulattal! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hmm..Hát erre volt zseton, mert sötétítettem. Amúgy észrevettem, hogy itt sokan majdhogynem leköpip az autómat ( tisztelet a kivételnek ), a debreceni(opeles) fiúk szerint meg pofás autó lett belőle a nyáron.. És ezt olyanok mondják akik nemigazán gyári kinézetű/teljesítményű autókkal járkálnak... HOgy van ez? :( nem értem... :wacko:

Helló!

A sötétítés mennyibe fájt, ha szabadna megtudnom ? <_<

Én is gondolkodom rajta, mert tetszik.

Otthon csináltad, vagy elvitted valahova?

Asszem ilyen otthon csinálós dolgokat 3-4 ezerért láttam, profin felrakósat meg 20-30ért, ezért kérdem.

Köszi a választ.

Üdv

Gábor

Link to comment
Megosztás:

Helló!

A sötétítés mennyibe fájt, ha szabadna megtudnom ? <_<

Én is gondolkodom rajta, mert tetszik.

Otthon csináltad, vagy elvitted valahova?

Asszem ilyen otthon csinálós dolgokat 3-4 ezerért láttam, profin felrakósat meg 20-30ért, ezért kérdem.

Köszi a választ.

Üdv

Gábor

Ne állj neki otthon. Nem mondom hogy nem lehet megcsinálni, de elég nehéz. A hátsó üveg domború, nem egyszerű szépen rárakni. Az a pár ezer forintos fólia pedig nagyon gyenge minőség. Egy rongy is nyomot hagy rajta.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.