Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amikor levetted az önindító hátulját, van ott valami rugód biszbasz, rémlik hogy én kínlódtam a visszrakással, nem volt szívás? Még valami bakelitot el is törtem.

Az a kiemelővillás sz.r volt a legegyszerűbb része már. Az hogy egy darabokra tört műanyag fogaskoszorút összeraktam úgy, hogy utána akksira kötve még forog az önindító, nah az volt a nehezebb <_< :wacko: :(

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Hiteldoktor!

Autóm jelenlegi értéke 1,3 millió Ft, összes tartozásom a bank felé 1,4 millió Ft. Szeretném lecserélni autómat egy újabb típusra. Hogy tudnám beszámítattni az új autóba a régit?

Tisztelt Érdeklődő!

Az Ön által leírt helyzetben a beszámítás nem lehetséges, hiszen az autó eladási ára nem fedezi a tartozást, így nem marad fenn beszámítható rész.

Erre sajnos a hitelátvállalás sem jelent megoldást, hiszen az átvállalással Ön nem jut készpénzhez, ami az új autónál önrészként szolgálhatna.

Tisztelettel:

Hiteldoktor

LOL

Link to comment
Megosztás:

5ajtósunkban W418as a váltó, a caravanba W374 akkor a caravan végsebességre többet megy ha bír nem? Az az autópályán 140nél nem fog 4ezret pörögni, mint az 5 ajtós.

Papírformában igen gyakorlatilag meg nem :o nézted már meg mindkét kocsiban esőben mi van mögötted? :) A caravan légellenállása sokkalta rosszabb mint a hatchbacké :( viszont van raktered ;) ami ugye sokmindenre jó.. <_< ;) :o

Novy! Nagyon boldog születésnapot! :wacko:

Jaja.. taps.gif

Link to comment
Megosztás:

Papírformában igen gyakorlatilag meg nem :o nézted már meg mindkét kocsiban esőben mi van mögötted? :) A caravan légellenállása sokkalta rosszabb mint a hatchbacké :wacko: viszont van raktered :( ami ugye sokmindenre jó.. <_< ;) ;)

Jaja.. taps.gif

Azért akkora különbség nincs a kettő között. Ez nem forma 1-es autó, hogy 3mm-es hátsószárny különbség másodperceket jelent. :o Azt aláírom, hogy nagy esőben iszonyatosan felveri a vizet és magára szívja (nem véletlenül lesz 90-es tempónál hamar vizes a hátsó üveg). De a 4.18 és a 3.74 között elég nagy különbség van, ha még ugyanazon motorral is van szerelve, többet fog menni a 3.74-es. :D

Link to comment
Megosztás:

Azért akkora különbség nincs a kettő között. Ez nem forma 1-es autó, hogy 3mm-es hátsószárny különbség másodperceket jelent. :wacko: Azt aláírom, hogy nagy esőben iszonyatosan felveri a vizet és magára szívja (nem véletlenül lesz 90-es tempónál hamar vizes a hátsó üveg). De a 4.18 és a 3.74 között elég nagy különbség van, ha még ugyanazon motorral is van szerelve, többet fog menni a 3.74-es. ;)

De hátszélben mi nyertünk <_< :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.