Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én is úgy gondoltam, mivel a 10es nehezen ment bele... és kerestem, hogy van e ráírva, hogy mennyi W denem találtam, az átlátszó részre van írva? Biztos tul tisztára mostam <_<

naja :wacko:

naja:)

Ha jól emlékszem, akkor a hátuljára van ráírva, vagy belül. Valahova tuti van, mert láttam.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem, akkor a hátuljára van ráírva, vagy belül. Valahova tuti van, mert láttam.

Eszembejutott, hogy tele van a kocsi ilyen KGST-s izzókészlettel, és abban pedig tuti van 5 W os szofita, volt is ki is cseréltem, és igazábol szinte ugyan olyan fénye van, mint 10essel, nagy fényerővesztéssel jár viszont, ha a kis lemezt nem tesszük vissza.

Link to comment
Megosztás:

Igazábol semmit se pakoltam eddig se rá, az 5 ajtósba se... deaz is lehet, veszek egyet bontóbol, és kipótolom az enyémet, mert nekem hiányzik egy csuszka... és nem szúnyoghálóbol kellene csináltatni, hanem vmi erősebb anyagból, de ahogy Zotya is mondja, más tipusokban ilyen behúzós fajta van már, esetleg átmókolni :)

Beraktam a kapaszkodós világítókat, és jol gondolom, hogy oda 5wos izzó kellene ? Nekem 10w os lett benne, némi rászámolással :D Gondot okozhat ez? olvadás stb?

nincs most 5w os szofitám itthon, vennem kell akkor.

Én elől raktam be 18 Wattosat, egész jó fűtéskiegészítés volt. :D

Még ilyet! :( Fényes nappal lopják a gyümölcsöt a hátsókertünkből. :o

Pont kint voltunk a Lánykámmal hintázni, és látom, hogy ember szedegeti a fáról a körtét. :wacko:

Egyszerre vehettük észre egymást, mert pillanatok alatt el is tűnt. Könnyű dolga van, hátul nincs kerítés, de több telken keresztül kellett jönnie.

Hát innen meg csak egy hajszál választja el attól, hogy beljebb merészkedjen. ;)

Adnák neki szöges deszkával! ;)

5W-os kell a kapaszkodóba és még rá is van írva. :P

Csak megjegyezném, hogy a csomattér-roló mind a kétirányból nyitható, tehát a hátsó ülések felől is el lehet tolni azt a végét. <_<

Tényleg? :o

Link to comment
Megosztás:

5ajtósunkban W418as a váltó, a caravanba W374 akkor a caravan végsebességre többet megy ha bír nem? Az az autópályán 140nél nem fog 4ezret pörögni, mint az 5 ajtós.

A adatlapon nem írják a váltót, egyszerűen azt, hogy 1.4-központis caravan 153Km/h, 5-ajtós, csapotseggű meg 165Km/h.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.