Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaja... egy borulás után, 3-an szedtek föl a földről. Itthon legfeljebb fényképeztek volna :D :D

Holnap leveszem az önindítót, és átpucolom, rendbecsinálom amennyire tudom, csak nemtudom miből készüljek szerszámilag, mert a telekre megyünk, és ott fogom csinálni. (magyarul, annyi eszközöm lesz, amennyit én viszek) A crova készletet bedobtam már, meg egy rakat csillag-villást. Kroki meg bakok is bent vannak már, de ha valaki aki szedte már le, és szét, mondana okosat (akár a folyamatról is) azt megköszönném

Ha errefelé csinálod, és kell vmi, szólj, hátha van ^_^

Link to comment
Megosztás:

Köszi a képet!!

Jah elektromos neked...meg nem is kocka mi? Mert van egy hibátlan balosom kocka...

Nincs mit. Kocka az is, de megvan még a manuális, csak átt kell szerelni a motorokat meg a tükörlapot de most nincs túl sok időm. A hűtőmaszkod mikori?

Jaja köszi;) Még nem jutottam el odáig hogy berakjam a helyére, de szerintem holnap az is sorrakerül.

A kárpit felett viszed hátra a kábeleket vagy megvan a csati a biztonsági öv dobja mögött?

Jaja... egy borulás után, 3-an szedtek föl a földről. Itthon legfeljebb fényképeztek volna ^_^ :D

Holnap leveszem az önindítót, és átpucolom, rendbecsinálom amennyire tudom, csak nemtudom miből készüljek szerszámilag, mert a telekre megyünk, és ott fogom csinálni. (magyarul, annyi eszközöm lesz, amennyit én viszek) A crova készletet bedobtam már, meg egy rakat csillag-villást. Kroki meg bakok is bent vannak már, de ha valaki aki szedte már le, és szét, mondana okosat (akár a folyamatról is) azt megköszönném

Úgy rémlik torx-csavar is van rajta. Le lehet szedni fentről is, de akkor tükröt vigyél az alsó csavart csak onnan látni.

Link to comment
Megosztás:

Még tavaly néztem és épnek láttam. De majd ránézek hamarosan.

Mert ott a tetőn lévő műanyag csík alatt nincs olyan hely ahol befolyhatna?

Nincs ott sehol lyuk. :D

Ne b@sztasd mert csak eltörik. :D

Ha hátul jók a gumiharangok akkor a szigetelő körgumit kopogtasd rá a peremre gumikalapáccsal.

Ha kevés a vít kkor mg lehet,hogy párás.

Nézd meg,hogy a hátsó lámpák rendesen vannak-e visszatéve. ;)

ahelyett, hogy eladná, és venne egy faxa opelt. ^_^ :D De már dumálom rá, hogy cseréljen.

Veled? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja... egy borulás után, 3-an szedtek föl a földről. Itthon legfeljebb fényképeztek volna ^_^ :D

Holnap leveszem az önindítót, és átpucolom, rendbecsinálom amennyire tudom, csak nemtudom miből készüljek szerszámilag, mert a telekre megyünk, és ott fogom csinálni. (magyarul, annyi eszközöm lesz, amennyit én viszek) A crova készletet bedobtam már, meg egy rakat csillag-villást. Kroki meg bakok is bent vannak már, de ha valaki aki szedte már le, és szét, mondana okosat (akár a folyamatról is) azt megköszönném

Én már csináltam vagy kétszer az önindítómat, de már vagy 4 éve...így nem emlékszem h mik kellenek hozzá.

De torx készlet biztos h kell, meg jó hosszú szár a króvához...

A "bolygóművét"(nem tudom hogy miként nevezik azt a részét, ami tele van fogaskerekekkel) jól nyomd tele zsírral!!! Akkor sokáig fognak tartani a műanyag fogaskerekek!!!!

Ja és legyen nálad kontakt spray vagy féktisztító, mert a talpas érintkezőhöz fog kelleni!

Link to comment
Megosztás:

De már dumálom rá, hogy cseréljen.

Csak nem eladó a fehér? :D ^_^

Jó kis délután/este volt! :D

Sajnos az én drága Lujzám nem jött, de Sanci, köszi a fuvart! :D :D Húh de nyom az ülésbe ez a gép ;) És milyen szépen szól...nagyon tetszik. :D

És Kedves Pszilaj! Örülök, hogy megismertelek személyesen is. :D

Jaja :D jó kis dumaparty volt ;) milyen "nyom az ülésbe"? ;) Bele se léptem.. :D

Részemről is a szerencse.. :D ;)

Héten volt szó egy esetleges debreceni villámtalálkozóról- Én végülis megyek holnap. Esetleg valaki ráér délután?

Mondjuk részemről ma nem volt tervben de ha úgy végzek akkor beléphetek.. :D

Link to comment
Megosztás:

És mi ebben a szokatlan? :D Vannak az állományban aki azt hiszik, hogy a megkülönböztető megy és nekik a gyorsabb kollégákkal szemben is elsőbbségük van.. :D ;)

Neeem. Mást beszélek opel vételére. Bár nem nagyon kell rábeszélni. :D

Ránézésből hasonlít unokaöcsém exére ^_^ eladta majd pár hét múlva a Malompark mélygarázsában összefutottam a kocsival meg az új gazdijával és kezet fogtam vele :D "gratulálok, vettél egy széthajtott sz rt.." :D az meg csak pislogott, hogy mizu van.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Megtetszett Dita autójában. ^_^

1.

2.

Nagyon hasonlít a kocsi színéhez, ha nem is teljesen ugyanaz. ;)

Ki festette? :D Mikor? :D Tihanyba már le volt festve? :D Nehéz volt szét szedni?

Nekem is, bár már régebben is néztem ilyet képeken. Alex, milyen festék, alapozás, stb. kell egy ilyenhez, hogy tartós is legyen?

Műanyaglazító (műanyag alapozó) kell első sorba. Füller, és már mehet is a szín. Természetesen köztes csiszolással, hogy ne dobja le magáról a bázist!

Link to comment
Megosztás:

85588-20100904-JBO5uE.jpg

85589-20100904-L142Lb.jpg

R15 ET 35 7J széles felnik, 195/50es gumival igencsak húzósan fér el nekem a caravanon, ha el fog ugyan férni. Van vkinek ilyen Caravanon hátul? Sp azt mondta, simán elfér, de ma ahogy feltettem, és nézegettem, vannak kétségeim... ha terhelődik a hátsó tengely, akkor a kerék terpeszteni fog??

Link to comment
Megosztás:

R15 ET 35 7J széles felnik, 195/50es gumival igencsak húzósan fér el nekem a caravanon, ha el fog ugyan férni. Van vkinek ilyen Caravanon hátul? Sp azt mondta, simán elfér, de ma ahogy feltettem, és nézegettem, vannak kétségeim... ha terhelődik a hátsó tengely, akkor a kerék terpeszteni fog??

Majd kialakítja a helyet, ha nem fér el. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ki festette? ^_^ Mikor? :D Tihanyba már le volt festve? :D Nehéz volt szét szedni?

Műanyaglazító (műanyag alapozó) kell első sorba. Füller, és már mehet is a szín. Természetesen köztes csiszolással, hogy ne dobja le magáról a bázist!

Én csináltam tegnap. festék boltban véletlenül megláttam hogy van ez a szin sprében. vettem rá lakkot is. Tihanyban még nem volt. nem volt nehéz szétszedni. 4-5 réteg festék 3 réteg lakk.

Link to comment
Megosztás:

Ki festette? ^_^ Mikor? :D Tihanyba már le volt festve? :D Nehéz volt szét szedni?

Műanyaglazító (műanyag alapozó) kell első sorba. Füller, és már mehet is a szín. Természetesen köztes csiszolással, hogy ne dobja le magáról a bázist!

Én csináltam tegnap. festék boltban véletlenül megláttam hogy van ez a szin sprében. vettem rá lakkot is. Tihanyban még nem volt. nem volt nehéz szétszedni. 4-5 réteg festék 3 réteg lakk.

Link to comment
Megosztás:

Én csináltam tegnap. festék boltban véletlenül megláttam hogy van ez a szin sprében. vettem rá lakkot is. Tihanyban még nem volt. nem volt nehéz szétszedni. 4-5 réteg festék 3 réteg lakk.

Tiv neked mi a kocsid színkódja? Illetve milyen a festék kódja amit vettél?

Én is régóta meg akarom csinálni ezt, csak most egyelőre nem találok ilyen színt, mint a caravanom, képről mintha hasonló színű lenne a tiéd is.

Link to comment
Megosztás:

Tiv neked mi a kocsid színkódja? Illetve milyen a festék kódja amit vettél?
Én is régóta meg akarom csinálni ezt, csak most egyelőre nem találok ilyen színt, mint a caravanom, képről mintha hasonló színű lenne a tiéd is.

Miért, Neked nincs meg a táblácska, ahol a színkód rajta van?
Egyébként szerintem a Te autód színe inkább Zoliéra hasonlít vagy az enyémre, Tiv.-é kicsit szürkésebb, nem igazán pezsgő.
Link to comment
Megosztás:

http://pics.coldline.hu/pics/85588-20100904-JBO5uE.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/85589-20100904-L142Lb.jpg

R15 ET 35 7J széles felnik, 195/50es gumival igencsak húzósan fér el nekem a caravanon, ha el fog ugyan férni. Van vkinek ilyen Caravanon hátul? Sp azt mondta, simán elfér, de ma ahogy feltettem, és nézegettem, vannak kétségeim... ha terhelődik a hátsó tengely, akkor a kerék terpeszteni fog??

Nekünk is ekkora felnin van a nyári gumi, R15 ET38 és 185/60 vagy 65. Simán elfér alatta, még megpakolva se ér el semmit.

Link to comment
Megosztás:

http://pics.coldline.hu/pics/85588-20100904-JBO5uE.jpg

http://pics.coldline.hu/pics/85589-20100904-L142Lb.jpg

R15 ET 35 7J széles felnik, 195/50es gumival igencsak húzósan fér el nekem a caravanon, ha el fog ugyan férni. Van vkinek ilyen Caravanon hátul? Sp azt mondta, simán elfér, de ma ahogy feltettem, és nézegettem, vannak kétségeim... ha terhelődik a hátsó tengely, akkor a kerék terpeszteni fog??

El fog férni! :D

Én csináltam tegnap. festék boltban véletlenül megláttam hogy van ez a szin sprében. vettem rá lakkot is. Tihanyban még nem volt. nem volt nehéz szétszedni. 4-5 réteg festék 3 réteg lakk.

Mester! Miért nem hoztad el hozzám? Alapozó nélkül le fog jönni róla..... ^_^

Tiv neked mi a kocsid színkódja? Illetve milyen a festék kódja amit vettél?

Én is régóta meg akarom csinálni ezt, csak most egyelőre nem találok ilyen színt, mint a caravanom, képről mintha hasonló színű lenne a tiéd is.

Z 146 alap

Link to comment
Megosztás:

Miért, Neked nincs meg a táblácska, ahol a színkód rajta van?

Egyébként szerintem a Te autód színe inkább Zoliéra hasonlít vagy az enyémre, Tiv.-é kicsit szürkésebb, nem igazán pezsgő.

Jól beszélsz te lány :D Teljesen más a két autó.....Én is a te színedhez hasonlítanám novy cartárs autóját. Mikor Tiv-nek kevertem a színt először én is simán kikevertem a pezsgő metált :D Aztán mikor megláttam a két autót Füreden egymás mellett, fogtam a fejem ^_^

Link to comment
Megosztás:

Miért, Neked nincs meg a táblácska, ahol a színkód rajta van?

Egyébként szerintem a Te autód színe inkább Zoliéra hasonlít vagy az enyémre, Tiv.-é kicsit szürkésebb, nem igazán pezsgő.

nekem megvan, de arra nem TIV kodja van írva :D

Nekünk is ekkora felnin van a nyári gumi, R15 ET38 és 185/60 vagy 65. Simán elfér alatta, még megpakolva se ér el semmit.

nyém ET35, de akkor csak jo lesz

El fog férni! :D

Jól beszélsz te lány ;) Teljesen más a két autó.....Én is a te színedhez hasonlítanám novy cartárs autóját. Mikor Tiv-nek kevertem a színt először én is simán kikevertem a pezsgő metált :D Aztán mikor megláttam a két autót Füreden egymás mellett, fogtam a fejem ^_^

Ugye milyen csalóka a kép. Egyébként szerintem is Sp Dita meg az enyém ugyan olyan színű. Vagy pezsgőmetálbol is van különböző árnyalatú gyárilag?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.