Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te ragasztottál valami hőszigetelőt, talán polifómot a tetőkárpit fölé, ugye? Valami észrevétel? ^_^

hátő nem polifoam, hanem ilyen hővisszaverős műanyag hab alapú cucc, szerintem csendesebben esik az eső azóta :D

Te vagy az emberem novy pliiz help mi. Mijen ragaszto és kárpit? Tapasztalat? később a fejedre esik?:D

mint mondottam hőálló palmatex

pattex palmatex

illetve egy másikkal kezdtem, csak az elfogyott, vmi EMPFI nevű, de nem emlékszem már pontosan.

Nagy szívás elkenni mind a kettőt, mint a takony.

Illetve nehogy elhidd ami rá van írva, hogy 10 percet kel lvárni, nem tudtunk faterral ketten lekenni 20cm es csíknál többet, olyan gyorsan száradt, igaz nyáron 40fokban...

Link to comment
Megosztás:

hátő nem polifoam, hanem ilyen hővisszaverős műanyag hab alapú cucc, szerintem csendesebben esik az eső azóta :D

mint mondottam hőálló palmatex

pattex palmatex

illetve egy másikkal kezdtem, csak az elfogyott, vmi EMPFI nevű, de nem emlékszem már pontosan.

Nagy szívás elkenni mind a kettőt, mint a takony.

Illetve nehogy elhidd ami rá van írva, hogy 10 percet kel lvárni, nem tudtunk faterral ketten lekenni 20cm es csíknál többet, olyan gyorsan száradt, igaz nyáron 40fokban...

Így jártam én is.... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Biztos ? ^_^

Normális két első ülés az ajánlatkérés tárgya :D

Sín, meg minden. HA nincs, akkor valaki átmokolja a mostaniról de az biztos és nem én leszek :D

Vezető ülésen van sin méghozzá magasság állítós jobb oldalin nincs sin. Egyik sem szakadt vagy stb. 8éves ülések :D Mi kell még Saab ülés?;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.