Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi? Az a két kiló vas ami benne van? Igaz van még benne ugy 30 kiló aluminium is. ^_^

Sínesfím tázsvííír!! :D

:D :D

Nem nem....tanúsíthatom hogy nem néni :D ;)

Attól még haraphat.. :D

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs van közeli kép a tetkóról? Most tervezek én is egyet, Egy motorháztetőre festettem egyszer egy olyan halálfejes, kaszás, féle ábrát.....régen volt de nagyon megtetszett, ha nem tudom újra pontosan lerajzolni, akkor motorháztetővel kell bemennem a szalonba :D :D

223004_main.jpg

^_^ :D ez is jó

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs van közeli kép a tetkóról? Most tervezek én is egyet, Egy motorháztetőre festettem egyszer egy olyan halálfejes, kaszás, féle ábrát.....régen volt de nagyon megtetszett, ha nem tudom újra pontosan lerajzolni, akkor motorháztetővel kell bemennem a szalonba ^_^ :D

msn

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs van közeli kép a tetkóról? Most tervezek én is egyet, Egy motorháztetőre festettem egyszer egy olyan halálfejes, kaszás, féle ábrát.....régen volt de nagyon megtetszett, ha nem tudom újra pontosan lerajzolni, akkor motorháztetővel kell bemennem a szalonba ^_^ :D

19288829.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tiv cartárs van közeli kép a tetkóról? Most tervezek én is egyet, Egy motorháztetőre festettem egyszer egy olyan halálfejes, kaszás, féle ábrát.....régen volt de nagyon megtetszett, ha nem tudom újra pontosan lerajzolni, akkor motorháztetővel kell bemennem a szalonba ^_^ :D

Ez a jobb váll. :D

84226400.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nem olyan egyszerű.

Mivel elég keskeny a telek, előre nem "tenném", hátra meg nem tudom, mert fákat kéne kivágni és nincs szívem hozzá. :D

Egyébként sem fogadhatnék el ilyesmit. ^_^

Nekem is keseny a telek kábé 3méter van a ház mellett, szépen lefedtem a bejárót. ;)

Nekem spec semmi az alufólia kaszniján kívül :D azt és az igénytelen belsejét leszámítva mechanikailag szinte szétverhetetlenek, főleg az egyhattizenhatszelep :D tény, hogy megbízhatóak -ez az 1 dolog amit irigylek bennük, semmi több :D és a legnagyobb poén mikor az MK1-es teszkótuningos rettenettel le akarnak nyomni :D :D na az kíííísz.. :D

A fönököm Ignisében az én 16 éves Astrám lámpa, és tükörkapcsolója van, ráadásul simán az ajtóba beszabva egyáltalán nem esik kézre. Igényesség, az van. :D

Haló CarTársak! most értem haza suliból utána meg hívtak hogy levezetésként mamámnál fát be kellene rakni! ;) :D ;) :D

Felhasogatni meg én fogom? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is keseny a telek kábé 3méter van a ház mellett, szépen lefedtem a bejárót. ;)

A fönököm Ignisében az én 16 éves Astrám lámpa, és tükörkapcsolója van, ráadásul simán az ajtóba beszabva egyáltalán nem esik kézre. Igényesség, az van. :D

Felhasogatni meg én fogom? ^_^

Ne legyél már ilyen szőrszálhasogató, akarom mondani fahasogató!! :D

Inkább igyál egy pohár bort/sört/pályinkát! :D Esetleg mindegyikből! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.