Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tegnap szakadó esőben mentünk be Pestre és megint megállapítottam, hogy úúútálok esőben vezetni. ^_^ Akkor már inkább hóban...

Hát itt ritka pocsék idő van. Úgy fúj a szél, hogy azt nézegetem a kert melyik részére álljak az autóval, ahol védettebb helyen van. :D

Nem örülnék egy faágnak vagy cserépdarabnak. :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap szakadó esőben mentünk be Pestre és megint megállapítottam, hogy úúútálok esőben vezetni. ^_^ Akkor már inkább hóban...

Hát itt ritka pocsék idő van. Úgy fúj a szél, hogy azt nézegetem a kert melyik részére álljak az autóval, ahol védettebb helyen van. :D

Nem örülnék egy faágnak vagy cserépdarabnak. :D

Jájá :D haw a zsííííír.. :D ;)

Talán inkább a garázsba, nem? ;) Ott elvileg nem kellene ráhullania semminek sem.. :D

Link to comment
Megosztás:

Csináljunk egyet? :D Hiszek a kollektív összefogás erejében.. :D

Nem olyan egyszerű.

Mivel elég keskeny a telek, előre nem "tenném", hátra meg nem tudom, mert fákat kéne kivágni és nincs szívem hozzá. :D

Egyébként sem fogadhatnék el ilyesmit. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Viszont naaaagggyon csini csajok vannak ;) :D

Szoktak lenni :D

Nem olyan egyszerű.

Mivel elég keskeny a telek, előre nem "tenném", hátra meg nem tudom, mert fákat kéne kivágni és nincs szívem hozzá. :D

Egyébként sem fogadhatnék el ilyesmit. ^_^

Az az csak túl van bonyolítva :D

Nem kell a fákat kivágni ha a kocsi közéjük fér, OSB lappal körbe kell ragasztani meg valami tetőt neki azt jówan ;) tudok én kreatív lenni, ne aggódj :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor lehet hogy kevés az a 7-8 óra hetente. ;) :D

Hááát... :D végülis igaz.. :D De van 1-2 olyan csaj is hogy bűűűűűh...... ^_^ Van 1 olyan aki 19 éves és kinéz kb 11 évesnek..Nem vicc. Olyan kis alacsony, olyan kis semmi forma, az arca is kislányos, a beszéd is..de közbe 19 éves. Érdekes amikor a dohányzóba ott szívja a cigit :D Épp azt beszéltük egy tavalyról mellémkerült osztálytársammal, hogy ez..ez ajándék az ilyen beteg pedofil állatoknak :D 19 éves de közbe kislány kinézet

Link to comment
Megosztás:

Hááát... :D végülis igaz.. ;) De van 1-2 olyan csaj is hogy bűűűűűh...... ^_^ Van 1 olyan aki 19 éves és kinéz kb 11 évesnek..Nem vicc. Olyan kis alacsony, olyan kis semmi forma, az arca is kislányos, a beszéd is..de közbe 19 éves. Érdekes amikor a dohányzóba ott szívja a cigit :D Épp azt beszéltük egy tavalyról mellémkerült osztálytársammal, hogy ez..ez ajándék az ilyen beteg pedofil állatoknak :D 19 éves de közbe kislány kinézet

Azért előbb kérd el a személyijét. ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.