Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hááát, kábé 3 percnyire lakunk a sulitól, és tapasztalatból tudom, hogy a féltávig tudok ilyenkor kocsival elmenni, mert mindenki azzal megy, és bedugul az utca, tökmindegy 500métert áznak-e vagy 800-at, és a kocsit sem sároztam össze. Az asszony meg reggel elment mocival melózni, nem tudom hazahozni kocsival.

Jövendőre nézve : http://www.met.hu/omsz.php ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Itt nagyon ramaty idő van, a gyerekek elmentek évnyitóra, a gép melett ülve látom csavargatja ki az ernyőt a kezükből a szél. Az asszony most jött meg melóból kismocival szarrá van ázva, de visszament bótba, brrrr...ilyen időben motorozni! :D

Itt nem olyan vészes, igaz reggelre úszott az egész telep a vízben :D le is áztam mire a kaputól a keverőig sétáltam :D nesze nekem melegítőruha meg sportcipő ;) viszont én is azon gondolkozok, hogy mocival gyorsabban kiérek mint bringával és kisebb eséllyel ázik le rólam a rongy ^_^ csak mivel az a kis biztosítási matrinya valahova rejtelmes körülmények közt eltűnt nem akarok komolyabb összetűzésbe kerülni a bozótlakókkal :D a környékbeliekkel nincs is gond csak ha valami idegenlégiós beugrós van akkor kerül gebasz, a telefonálgatást meg szeretem mellőzni ilyen esetekben.. :D

Esélyteleeeen ilyesmit kérni ;)

Azaz :D :D

Link to comment
Megosztás:

nnah! Nyár utolsó estéjét az opeles néppel elbúcsuztattam... Pizzáztunk 1et, dumáltunk egy pár órát.

Sanci! Jó a képed :D

Az mit tesz? ^_^

Ugye, hogy ugye?? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Az mit tesz? ^_^

Ugye, hogy ugye?? :D ;)

Pisti, Norbi, én :D Ennyi

jaja :D

Nem ám Endlos féle pizzát toltunk..megmondtuk a futárnak, hozza a vidámpark melletti úthoz..fehér és egy zöld astra lesz. Hozta :D

Kep008.jpg

HOva szoktatok járni pizzát enni?

Persze ha szabad kérdezni.... :D

Pisti rendelte, de azt hogy honnan nemtom. a 2 pizza volt 1200 Ft.

szerk.:

Időközben megkérdeztem, pizza fortuna.

Link to comment
Megosztás:

Jövendőre nézve : http://www.met.hu/omsz.php :D :D

Pont emiatt király, hogy lejöttünk 350kmet melózni Soltvadkertre... itt kb 4től esik, 6tól pedig szakad, szóval szerintem reggel össze is cuccolok, mert ilyen eső után megyünk haza, ha nem akkor fejlövés...

Legalább helyretenném azt a meleg vezérlés burkolatot, meg kicserélgetném az izzókat a km órában, ami multkor kimaradt ^_^

Link to comment
Megosztás:

Pisti, Norbi, én :D Ennyi

Nem ám Endlos féle pizzát toltunk..

Sleek Pisti? :D Még a végén sűrűn megjelenik ^_^ tavaly rengeteget szivatták, hogy nem jár ritkán se talikra.. :D

Még jó :D ezernyócértkecsöpösparírtrulez :D Kabára lassan át kéne lépni :D öcssséééééém, na ott adnak pizzát ;) én azért tudok flamolni de jó ha elbírok eggyel ;) szép adagot adnak :D

Link to comment
Megosztás:

Sleek Pisti? ;) Még a végén sűrűn megjelenik ^_^ tavaly rengeteget szivatták, hogy nem jár ritkán se talikra.. ;)

Még jó :D ezernyócértkecsöpösparírtrulez :D Kabára lassan át kéne lépni ;) öcssséééééém, na ott adnak pizzát :D én azért tudok flamolni de jó ha elbírok eggyel :D szép adagot adnak :D

jaja Sleek Pisti ;) Kitalálta, hogy rendeljünk már 2 pizzát...hát mondom rendeljünk. Közbe jött Norbi, de Ő hamar tovább is ment. Aztn meggyütt a pizza, faltunk, dumáltunk aztán ki merre lát :D Gondoltam hogy hívlak Téged is, de aztán eszembejutott, hogy írtad hogy felmész pestországba. húúúú vagy fél6 körül akkora rohadt nagy dugó volt a burgundia-kossuth utca kereszteződésekben... :D biztos rohadtam ott vagy 15-20 percet. :D

Legjobb pizzázó, nem sok és szép adag :D

Link to comment
Megosztás:

Sleek Pisti? :D Még a végén sűrűn megjelenik ^_^ tavaly rengeteget szivatták, hogy nem jár ritkán se talikra.. :D

Még jó :D ezernyócértkecsöpösparírtrulez :D Kabára lassan át kéne lépni ;) öcssséééééém, na ott adnak pizzát :D én azért tudok flamolni de jó ha elbírok eggyel ;) szép adagot adnak :D

Nem akarok reklámozni, de a Lisznyai utcán ettem (meg ide szoktam járni) az eddig a legjobb pizzákat...

:D

Nem óccsó, de megéri... ;)

ui.: Akkor én mit fogok kapni, mert még egy talin sem voltam! :D

Link to comment
Megosztás:

1/2 4 kor indultam a Dél- Balatonról, aztán fél órát tötyögtem a dugóban Veszprémben, végül 3/4 7 re értem Sárvárra.

Rémesen szakadt néhol, a hátsó ablaktörlőt jó, hogy összeraktam. Kellett.

Az első sem állt egy percet sem, hátsó ablakfűtés, hátsó ködös, fűtés a szélvédőre néha.

1)Ékszíj hatalmas csikorgásokat produkált, ilyenkor a hajtóerő is érezhetően instabillá vált. Sokan ékszíjtárcsát mondták.

2) Töltésellenőrző halványan motorfékeknél és ékszíjhangoknál felparázslott.

3) a rádió már szárazon is elugrik a választott adóról, és vissza- főleg ha sebesség vált(akoz)ásakor, mocifék esetén - ezért gyanakszom hogy a töltés nem 100as, plusz idén télen megette az ötéves akksit amiben van még most 8 Volt! pedig fél éve nem volt kocsira/töltőre kötve.

Kezdjek gyűjteni a diódasorra is???????

PS,. megint megtankoltam tele, 24 liter etanol jutott 20 liter benzinhez, odafele még nem jelzett, vissza már indítás után ha nem kapott kellő gázt akkor

lefulladt némi hörgés kiséretében. Remélem ami benne volt maradék, az elég benyás volt. A hideg időjárás nem tett jót az etanolos üzemelésnek.

Link to comment
Megosztás:

Jövendőre nézve : http://www.met.hu/omsz.php ^_^ :D

Ezt szokta nézni:időkép. Csak ugye bérletet még nem vett, a buszjegyre sajnálja a pénzt, B-s jogsija meg sajnos ( szerencsére) nincs.

1/2 4 kor indultam a Dél- Balatonról, aztán fél órát tötyögtem a dugóban Veszprémben, végül 3/4 7 re értem Sárvárra.

Rémesen szakadt néhol, a hátsó ablaktörlőt jó, hogy összeraktam. Kellett.

Az első sem állt egy percet sem, hátsó ablakfűtés, hátsó ködös, fűtés a szélvédőre néha.

1)Ékszíj hatalmas csikorgásokat produkált, ilyenkor a hajtóerő is érezhetően instabillá vált. Sokan ékszíjtárcsát mondták.

2) Töltésellenőrző halványan motorfékeknél és ékszíjhangoknál felparázslott.

Kezdjek gyűjteni a diódasorra is???????

PS,. megint megtankoltam tele, 24 liter etanol jutott 20 liter benzinhez, odafele még nem jelzett, vissza már indítás után ha nem kapott kellő gázt akkor

lefulladt némi hörgés kiséretében. Remélem ami benne volt maradék, az elég benyás volt. A hideg időjárás nem tett jót az etanolos üzemelésnek.

Ha szerencséd van akkor csak felcsapott víz okozza, nekem is volt már, hogy kigyulladt a töltésellenőrző, sőt a motorkontrol is bazi nagy pocsolyában. Nem is néztem most hogy indul felesben.

Link to comment
Megosztás:

Ezt szokta nézni:időkép. Csak ugye bérletet még nem vett, a buszjegyre sajnálja a pénzt, B-s jogsija meg sajnos ( szerencsére) nincs.

Ha szerencséd van akkor csak felcsapott víz okozza, nekem is volt már, hogy kigyulladt a töltésellenőrző, sőt a motorkontrol is bazi nagy pocsolyában. Nem is néztem most hogy indul felesben.

AZ jó oldal, néha én is szoktam rá küldeni adatot.

Hát, aggaszt, hogy a rádió ugrálgat - jah és zörög is alapjáraton pont a gyújtással szinkronban- tuti nem kóser valami.

A lámpicsek meg éppen csak feldereng- nem full fényerő, azt kialszik.

Akkucsatik rendben vannak, néztem az elosztót is, meg a trafó csatlakozóit.

Link to comment
Megosztás:

Ezt a RATI gyártja, akiknek mi beszállítunk, tehát van személyes kapcsolat. Erre alapozva tavaly megkérdeztem őket, és ismeretségre való tekintettel 10e HUF-ért adtak volna nekem ilyet. Mondanom se kell egyből nem is lett nekem annyira fontos a dolog :D . De ha valakit komolyan érdekel esetleg megkérdezem. Persze ezt senki ne vegye konkrét ígéretnek, de egy próba esetleg belefér... :D

Engem lehet,hogy érdekelne ennyiért. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Gondoltam hogy hívlak Téged is, de aztán eszembe jutott, hogy írtad hogy felmész pestországba.

Jobb is, hogy nem hívtál mert ugyan végül nemhogy Pestre még Debrecenbe se mentünk. Fél 10 körül csörgött góré, hogy mégiscsak kell egy kocsi aszfalt aztán meg este névnapozni mentünk nagyanyámékhoz. Mire meg melóból hazaértem asszony elájult úgyhogy melléestem azt alukáltunk pár órát délután.. ^_^

de akkó nagyon :D

Azon meg nem is csodálkoznék ha kocsival benézne valamit mert kinéz a csajokra.. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.