Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megaszar xfucktor ugyan az, valamivel ki kell tölteni a műsoridőt, de én inkább fórumozok olyankor, és zenélek, vagy kint kocsikázok inkább. Nagyon nem szeretem ezeket a műsorokat.

Na meg a való villa :D :D azt még nézném is, de ha annyira lesz pörgős, mint a csóka aki elmondja a szöveget, asszem altatónak jó lesz ;)

Az igaz. A reklámja elég lehangoló. Mintha a Tabáni mondaná, csak más hangon. ^_^ :D

Azixfaktorból még ez tetszett. 50 éves a pali.

Link to comment
Megosztás:

Vagy két hónapig állt a kocsi ezzel a címszóval nekem is a kertben a fák között :D

Eredmény: a fű már csak jövőre nő ki ott ahol állt a kocsi, na meg egy astrás csaj megdícsért, hogy de szépen megcsináltam a tetőkárpitot, meg az A oszlop burkolatát. Nem mondanám, hogy megérte ^_^

Hát nálam eddig... új felnik, új gumik, sötétítés, fordulatszámmérős óra beszerzés, ledesítés, rugócsere elől-hátul, rohadó csomagtérajtó csere ebből a bordóból összeépítés egy normálisat, stb...stb... :D

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tegnap jót szívtam. A bal első ablakom teljesen lehúzva felejtettem és több mint 3 órán keresztül kint ült az autó a zuhogó esőben. Reggel 8ig szárítottam az ülést, a kárpitokat és az ajtóburkolatot.

uhhh.. :D meg sem kérdezem ez hogy történhetett meg! :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Hát nálam eddig... új felnik, új gumik, sötétítés, fordulatszámmérős óra beszerzés, ledesítés, rugócsere elől-hátul, rohadó csomagtérajtó csere ebből a bordóból összeépítés egy normálisat, stb...stb... :D

Fordulatszámmérős óra elektromos ablakok, kapaszkodós lámpa úton van ide :D Tettem bele egy uj fejegységet, uj tetőkárpit, csomitérben cserélve lett a világítás, kapott egy gyári elsőt, illetve a hátsó üléssor megkapta a csomitérét. Kalaptartóhoz megvettem szinte mindent kivétel a két cmes szivacs (ha valaki tudna nekem keríteni : 1,5-2cm vastag, 50x150es szivacsdarabot kárpit alá, az jelezze legyen olyan kedves pü ben.) 7jx15 et35 ös felnik is lassan útrakelnek hozzám, láda erősítők a szobában... hm asszem most ennyi van, de elektromos tükrök, és az Sp féle belső is tervbe van véve, csak most a garázs van napirenden, igaz ma se haladtam vele szinte semmit ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tegnap jót szívtam. A bal első ablakom teljesen lehúzva felejtettem és több mint 3 órán keresztül kint ült az autó a zuhogó esőben. Reggel 8ig szárítottam az ülést, a kárpitokat és az ajtóburkolatot.

Leparkoltunk balcsinál, mentünk sétálni, mire visszaértünk haver 4es golfjának jobb hátsó ajtaja nyitva volt, de úgy sarkig... mázlis fejünkre semmi se tünt el ^_^

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Tegnap jót szívtam. A bal első ablakom teljesen lehúzva felejtettem és több mint 3 órán keresztül kint ült az autó a zuhogó esőben. Reggel 8ig szárítottam az ülést, a kárpitokat és az ajtóburkolatot.

Aúúú! Most már minden rendben, nem maradt nyoma? :D

Ritka vendég vagy nálunk mostanában... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Fordulatszámmérős óra elektromos ablakok, kapaszkodós lámpa úton van ide :D Tettem bele egy uj fejegységet, uj tetőkárpit, csomitérben cserélve lett a világítás, kapott egy gyári elsőt, illetve a hátsó üléssor megkapta a csomitérét. Kalaptartóhoz megvettem szinte mindent kivétel a két cmes szivacs (ha valaki tudna nekem keríteni : 1,5-2cm vastag, 50x150es szivacsdarabot kárpit alá, az jelezze legyen olyan kedves pü ben.) 7jx15 et35 ös felnik is lassan útrakelnek hozzám, láda erősítők a szobában... hm asszem most ennyi van, de elektromos tükrök, és az Sp féle belső is tervbe van véve, csak most a garázs van napirenden, igaz ma se haladtam vele szinte semmit ^_^

Azért ez is előrehaladás :D

Link to comment
Megosztás:

És ugye a fórumot nem olvassa?? ^_^ :D

Szerinted? :D :D

Pdig egér volt, nem is kevés. Hungi már nem is volt ott vagy fél négyzetméteren, csak a háló a színnel. És mindenféle cafatokkal volt telehordva.

Oké, de az egér oda megy, ahol talál kaját, egy sima falon található hungiba mit enne? Ha valami kamra fellőli oldal lenne, zárt, eldugott helyen még oké, de egy háznál ami körben szabadon áll biztos nem mászik bele. Egeret sem láttam már itt évek óta,amióta a néhai nagymaminál kiganéztam a kamrát. Ott volt egér bőven.

Szétszedtem a tartalék AC-t mert valami zörgött benne, és akadt, ugye egyszer már megállt a kocsiban is. Gondoltam szétszedem, kiveszem azt a valamit ami bent van, és összerakom. Csak amikor széthúztam fogóval szétugrott, és a pincéban elbújtak az alkatrészek. :D Mindent megtaláltam kivéve az egyik kis rugót ami a mágneseket tartja a helyükön. ;) Meguntam a keresést, és feljöttem nézni Obi-vant, és Anakint. :D

Link to comment
Megosztás:

Szerinted? ^_^ :D

Oké, de az egér oda megy, ahol talál kaját, egy sima falon található hungiba mit enne? Ha valami kamra fellőli oldal lenne, zárt, eldugott helyen még oké, de egy háznál ami körben szabadon áll biztos nem mászik bele. Egeret sem láttam már itt évek óta,amióta a néhai nagymaminál kiganéztam a kamrát. Ott volt egér bőven.

Szétszedtem a tartalék AC-t mert valami zörgött benne, és akadt, ugye egyszer már megállt a kocsiban is. Gondoltam szétszedem, kiveszem azt a valamit ami bent van, és összerakom. Csak amikor széthúztam fogóval szétugrott, és a pincéban elbújtak az alkatrészek. :D Mindent megtaláltam kivéve az egyik kis rugót ami a mágneseket tartja a helyükön. :D Meguntam a keresést, és feljöttem nézni Obi-vant, és Anakint. :D

Jó duma. Amidala hercegnőt sasolod. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Halii!!! megjöttem :D

Hiányoztam? :D (nem baj, akkor is itt vagyok :D Ö

Üdv mindenkinek!

Tegnap jót szívtam. A bal első ablakom teljesen lehúzva felejtettem és több mint 3 órán keresztül kint ült az autó a zuhogó esőben. Reggel 8ig szárítottam az ülést, a kárpitokat és az ajtóburkolatot.

Nem húzza föl az ablakot zárásnál? ^_^

Link to comment
Megosztás:

őőőő...nem.. :D :D :D :D há hogy a fenébe ne mi a helyzet? ;) ^_^

4. hely ;) (a mezőny egyik leggyengébb gépével) Állítólag a 3. helyezett közelebb volt a külső érintési ponthoz, mint a haver. Hááát... nem tudom hogy ennél hogy lehet közelebb menni hozzá, de hát a bírák, azok bírák :D http://www.youtube.com/watch?v=8RIVpPW5AHs, de mivel beforgott nullás lett a kör :D (bár valami azt súgja, nem ez zavarja a legjobban)

Link to comment
Megosztás:

4. hely :D (a mezőny egyik leggyengébb gépével) Állítólag a 3. helyezett közelebb volt a külső érintési ponthoz, mint a haver. Hááát... nem tudom hogy ennél hogy lehet közelebb menni hozzá, de hát a bírák, azok bírák ^_^ http://www.youtube.com/watch?v=8RIVpPW5AHs, de mivel beforgott nullás lett a kör :D (bár valami azt súgja, nem ez zavarja a legjobban)

csak nem driften voltatokÁ? majdnem találkoztunk akkor, mert tervbe volt véve hogymegyünk mi is.

Link to comment
Megosztás:

facaaa!!! Ott vagy a videón is ;) és kb ilyen fejet vágsz: "dolgozó lányéletbe engedjetek a volánhoz és lesöprök mindenkit" :D

Le hát. Átmegyek a g.cibe az összes boxon, és akkor nem lesz ellenfél :D :D :D ;) Amúgy meg olyan fejet vágok, hogy "dolgozó jány életbe lehet hogy egy vényolcnak tutira a legbeslő, legalsó injektor csatlakozója csúszott le félig" :D Sok versenyzővel lespanoltunk már pár év alatt, és éppen azt mutatta hogy meddig ástak le hogy megtalálják az "időnként berángatás" okát.

Meg a nyomtávszélesítővel is én küzdök még az elején, csak akkor éppen kevés volt a hajam :D (de leégettem a kezem... ^_^ )

Link to comment
Megosztás:

Le hát. Átmegyek a g.cibe az összes boxon, és akkor nem lesz ellenfél :D ^_^ :D :D Amúgy meg olyan fejet vágok, hogy "dolgozó jány életbe lehet hogy egy vényolcnak tutira a legbeslő, legalsó injektor csatlakozója csúszott le félig" :D Sok versenyzővel lespanoltunk már pár év alatt, és éppen azt mutatta hogy meddig ástak le hogy megtalálják az "időnként berángatás" okát.

Jaaaaa ;) De tényleg jó videó :D Norcy nem volt a driften? legalábbis a debreceniopeles fórumon mondta, hogy máriapócson drift lesz... ebből következtettem, hogy biztos megy

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.