Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Gratulálok! ^_^

Köszi ;)

Ezt csinálom, csak már unom. Mondom eddig egy sem jött, most meg sorban.

Mindegy, ha nem marad abba, csinálok egy másik postafiókot ezt meg kitörlöm. Ennyi. :D

Nekem se jött, igaz nekem azon a bizonyoson küldözgetnek :D

Az meg a másik megoldás :D nekem is volt másik fiókom, kénytelen voltam lecserélni, a géméles címmel nem szimpatizált a renccer.. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezek? ;) Simán.. :D

Amúgy meg ma vagyunk az asszonnyal kemény 1 éves házasok ^_^ a kaja nagyja megvan, a bor meg már a hűtőben vigyorog.. :D

Gratula, akkor már csak 12 év, és utolérsz. :D

Helyes! Gratulálok Nektek :D Így tovább

Törésteszt Zotya! Meg mernéd próbálni? :D De csak akkor ha utánna meg is javítod :D

Most mér? A kocsi nem sérült. ;)

Emlékeztek arra a beragadó gázpedál mizériára a Toyotánál? Közeben kiderült, hogy az esetek nagy részében a vezető volt a hunyó, illetve meg sem próbáltak fékezni, vagy a váltót üresbe húzni. :D Klikk ide!

Link to comment
Megosztás:

Hát nem. Az előbb voltak vevők a szomszéd házban, a nő az nagyon kiakasztó volt. ^_^ Olyanokat kérdezett, hogy ugye én már régebben itt lakom, és a ház észak-déli tájolású, mit tudok róla mondani, hogyan élem én ezt meg? :D Hát, izé, csak úgy elvagyok benne. ;)

Hűha, meg kellene csinálni valahogy az Msn-em. ;) :D Nekem valami Krisztina szokott iméleket küldözgetni Orgazmus titkok címmel. Az asszony is Krisztina, lehet hogy ő az? :D Beszéljek vele, vagy inkább ne borogassam a bilit? :D :D

Zotya ne nevezzünk a Való Villába? ;) :D :D :D

Ingyen kaja, pia, meg minden.

Igaz, net nem biztos hogy van. ;)

Link to comment
Megosztás:

Zotya ne nevezzünk a Való Villába? :D :D :D ;)

Ingyen kaja, pia, meg minden.

Igaz, net nem biztos hogy van. :D

Fórum nélkül? ^_^ Inkább vágják le valamimet! ;)

Kérdezte a nő, hogy látja hungizom a házam, nem félek attól hogy az egerek belemennek? Kérdem mibe a hungiba? Minek? Hát mert azok mindent rágnak, és lehet belefészkelnek. :D

Link to comment
Megosztás:

Gratulálok Én is! Tessék megünnepelni! ;)

Meg lesz, ne aggódj :D :D

Gratula, akkor már csak 12 év, és utolérsz. ;)

Köszi :D amúgy jó 11 éve vagyunk együtt ^_^

Zotya ne nevezzünk a Való Villába? :D :D :D ;) Igaz, net nem biztos hogy van. ;)

Azaz :D adok én neki kölcsön egy netbookot meg mobilnetet :D ilyen apróságokon nem akadunk fel, ugye? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Fórum nélkül? :D Inkább vágják le valamimet! ;)

Kérdezte a nő, hogy látja hungizom a házam, nem félek attól hogy az egerek belemennek? Kérdem mibe a hungiba? Minek? Hát mert azok mindent rágnak, és lehet belefészkelnek. :D

De szép lesz ha a szomszédodba költözik. :D Elég kíváncsi nő. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp! ;)

Okés! :D

én meg 1 régi CD-n találtam képeket még nagyon a 2000es évek elejéről.. ^_^ Még jogsim se volt, a kocsi is fiatalabb volt..eléggé szar minőségű képek, mind telós..de ez van :D

Kep23.jpg

Még a régi csomiajtóval.

Kep003.jpg

Kep056.jpg

és bizony! Piros zsibis opeles matrica is volt a szélvédőn :D

Link to comment
Megosztás:

Okés! ;)

én meg 1 régi CD-n találtam képeket még nagyon a 2000es évek elejéről.. :D Még jogsim se volt, a kocsi is fiatalabb volt..eléggé szar minőségű képek, mind telós..de ez van :D

http://dl.dropbox.com/u/7102596/Kep23.jpg

Még a régi csomiajtóval.

[http://dl.dropbox.com/u/7102596/Kep003.jpg

http://dl.dropbox.com/u/7102596/Kep056.jpg

és bizony! Piros zsibis opeles matrica is volt a szélvédőn :D

Meg sem közelíti mai énjét! Jó hogy lett jogsid! :D :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Fórum nélkül? :D Inkább vágják le valamimet! ;)

Kérdezte a nő, hogy látja hungizom a házam, nem félek attól hogy az egerek belemennek? Kérdem mibe a hungiba? Minek? Hát mert azok mindent rágnak, és lehet belefészkelnek. :D

Túl nagy hülyeséget nem mondott. Találkoztam már ilyennel. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

Építeni kell a gépet :D

Vagy két hónapig állt a kocsi ezzel a címszóval nekem is a kertben a fák között :D

Eredmény: a fű már csak jövőre nő ki ott ahol állt a kocsi, na meg egy astrás csaj megdícsért, hogy de szépen megcsináltam a tetőkárpitot, meg az A oszlop burkolatát. Nem mondanám, hogy megérte ^_^

Link to comment
Megosztás:

Néztétek azixfaktort?

Nálam eddig ez a csaj a tuti nyerő. ^_^

Megaszar xfucktor ugyan az, valamivel ki kell tölteni a műsoridőt, de én inkább fórumozok olyankor, és zenélek, vagy kint kocsikázok inkább. Nagyon nem szeretem ezeket a műsorokat.

Na meg a való villa :D :D azt még nézném is, de ha annyira lesz pörgős, mint a csóka aki elmondja a szöveget, asszem altatónak jó lesz :D

Link to comment
Megosztás:

a hungiba? az egy süke egér volt biztos :D ^_^ elvileg az egerek a hungarocelt nem szeretik, mert csörög... elvileg. hogyis van a gyakorlat bassza az elméletet, vagy fordítva? :D

Pdig egér volt, nem is kevés. Hungi már nem is volt ott vagy fél négyzetméteren, csak a háló a színnel. És mindenféle cafatokkal volt telehordva.

Link to comment
Megosztás:

Pdig egér volt, nem is kevés. Hungi már nem is volt ott vagy fél négyzetméteren, csak a háló a színnel. És mindenféle cafatokkal volt telehordva.

Nem lehethogy eleve anyaghiányosság volt ott?^_^

Azért nem semmi fázós állatok azok az egerek, még a hőszigetelést is kibélelik :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.