Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

És mikor tilt? ;)

Ma ittam 1, azaz egy doboz Kozelt a meló végén, úgy meglökött az egész brigád azon röhögött, hogy csetlek-botlok. :D Életem első doboz söre volt-meg az uccsó is. Nem is jó. :D

Egy egész doboz sörtől? :D Ne viccelj, a boroskólát elég jól bírtad. :D ^_^

Link to comment
Megosztás:

És mikor tilt? :D

Ma ittam 1, azaz egy doboz Kozelt a meló végén, úgy meglökött az egész brigád azon röhögött, hogy csetlek-botlok. :D Életem első doboz söre volt-meg az uccsó is. Nem is jó. ^_^

Nem tilt ;)

1 doboz sörtől?? Te antialkoholista :D

Legközelebb ne edd meg a dobozt, az nem sütivég :D :D

Mondom én..a sütivég száraz ;)

Link to comment
Megosztás:

Eddíg az voltam, de aztán elmentem a Blitzre. ^_^

Én is az vagyok.. És nem is dohányzok :D Kivéve állásinterjún :D

Ne add fel Zotya. :D

Találd már ki miért zabál annyit a "szutyok". :D

IGazad van Tiv! Dízelt kéne vennie, és nem lenne megnyomva a fogyasztás topic, csakis örömhírrel :D ;)

Link to comment
Megosztás:

a szivok kompresszioviszonya magasabb mint a turboe (alapbol nagyobb a nyomatek).

Ha odalepsz a szivo azonnal elindul, a turbo csak azutan hogy felepult a toltonyomas es az adagolo turbonyomas kompenzatora beengedi a megfelelo mennyisegu naftat.

Ezert a szivo sokkal agilisebbnek tunik. Igazabol agilisebb is... A turbohatas nelkuli turbos gyengebb mint a szivo.

Aztan ha mar megvan a toltonyomas akkor azert kijon a teljesitmenykulonbseg.

Jaja ez íígy igaz..turbó nélküli turbós sz.rt se ér...tapasztalatból mondom , igaz nem opelről beszélek hanem egy VW 8személyes buszról...de turbó nélkül a hasonló szívó dízelesek is elkentek...na de most azért jó turbóval virgonckodik ^_^ :D :D :D ;) :D :D

Turbósnál foggalmam nincs...nálunk 2400on. 4200on meg 60 lóerőt. De én általában a 2400ig se húzom..2000ig felmegy a mutató és már el is váltom ;) Ha húzom akkor 3000...nagyon max 3500

1 motort sikerült kinyírni.. :D Igaz ott nem csak én voltam a ludas, hanem fater úgy telepakolta cuccal, hogy ihaj.. De az is benne volt a dologban hogy sokszor volt nehéz a jobb lábam...Akkoriba amikor megcsináltattuk a motort, megfogadtam, hogy na jó ez nem fog így járni... azóta én szépen nyugisan hajtom, és fater se vágja tele mindenféle lommal. ;) Nem sportkocsi, de ha nyomom neki akkor nagyon tud menni. De ritkán használom úgy.

Óóóóó én is elváltom 2000-nél :D Apum mondta is már hogy ez nem díízel héé...hát de ugye a kisbusz az az, és a megszokás :D de amugy hova huzassam lámpától lámpáig...meg minek....

Jaa...tegnap Veszprém mellett megnéztem a csövet....4000ért adta volna így nem hoztam el...enyémhez nem is volt...

Link to comment
Megosztás:

Miért vezettek megszokásból? :D Lehet, hogy csak nekem nem okoz problémát, ha átülök kerregősből benzinesbe? :D

Nem tudom egyszerüen ez úgy jön magától...de nem fogok 3.ban kocsikázni városban...

Ha nem 2000nél kapcsolok el akkor már 2. után jöhetne a 4. ^_^

Jó hát nekem ez az első benzinesem...előtte dízelt vezettem, meg minden olyan kocsi amit kölcsön adtak vagy céges vagy stb mind dízel volt... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.