Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jut eszembe....valaki tud Győr - Veszprém - Balatonfüred útvonalon bontót amiben valószínűleg Astra is van?? mert akkor holnap ott is megtudnám nézni azokat a gumi csöveket...

Nincs.

De ha egy pár km. es kitérőt teszel akkor kettő is van. Mindkettőben van astra. Veszprémnél menj el Körmend irányába. Ugy 6-7 km-re Herenddel szemben van egy viszonylag nagy bontó. Sok astrájuk van. Az utról látszik, balra kell letérni egy benzinkut után közvetlenül. De messziről látszik a sok autó. Ki is van rá irva, bontó és gumis.

Link to comment
Megosztás:

Nincs.

De ha egy pár km. es kitérőt teszel akkor kettő is van. Mindkettőben van astra. Veszprémnél menj el Körmend irányába. Ugy 6-7 km-re Herenddel szemben van egy viszonylag nagy bontó. Sok astrájuk van. Az utról látszik, balra kell letérni egy benzinkut után közvetlenül. De messziről látszik a sok autó. Ki is van rá irva, bontó és gumis.

Jaaaa a 8ason....igen azt tudom hol van.

Link to comment
Megosztás:

:D ;) :D Most látom a várható hazai árat....forgalomba helyezéssel együtt.. 1millió 300ezer plusz az apró ^_^ annyit nem ér 1sem

persze, hogy más. Benzines cuccos. Viszont volt rajta kis vöröskereszt jelzés. Lehet a helyi háziorvosé? :D

ja...amúgy láttam az általános topicba vezetékekről beszéltetek páran.. Nem akartam beleoffolni a témába..de felteszem itt, és nincs baj. Van ugye 2 csatlakozó. Egyik meg a műszeregység fordulatszámmérő felőli végébe, másik csatlakozó meg az üzemanyag, és hőmérséklet mutatós részéhez...arra vagyok kiváncsi, hogy az ami nem a fordulatszámmérő felé megy, hanem a másik végébe...abba mi az a kék vezeték?? mert abban a csatlakozóban azaz 1 kék vezeték volt.. Az mi? :D tudja valaki? Kicsit hülyén fogalmaztam... :D de érthető szerintem

Az a kék madzag a vízhőfok jelzés. Ha csak kék szín, semmi más nincs benne.

Link to comment
Megosztás:

Az a kék madzag a vízhőfok jelzés. Ha csak kék szín, semmi más nincs benne.

Ahaaa! Köszi :D Mostmár ezt is tudom. Csak olyan magányos volt abban az 1 csatlakozóban. :D

Miért bontásra szánt autókból akartok olyan csövet venni, ami amúgy is tönkremegy.

Am a szájbavert mocskos bébi dzsúzzz dolgozó lány szomszéd lezúzta a toldatom. Kifizeti, akkor is, ha nem esznek egy hétig. dolgozó lány anyjáért nem lehet figyelni.

Próbálkozunk ^_^

Amúgy...minden tiszteletem, hogy egy ilyen szép autóval egyáltalán utcára mersz menni ilyen sok marha közé :D Biztos szar érzés..amikor nekem az egyszerű kis gyári lökösömet valami ###### megsúrolta, tiszta ideg voltam... Nemhogy még 1 drága részt nyomnak meg rajta..

Link to comment
Megosztás:

Ahaaa! Köszi ;) Mostmár ezt is tudom. Csak olyan magányos volt abban az 1 csatlakozóban. :D

Próbálkozunk :D

Amúgy...minden tiszteletem, hogy egy ilyen szép autóval egyáltalán utcára mersz menni ilyen sok marha közé :D Biztos szar érzés..amikor nekem az egyszerű kis gyári lökösömet valami ###### megsúrolta, tiszta ideg voltam... Nemhogy még 1 drága részt nyomnak meg rajta..

Mondja vigyorogva, hogy bocsi, kicsit nekimentem. Mondom az baráti, mert nem túl olcsó és nem túl gyakori darab. Szerencséje, hogy visszafogtam magam, és nem a két kölyke előtt küldtem el az anyjába. Ha nem jön ma át, akkor én megyek át, de abból nem lesz barátságos elbeszélgetés.

Ja és persze én mindig segítettem, ha vmi kínja volt.... ^_^

Link to comment
Megosztás:

Mondja vigyorogva, hogy bocsi, kicsit nekimentem. Mondom az baráti, mert nem túl olcsó és nem túl gyakori darab. Szerencséje, hogy visszafogtam magam, és nem a két kölyke előtt küldtem el az anyjába. Ha nem jön ma át, akkor én megyek át, de abból nem lesz barátságos elbeszélgetés.

Ja és persze én mindig segítettem, ha vmi kínja volt.... :D

Nem tudom miért nem lehet odafigyelni... Ha már a sajátját leszarja akkor a máséval ne tegye :D áááh... Azaz igazság, hogy én este szeretek vezetni, amikor nincsenek sokan...amikor csúcs van legszivesebben mindíg az udvarban tartanám. Egyszerűen idegesít, hogy fékezgetnek, másznak..stb...stb...

Balatonon meg várok a parkolóba a pennynél, és beáll mellém egy autó.. Kinyitják az ajtót és bumm neki az enyémnek. ott maradt a kék szín. Polírozóval lejött, de ott volt/van a horpadás.... :D Azon gondolkodtam, hogyha bemegy berúgom az ablakát ^_^ de inkább nem teszek ilyet.Átérzem a károdat. Legalábbis ismerős az érzés ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért nem lehet odafigyelni... Ha már a sajátját leszarja akkor a máséval ne tegye :D áááh... Azaz igazság, hogy én este szeretek vezetni, amikor nincsenek sokan...amikor csúcs van legszivesebben mindíg az udvarban tartanám. Egyszerűen idegesít, hogy fékezgetnek, másznak..stb...stb...

Balatonon meg várok a parkolóba a pennynél, és beáll mellém egy autó.. Kinyitják az ajtót és bumm neki az enyémnek. ott maradt a kék szín. Polírozóval lejött, de kicsit ott volt a horpadás.... :D Azon gondolkodtam, hogyha bemegy berúgom az ablakát ^_^ de inkább nem teszek ilyet.Átérzem a károdat. Legalábbis ismerős az érzés :D

Engem nem érdekel, ha forgalom van. Autó, azért van, hogy menjen.(igaz ez nem sokat megy) De az emberi lustaság, hogy ő balra teszi a kocsi seggét, mert jobbra akar menni, én meg ott állok kb másfél méterre a kapuja...áh keresek egy képet.

81100-20100825-ftCCSS.jpg

Szóval a kék citroen. Pont szembe vagyok a bal oszloppal. Ha jobbra teszi a seggét nincs para, mert oda nem állnak, de nem ő balra, ahol van másfél méter. Arra már nem mondok semmit, hogy ami mellette van, a képen üres hely, onnan ki tud állni a csaj minden gond nélkül...

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom miért nem lehet odafigyelni... Ha már a sajátját leszarja akkor a máséval ne tegye :D áááh... Azaz igazság, hogy én este szeretek vezetni, amikor nincsenek sokan...amikor csúcs van legszivesebben mindíg az udvarban tartanám. Egyszerűen idegesít, hogy fékezgetnek, másznak..stb...stb...

Balatonon meg várok a parkolóba a pennynél, és beáll mellém egy autó.. Kinyitják az ajtót és bumm neki az enyémnek. ott maradt a kék szín. Polírozóval lejött, de ott volt/van a horpadás.... :D Azon gondolkodtam, hogyha bemegy berúgom az ablakát ^_^ de inkább nem teszek ilyet.Átérzem a károdat. Legalábbis ismerős az érzés ;)

Ma reggel egy leányzó koppantotta meg az ajtaját az autómon. :D Szegénynek kifújta a szél a kezéből az ajtót, de sérülés nincs az enyémen, övén se. :D Vagyis pontosítanék: több sérülés nem keletkezett a többi mellé. :D

Link to comment
Megosztás:

Engem nem érdekel, ha forgalom van. Autó, azért van, hogy menjen.(igaz ez nem sokat megy) De az emberi lustaság, hogy ő balra teszi a kocsi seggét, mert jobbra akar menni, én meg ott állok kb másfél méterre a kapuja...áh keresek egy képet.

http://pics.coldline.hu/pics/81100-20100825-ftCCSS.jpg

Szóval a kék citroen. Pont szembe vagyok a bal oszloppal. Ha jobbra teszi a seggét nincs para, mert oda nem állnak, de nem ő balra, ahol van másfél méter. Arra már nem mondok semmit, hogy ami mellette van, a képen üres hely, onnan ki tud állni a csaj minden gond nélkül...

iiiiiidióta.... :D Nagyon feltünő a sérülés? :D

Amikor mennél 50-es tempóval..vagy esetleg 60al ahol engedi az út..és előtted fékezgetnek. Semmi indok..de állnak bele a fékbe. ^_^ Villogok, hogy na döntsd már el mit csinálsz, és észre sem veszi..csak azt látod, hogy a fejét rángatja mindenfelé. Sok bírka....Ezt utálom a forgalomban.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel egy leányzó koppantotta meg az ajtaját az autómon. :D Szegénynek kifújta a szél a kezéből az ajtót, de sérülés nincs az enyémen, övén se. :D Vagyis pontosítanék: több sérülés nem keletkezett a többi mellé. ^_^

Nekem horpadt :D Holnap mutatok fotót..elég jól látszik sajnos

Link to comment
Megosztás:

Amikor mennék 50-es tempóval..vagy esetleg 60al ahol engedi az út..és előtted fékezgetnek. Semmi indok..de állnak bele a fékbe. ^_^ Villogok, hogy na döntsd már el mit csinálsz, és észre sem veszi..csak azt látod, hogy a fejét rángatja mindenfelé. Sok bírka

:D

Budapest, sok autó. A combo nagyon billeg, de a recaro még mindig tart. :D

81104-20100825-l3jfqI.jpg

Kb 15cm hosszú. Nem ilyen volt, tehát nagyon látszik. :D

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem. A 2.5 TD omi, bizony kicsit hangosabb. ^_^

Szerinted én miért cseréltem le az Omit? :D :D

Ez csak akkor igaz, ha xar állapotú a motor. Hallottam én már 2.5-ös dieselt olyan hanggal, hogy egy átlagember nem mondaná meg róla, hogy diesel, olyan finoman jár. Karbantartás kérdése.

Link to comment
Megosztás:

;)

Budapest, sok autó. A combo nagyon billeg, de a recaro még mindig tart. :D

http://pics.coldline.hu/pics/81104-20100825-l3jfqI.jpg

Kb 15cm hosszú. Nem ilyen volt, tehát nagyon látszik. :D

murvaanyját az ilyennek :D ^_^ Én is megfizettetném vele mind 1 szálig. :D Maga az értéke + amennyit kerested + amennyire ritka darab.. Aztán majd máskor odafigyel.. remélhetőleg :D

Link to comment
Megosztás:

Ez csak akkor igaz, ha xar állapotú a motor. Hallottam én már 2.5-ös dieselt olyan hanggal, hogy egy átlagember nem mondaná meg róla, hogy diesel, olyan finoman jár. Karbantartás kérdése.

Ennek is nagyon szép hangja volt, ahhoz képest hogy adagolóhibás. Nem a szokványos kerregő dízel, hanem halkabb volt. Fordulaton meg már majdnem benzines.. ^_^ :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.