Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ennyiért szép B Vekit lehet venni.

;) :D :D Most látom a várható hazai árat....forgalomba helyezéssel együtt.. 1millió 300ezer plusz az apró ^_^ annyit nem ér 1sem

Azért az teljesen más.

De az a 12+ fogyi nem éppen baráti. No meg az a sok sok elektronyika. :D

persze, hogy más. Benzines cuccos. Viszont volt rajta kis vöröskereszt jelzés. Lehet a helyi háziorvosé? ;)

ja...amúgy láttam az általános topicba vezetékekről beszéltetek páran.. Nem akartam beleoffolni a témába..de felteszem itt, és nincs baj. Van ugye 2 csatlakozó. Egyik meg a műszeregység fordulatszámmérő felőli végébe, másik csatlakozó meg az üzemanyag, és hőmérséklet mutatós részéhez...arra vagyok kiváncsi, hogy az ami nem a fordulatszámmérő felé megy, hanem a másik végébe...abba mi az a kék vezeték?? mert abban a csatlakozóban azaz 1 kék vezeték volt.. Az mi? :D tudja valaki? Kicsit hülyén fogalmaztam... :D de érthető szerintem

Link to comment
Megosztás:

ja...amúgy láttam az általános topicba vezetékekről beszéltetek páran.. Nem akartam beleoffolni a témába..de felteszem itt, és nincs baj. Van ugye 2 csatlakozó. Egyik meg a műszeregység fordulatszámmérő felőli végébe, másik csatlakozó meg az üzemanyag, és hőmérséklet mutatós részéhez...arra vagyok kiváncsi, hogy az ami nem a fordulatszámmérő felé megy, hanem a másik végébe...abba mi az a kék vezeték?? mert abban a csatlakozóban azaz 1 kék vezeték volt.. Az mi? :D tudja valaki? Kicsit hülyén fogalmaztam... ^_^ de érthető szerintem

nekem nem hasonló volt Laci?

Link to comment
Megosztás:

Nagyon másnak tűnik számodra a két tipus b oszloptól a c-ig ? :D

Hát csak az üveg része más de azért csak megkérdem naaa ;)

Azé köszi a választ ^_^

Annyira nem is szép, fapados, és nem utolsó sorban múúúrva drága. :D

Kb erre gondoltam én is, a fapad azért nem teljesen igaz, de sztem is drága. :D

Link to comment
Megosztás:

Kb erre gondoltam én is, a fapad azért nem teljesen igaz, de sztem is drága. :D

Hát... mondjuk lehetne benne több cucc is ennyiért. :D

Az nevettséges ez tény, de az 525ezres vételár a nagyonnagyon....nagyon sok.

Ez is elég vicces... ^_^ És a felszereltség még szegényesebb

Jó hogy 2002 meg egyéb..de 950et nem ér. :D

ó máj fákin' gád..

Link to comment
Megosztás:

Hát... mondjuk lehetne benne több cucc is ennyiért. :D

Ez is elég vicces... ^_^ És a felszereltség még szegényesebb

Jó hogy 2002 meg egyéb..de 950et nem ér. :D

Meg Caravanba 1,4 60Le?? Nekem az 5ajtósba is kevésnek tűnik...azaz tűnt (ami sanszos hogy az 50hez közelebb volt mint a 60 hoz) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.