Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Holnap én is benézek a siójuti bontóba, hátha adnak ajándékba egy balos övfeszítőt. ^_^ :D

Én legutóbb amit bontóba ajándékként kaptam, két kis ablaktekerő volt. :D Azóta sincs olyan gumis műanyagos cső, ami a szűrőháztól megy a motorfelé. Mondta a srác, hogy betegségük a DR-eknek, hogy kilyukad, elfoszlik, meg ilyenek.. 1 ismerősöm mondta, hogy van neki..elmentem hozzá..erre odamegy valami francia kocsihoz.. (citroen, vagy renault volt) és arról szed le egy hasonló csövet..és mondja, hogy egy bilincsel odafogatom jó az.. Hát mondom figyelj már...Rárakom azt, olyan mintha semmit se csinálnék..a mostani is valami eszkábált, bilicsezett vacak.

Itt is látszik, hogy bilincses, meg fogatós... :D

Link to comment
Megosztás:

Én legutóbb amit bontóba ajándékként kaptam, két kis ablaktekerő volt. :D Azóta sincs olyan gumis műanyagos cső, ami a szűrőháztól megy a motorfelé. Mondta a srác, hogy betegségük a DR-eknek, hogy kilyukad, elfoszlik, meg ilyenek.. 1 ismerősöm mondta, hogy van neki..elmentem hozzá..erre odamegy valami francia kocsihoz.. (citroen, vagy renault volt) és arról szed le egy hasonló csövet..és mondja, hogy egy bilincsel odafogatom jó az.. Hát mondom figyelj már...Rárakom azt, olyan mintha semmit se csinálnék..a mostani is valami eszkábált, bilicsezett vacak.

Itt is látszik, hogy bilincses, meg fogatós... ^_^

A gyári is bilincses és fogatós. :D

Link to comment
Megosztás:

Ezzel a szövetes ragasztóval van beragasztva. Majd lefotózom ahol látszik normálisan, ha itthon lesz. Meg a srácé, aki adni akarta a francia kocsiról..alapból jóval hosszabb is volt.. ^_^ Vagy odavaló kell, vagy marad ez még.

Nekem is olyannal van körberagasztva az a cső...igaz én benzines vagyok, de a funkciója ugyanaz gondolom :D

És kéne rá nekem is új...

Link to comment
Megosztás:

Jaja nekem meg azt mondták, hogy újonnan kibaszottul drága .... mondjuk nem is tudtam hogy lehet kapni újonnan ^_^

Abban a bontóban ahol én voltam, azt mondta a srác hogy 2e Ft-ért ideadja,de jelenleg nincs...Más bontókban pedig 4-5ezer forinért akarták adni..Annyiért nekem nem kell. inkább ez legyen rajta.Újonnan meg nem tudom mennyi.

Link to comment
Megosztás:

Azon biztos csak fele annyi hajtás van :D :D

Vagy nem olyan élese a sarkok. :D

Jaja nekem meg azt mondták, hogy újonnan kibaszottul drága .... mondjuk nem is tudtam hogy lehet kapni újonnan ;)

Az OPPÁ-nál vettem 6-7 ezer körül volt. Aztán kimentünk a bontóba és azokon tapostunk. :D

Csalogatnak a Pályanapra, lehet hogy lemegyek. ^_^ Jön innen valaki, akivel beszélgetni is lehet? ;)

(Blitzen szerzett tapasztalataimat alapulvéve...)

Én nem leszek, a többiek meg nem ihatnak ha vezetni akarnak, ergó nem lesz kivel beszélned. :D Ja, és ugye tudod, puszit ne kérj, mert az olyan homis. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.