Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Dehogy! Azt kell mondani, hogy az asszonyé, vagy a kislányomé :D (persze titkon saját ;) :D )

Fú baccus... Holnap állásinterjú.

Valami infót tudtok mondani erről? Mit csinálnak 1 ilyenen? :D Miket kérdezgetnek?

Belépsz, ledobod magad egy székre, lábad fel az asztalra, nyitsz egy sört, és megkérdezed: Mizu?

Tuti siker. Önbizalmat sugároz. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Persze.

Mondd el, amiről ma este beszélgettél a fórumon, biztos a siker :D

Mármint itt :

;)

Belépsz, ledobod magad egy székre, lábad fel az asztalra, nyitsz egy sört, és megkérdezed: Mizu?

Tuti siker. Önbizalmat sugároz. ^_^

Cigivel azért ugye megkínáljam őket? :D Tehát bemegyek, leülök, cigi ( kínálás ), sör (nem kínálás mert nincs sok),és részletezem a ma esti fórumtémát? :D Felvesznek? :D

Link to comment
Megosztás:

Kívülről és lehúzott ablakkal az utastérben is hamisítatlan traktorhang hozza elő a nyári aratások emlékét az arra fogékonyakban, és felhúzott ablakkal, az egyébként kissé erőtlen és szinte beállíthatatlan hangszórókból dübörgő elvispresley-vel sem felejted el, hogy ebbe bizony gázolajat kell tankolni. Ez a kisebbik baj, a Királyt lehet még feljebb tekerni, aztán máris nem hallani a kerregést (azért nem egy PD TDI, attól nem kell tartani).
Link to comment
Megosztás:

Nagyon unatkozol Zolika vagy rég vitáztál már? ^_^ :D

Nincs itt vita. Soltész barátomnak másoltam ezt a szöveget délután, mert ő igazán utálja a dízel hangot, viszont annál jobban szereti Elvist és azt a korszakot. Most ismét belebotlottam, és gondoltam megosztom, mivel frappánsan megfogalmazott szöveg.

Am vacsora van? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.